Παραγγελία μέσω internet

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κι εγω ψαχνω για κινητο και βρηκα το LG Optimus L3-E400 στο πλαισιο με 104 ευρω, και στο σκρουτζ με 75... Και παρολο που με συμφερει πολύ, εχω τις ανησυχιες μου... Υπαρχει περιπτωση να με ''κοροιδεψουν'' κατα καποιο τροπο, να ειναι δηλαδη μουφα και να χαλασει στους 2 μηνες, η να μου το φερουν ελλατωματικο κλπ? Δεν ειναι πολύ μεγαλη η διαφορα για να ειναι ρεαλιστικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κι εγω ψαχνω για κινητο και βρηκα το LG Optimus L3-E400 στο πλαισιο με 104 ευρω, και στο σκρουτζ με 75... Και παρολο που με συμφερει πολύ, εχω τις ανησυχιες μου... Υπαρχει περιπτωση να με ''κοροιδεψουν'' κατα καποιο τροπο, να ειναι δηλαδη μουφα και να χαλασει στους 2 μηνες, η να μου το φερουν ελλατωματικο κλπ? Δεν ειναι πολύ μεγαλη η διαφορα για να ειναι ρεαλιστικη?

δεν νομίζω, πολλές φορές δεν πληρώνεις τα προϊόντα αλλά τα μαγαζιά που τα πουλάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σε κάθε κατάστημα γράφει από κάτω "αξιολογήσεις" οπότε αν είσαι επιφυλακτική να κάτσεις να τις διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Υπαρχει πιθανοτητα σε μια αγορα μεσω ιντερνετ να σου το φερουν ελλατωματικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μικρή αλλά υπάρχει. Αλλά αφού θα έχεις την εγγύηση τους παίρνεις τηλέφωνο και τους λες το και το.
Δεν υπάρχει περίπτωση να σε κλέψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Όσες φορές κι αν έχω παραγγείλει από το ίντερνετ δεν μου έχει τύχει να είναι κάτι ελαττωματικό, όμως αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει η πιθανότητα να πέσεις στην περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάντα πληρώνουμε με αντικαταβολή, παιδιά μου:P

Με πιστωτική/χρεωστική πληρώνουμε μόνο όταν η σύνδεση είναι κρυπτογραφημένη (https://).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ναι δεν εννοω παραγγελία από μεγάλα καταστήματα plaisio, γερμανος κλπ αλλα από ιστοσελίδες που κάνουν αποκλειστικά διανομές μέσω ιντερνετ, eBay στυλ... Εκει δεν εχεις εγγυηση και τετοια σωστα? Αρα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος τι θα σου φερουν, και αν θα ειναι καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παντως παιδια, αν θελω να παρω κατι(ακουστικα κινητου) απο το κεντρικο καταστημα των Birdphone και Hamza telecoms, πρεπει οπωσδηποτε να το παραγγειλω ηλεκτρονικα πρωτα? Δεν μπορω απλα να περασω απο το μαγαζι να τα παρω? Και αν πρεπει να επικοινωνησω απο πριν, ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να το παραλαβω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έχουμε παραγγείλει αρκετές φορές από το birdphone. Εχω να πω ότι εχουν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ εξυπηρέτηση. Μεσα σε 5 λεπτά που κάνεις παραγγελία τηλεφωνούν για να σε ενημερώσουν και η αποστολή (για επαρχία που είμαι εγώ) γινεται σε 2 εργασιμες ημέρες. Μπορείς να κάνεις και τηλεφωνικά παραγγελία απο το birdphone εχω κανει στο παρελθόν.
Για το αλλο καταστημα δε γνωριζω, δυτυχώς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Παντως παιδια, αν θελω να παρω κατι(ακουστικα κινητου) απο το κεντρικο καταστημα των Birdphone και Hamza telecoms, πρεπει οπωσδηποτε να το παραγγειλω ηλεκτρονικα πρωτα? Δεν μπορω απλα να περασω απο το μαγαζι να τα παρω? Και αν πρεπει να επικοινωνησω απο πριν, ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να το παραλαβω?

