Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
θα συμφωνησω γτ φαινεσαι ο πιο λογικος και το κλεινω εδω!:):)

αφού δεν είχες τι αναπαντήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
μια σχολη που δεν επιασες ουτε για πλακα!

ναι δεν την ''έπιασα'' γιατί έπιασα αυτό που ήθελα και στην πόλη που ήθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vangelisk94

Νεοφερμένος

Ο vangelisk94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι δεν την ''έπιασα'' γιατί έπιασα αυτό που ήθελα και στην πόλη που ήθελα
χαχαχα ειπαμε σταματαω αφου βλεπω οτι δεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Διότι η χαμηλότερη σχολή πολυτεχνείου μηχανολόγων μηχανικών είναι 15,300 μόρια στην Κοζάνη και εγώ δεν την πιάνω . Αρά στο μυαλό μου θεώρησα ότι αφού στην σχολή μηχανικών παραγωγής και διοίκησης Κρήτη βγαίνεις με πλήρη δικαιώματα μηχανολόγου μηχανικού ... είναι ένας έμμεσος δρόμος ... Κάνω λάθος ???

Όχι δεν κάνεις λάθος και αν την πιάνεις να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
αφού δεν είχες τι αναπαντήσεις :P

και μονο που τον είπε λογικο τον Σαμ καταλαβαίνουμε πολλά :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διότι η χαμηλότερη σχολή πολυτεχνείου μηχανολόγων μηχανικών είναι 15,300 μόρια στην Κοζάνη και εγώ δεν την πιάνω . Αρά στο μυαλό μου θεώρησα ότι αφού στην σχολή μηχανικών παραγωγής και διοίκησης Κρήτη βγαίνεις με πλήρη δικαιώματα μηχανολόγου μηχανικού ... είναι ένας έμμεσος δρόμος ... Κάνω λάθος ???

Όχι δεν κάνεις λάθος. Βέβαια ΜΠΔ υπάρχει και στην Ξάνθη, σε περίπτωση που δε θες να πας σε νησί. Θα σου έλεγα να πας όμως επειδή Ξάνθη παίζει ψωλαρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πληροφορική στο Χαροκόπειο ε; Τι, η βάση του ΕΚΠΑ ήταν πολύ ψηλά; :/ :/

Βλέπεις πόσο άτοπος είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

Xristosss

Νεοφερμένος

Ο Xristosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αρχικά εκεί που διάβασα για τα δικαιώματα των μηχανικών παραγωγής και διοίκησης άφηνε να εννοηθεί ότι αυτό ισχύει μόνο για το πολυτεχνείο Κρήτης και όχι για ξανθή ( Τώρα γιατί και πως δν ξερω ) . Επίσης όσον αφορά τα μ@νια :P δυστήχως και για τα χάνια έχω διαβάσει το ίδιο ... επειδή εκεί έχει μόνο την πολυτεχνική σχολή και ο μέσος όρος έχει μουστάκι :P . Στο Ρέθυμνο αλλάζει το πράγμα ... Μήπως τελικά να κάτσω ΠΑΝΔΑ ? :hmm::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΠΑΝΔΑ σίγουρα έχει περισσότερα, είχα περάσει κάποιες βόλτες από εκεί φέτος. Τίγκα ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Πιστευω οτι ανεξαρτητα ιδρυματος ο καθε φοιτητης οσο ειναι σωστος δεν εχει τιποτα να φοβαται και κανεναν να τον αμφισβητησει,απο εκει και περα οπως λεει και ο Βαγγελης η αυτοκριτικη ειναι ζωτικης σημασιας για να πηγαινουμε μπροστα και να αναγνωριζουμε προβληματα.Διοτι ως γνωστον δεν μπορεις να λυσεις η να αντιμετωπισεις προβληματα εαν δεν ξερεις οτι υπαρχουν. Απο εκει και περα εφοσον ολοι ειναι ικανοποιημενοι με τις σχολες τους δεν βρισκω τον λογο να λεμε πραγματα που οδηγουν σε φιλονικιες χωρις ιδιαιτερο νοημα.

Καλως η κακως αυτην την στιγμη το νεοσυστατο Πανδα εχει θεμα με τα επαγγελματικα δικαιωματα καθως ειναι ιδια με τα τει,και ειναι εντελως στον αερα το θεμα αφου απο την μια εχουν ειπωθει λογια για επιτροπες που ερευνουν το ζητημα αλλα απο την αλλη εχεις τον Γαβρογλου να μιλα για μεγαλυτερο κυρος(αγραφος νομος περι αξιοπιστιας/εμπιστοσυνης/ικανοτητας αποφοιτων;Ποιος ξερει;Θα δουμε..). Ειναι πολυ μεγαλο προβλημα αυτο για τα παιδια που επιλεγουν σχολες αυτην την στιγμη γιατι δεν ξερουν τι θα συναντησουν στο μελλον και εαν θα θεωρουνται ισοτιμοι.
Απο αυτην την αποψη καθε πολυτεχνειο/πανεπιστημιο αυτη την στιγμη ειναι προτιμοτερο.
Η παραπανω ειναι η πιο λογικη και αντικειμενικη προσεγγιση του θεματος.

