Πειρατεία

DarkThanos

Νεοφερμένος

Ο DarkThanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το δυαδίκτυο δημιουργήθικε για να ανταλάζουν πληροφορίες οι υπολογιστες. Αυτές οι πληροφορίες δεν έχουν υλικη υπόσταση , δεν υπάρχουν... είναι απλά μια συρά απο περνά δεν περνά ρευμα. Απο την μια το να πληρώνεις κάτι που δεν υπάρχει είναι κλεψιά και από την άλλη... κάποιος το εφτιαξε. Επειτα αφου πρακτικά δεν υπάρχει μπορεις να το πολαπλασιασεις άπειρες φορές, να το πουλήσεις άπειρες φορές (ακουγετε σωστό?). Το ερωτημα στην πειρατια δεν εχει απάντηση. Όσοι πουλάνε οτιδιποτε με ηλεκτρονικη σχέση κερδιζου ενω κάποιος αλλος τους έβαλε τις βάσεις, γιατι λοιπον να μην το κατεβασεις δωρεαν? Πως γινετε να εχουν βαλει αλλοι τις βασεις? (χωρις να εχουν παρει μια) Απλό... Πληρωνω τον οτε για να μου βάλει ιντερνετ, ο οτε πληρωνει τις σελιδες στο ιντερνετ που αποτελουν την πηγή εσόδων του? Αγωράζω ένα τραγούδι στο ιντερνετ σε μορφη mp3, ποιος πληρωσε τον προγραμματιστη που εφτιαξε την μορφη mp3? Προσωπικη μου αποψη... συμβάλεις στο να βελτιωθεί το ιντερνετ, προσφερεις την γνωση που εχεις σε αλλους μεσω αυτου και όλα τα σχετικά δωρεαν? Τοτε εχεις το δικαιωμα να πέρνεις ότι σου δινει το διαδικτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoeyGolfi

Νεοφερμένος

Ο JoeyGolfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το βιντεο του παρεθεσε Mr. Crowley ειναι πολυ σωστο οπως και γενικα οι αποψεις του παιδιου που φτιαχνει αυτα τα βιντεο.
Οταν κατι αξιζει δικαιωνεται. Προσωπικα εχω απειρα πειρατικα κομματια στο pc αλλα παντα αγοραζω cd για ελληνικες μπαντες που το αξιζουν. Και συνηθως αυτοι που αξιζουν δεν ειναι εμπορικοι, και τα cd τους ειναι φθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina94

Νεοφερμένος

Η nina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια, κατι λιγακι ασχετο,
εσεις απο που κατεβαζετε μουσικη. Απο τοτε που εκλεισαν το Limewire βασανιζομαι στο που ν βρω τη μουσικη που θελω.
help me!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
παιδια, κατι λιγακι ασχετο,
εσεις απο που κατεβαζετε μουσικη. Απο τοτε που εκλεισαν το Limewire βασανιζομαι στο που ν βρω τη μουσικη που θελω.
help me!!!
και εγω δεν εχω απο που να κατεβαζω τραγουδια τωρα......!!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
παιδια, κατι λιγακι ασχετο,
εσεις απο που κατεβαζετε μουσικη. Απο τοτε που εκλεισαν το Limewire βασανιζομαι στο που ν βρω τη μουσικη που θελω.
help me!!!

και εγω δεν εχω απο που να κατεβαζω τραγουδια τωρα......!!!!:(:(:(

Μέσο youtube. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
youtube, έχει προγράμματα που μπορείς να τα εγκαταστήσεις στο pc και προγράμματα online...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
youtube, έχει προγράμματα που μπορείς να τα εγκαταστήσεις στο pc και προγράμματα online...

Μέσο youtube. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε πμ.
Ναι αλλα δεν εχουν ΠΑΝΤΑ καλη ποιοτητα τα τραγουδια που ανεβαινουν μεσω youtube....:(:(:(
:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν εχουν ΠΑΝΤΑ καλη ποιοτητα τα τραγουδια που ανεβαινουν μεσω youtube....:(:(:(
:hmm::hmm::hmm:

αν θες τέλεια ποιότητα τα αγοράζεις :)
btw, αν ψάξεις καλά στο internet θα τα βρεις όλα σε τέλεια ποιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina94

Νεοφερμένος

Η nina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
egw xrhsimopoiousa to www.listentoyoutube.com...imoun arkete euxaristimeni alla dn douleuei pleon...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
vassilakos δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα :/ όπως είπε ο chaos η επόμενη λύση είναι να τα αγοράσεις!
Εγώ έχω πρόγραμμά στο pc για να κατεβάζω πολλά μαζί, αν θέλω όμως ένα τραγούδι τσακ μπαμ στα γρήγορα τα κατεβάζω online από εδώ https://www.youtube-mp3.org/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Υπαρχει ο παραδεισος των torrents εκει εξω παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ότι υπάρχει υπάρχει, και χαιρόμαστε για αυτό! :P
Αλλά στα torrents υπάρχουν συνήθως ολόκληρες δισκογραφίες, όχι μόνα τραγούδια, και άντε να βρεις τη δισκογραφία του καλλιτέχνη,να ψάξεις το κομμάτι που θέλεις για να επιλέξεις μόνο αυτό και μπλα μπλα μπλα, ενώ τα προγραμματάκια για το youtube σου λύνουν τα χέρια πιο γρήγορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top