Λογικα μπορεις, παρε ενα τηλεφωνο και ρωτα το, μην κανεις παραγγελια. Κατα 99% γινεται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ειναι αξιοπιστο να παραγγειλω laptop απο το ιντερνετ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πολύ συχνά αγοράζω διάφορα πράγματα μέσω internet(κυρίως από το plaisio),δεν έχει τύχει να μείνω δυσαρεστημένη με κάτι.Πάντα με αντικαταβολή όμως και καλού καλού να διαβάζετε πάντα τις κριτικές που υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
εξαρτάται το μαγαζί πάντα. Διάβασε κριτικές στο skroutz για το μαγαζί που σε ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!!Τις προάλες βρήκα κάτι βιβλία για τη σχολή μου μέσω google play και νομίζοντας ότι είναι δωρεάν έκανα κλικ στην επιλογή προσθήκη στη βιβλιοθήκη!Τελικά τα βιβλία όχι μόνο είναι επί πληρωμή αλλά είναι και πανάκριβα!Πώς λειτουργούν οι πληρωμές στο google play και πώς μπορώ να τις ακυρώσω?παρακαλώ βοηθήστεεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!!Τις προάλες βρήκα κάτι βιβλία για τη σχολή μου μέσω google play και νομίζοντας ότι είναι δωρεάν έκανα κλικ στην επιλογή προσθήκη στη βιβλιοθήκη!Τελικά τα βιβλία όχι μόνο είναι επί πληρωμή αλλά είναι και πανάκριβα!Πώς λειτουργούν οι πληρωμές στο google play και πώς μπορώ να τις ακυρώσω?παρακαλώ βοηθήστεεεε!!!

Βιβλια για τη σχολη απο τωρα;;;
λογικο ειναι να τα πληρωσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!!Τις προάλες βρήκα κάτι βιβλία για τη σχολή μου μέσω google play και νομίζοντας ότι είναι δωρεάν έκανα κλικ στην επιλογή προσθήκη στη βιβλιοθήκη!Τελικά τα βιβλία όχι μόνο είναι επί πληρωμή αλλά είναι και πανάκριβα!Πώς λειτουργούν οι πληρωμές στο google play και πώς μπορώ να τις ακυρώσω?παρακαλώ βοηθήστεεεε!!!

τα βλιβλια στο play store λενε ξεκαθαρα την τιμη τους. δεν ξερω πως "νομιζες" οτι ειναι δωρεαν. να ακυρωσεις την αγορα δεν μπορεις. να κοιτας τις τιμες πριν αγορασεις μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!!Τις προάλες βρήκα κάτι βιβλία για τη σχολή μου μέσω google play και νομίζοντας ότι είναι δωρεάν έκανα κλικ στην επιλογή προσθήκη στη βιβλιοθήκη!Τελικά τα βιβλία όχι μόνο είναι επί πληρωμή αλλά είναι και πανάκριβα!Πώς λειτουργούν οι πληρωμές στο google play και πώς μπορώ να τις ακυρώσω?παρακαλώ βοηθήστεεεε!!!
Well, ακόμη και τα δωρεάν βιβλία του google play, προκειμένου να τα κατεβάσεις, πρέπει να δώσεις αριθμό πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας. Δε νομίζω να είσαι τόσο αφελής, ώστε να μη διαβάσεις τίποτα από τα πολλά (ομολογουμένως) pop-ups που σου έβγαλε το google play (+να ξαναβάλεις κωδικό και να επιβεβαιώσεις την αγορά) και να μην πάρεις τίποτα χαμπάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Νομιζω οτι δεν γινεται να απαιτησεις refund απο την Google. Και μεταξυ μας καλα κανει κιολας γιατι ο καθενας θα αγοραζε μια εφαρμογη και οταν θυμοταν οτι δεν του αρεσει θα ζηταγε τα λεφτα του πισω. Υπαρχει περιπτωση επιστροφης χρηματων αλλα μονο λιγη ωρα μετα την αγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Γιατί θέλεις να κάνεις refund. Ήταν τσαλακωμένο το εξώφυλο;


Δοκιμάσε αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top