Η υποκειμενικη μου αποψη ειναι οτι το νεα προγραμματα ερχονται με μεγαλυτερη υλη,περισσοτερη εμβαθυνση,εξορθολογισμο των κατευθυσεων ειδικευσεων και προσθηκη νεων μαθηματων που ακολουθουν τις διεθνεις εξελιξεις στην βιομηχανια-οσον αφορα στα τμηματα μηχανικων.Επιπλεον οι καθηγητες ειναι εξαιρετικοι στον τομεα τους με αρκετη ερευνα αλλα και εμπειρια στο background τους,ορισμενοι με βιογραφικα που θα ζηλευαν και καθηγητες πανεπιστημιων,ασχετα που αρκετοι απο αυτους τους καθηγητες εχουν διδαξει και σε πανεπιστημια.Ταυτοχρονα τα ΤΕΙ Αθηνας & Πειραια ειχαν ανεκαθεν μια πολυ ενεργη συμμετοχη σε συνεργασιες με αλλα ιδρυματα και επιχειρησεις(οι πρακτικες ειναι πολυ δυνατο χαρτι των τει),οποτε κρινω οτι υπαρχει potential για να βγει κατι καλο απο το ολο εγχειρημα.

Επομενως ο καθενας ας δει και τις δυο πλευρες του νομισματος και ας αποφασισει εαν θα ρισκαρει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Λοιπον για ολους τους ενδιαφερομενους,η σελιδα του τμηματος ναυπηγων μηχανικων ειναι η εξης :
https://www.na.uniwa.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Πληροφορίες για το περιεχόμενο των μαθημάτων των μηχανικών πληροφορικής δεν θα βγουν; Ξέρουμε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Βαγγέλη να σε κάνω μια ερωτησούλα;;Εσύ ποιος είσαι ακριβώς για να κρίνεις τι είναι ανώτερο ή κατώτερο;Δουλεύεις στο υπουργείο παιδείας;Ας μη γελιόμαστε όταν κάτι σου αρέσει πολύ δε παίζει ρόλο αν είναι ΑΕΙ ή ΤΕΙ..ούτως ή άλλως ο τυπικός διαχωρισμός ΑΕΙ/ΤΕΙ είναι πως το πανεπιστήμιο επικεντρώνεται στη θεωρία ενώ το ΤΕΙ στην πράξη..και μόνο που λες οτι σπουδάζεις σε ανώτερη σχολή επειδή είναι ΑΕΙ κτλ δείχνεις οτι έχεις ανασφάλειες γιατί προσπαθείς να το παίξεις ανώτερος μέσα από το αντικείμενο σπουδών σου :) Αυτά από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Πληροφορίες για το περιεχόμενο των μαθημάτων των μηχανικών πληροφορικής δεν θα βγουν; Ξέρουμε κάτι;

Το site ειναι υπο κατασκευη,το ειχα ανεβασει νωριτερα αλλα για καποιο λογο πλεον εχει κατεβει.Λογικα περιμενω να ειναι το επομενο που θα ειναι ετοιμο.Μολις εχω νεα θα το ποσταρω :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Το ΕΜΠ έχει τεράστια φήμη σε Ελλάδα και εξωτερικό!
:rofl:
Το ΕΜΠ στο εξωτερικό δεν το λαμβάνει κανείς σοβαρά υπόψη, όπως και ΟΛΑ τα υπόλοιπα Ελληνικά Πανεπιστήμια & Τ.Ε.Ι.!
δηλαδή εσύ θεωρείς λογικό καποιος που μπήκε στο ΕΜΠ με 20000 να έχει ίδιο πτυχίο με κάποιον που μπήκε με 10000? Επιπλέον του ΕΜΠ είναι ένα επίπεδο πιο πάνω ακριβώς λόγω της 5ετους φοίτησης! :)
Είσαι εκτός θέματος:
https://www.ischool.gr/showthread.php?t=50859
Υπάρχει αυτό το θέμα που ενδείκνυται για ξεκατινιάσματα κ.λπ. για πτυχιούχους Ε.Μ.Π., Α.Π.Θ. κ.α. που θέλουν να κάνουν ψυχοθεραπεία, να καταπολεμίσουν τις ανασφάλειες τους και να νιώσουν καλύτερα προσβάλλοντας και μειώνοντας συναδέλφους τους πτυχιούχους Τ.Ε.Ι.!:rolleyes:
Εδώ συζητάμε ΑΛΛΑ πράγματα...
...αυτά περί ίσων δικαιωμάτων που έγραψες καταλαβαίνεις δεν είναι δυνατόν να ισχύουν!
Εκτός θέματος αλλά και εκτός κλίματος...δεν έχεις την παραμικρή ιδέα για τι πράγμα μιλάμε!:lol:
αυτο αμα θελω το πιστευω! οσο για τη ζηλεια να ζηλεψω που ειμαι σε πολυ ανωτερη σχολη?:rofl::rofl::rofl:
εδω κανεις λάθος! σύμφωνα με το νομο του 2009 τα τει είναι τεχνολογικου τομεα και οχι πανεπιστημιακου!
Δυστυχώς για σένα αυτή η "πολύ ανώτερη σχολή" δε σου δίδαξε ούτε τη στοιχειώδη ανθρώπινη αντίληψη (π.χ. τη διαφορά μιας συζήτησης περί επαγγελματικών δικαιωμάτων απ' το να συζητάμε για το αν ένα εκπαιδευτικό ίδρυμα είναι καλύτερο από ένα άλλο) ούτε να ερευνάς, να ερμηνεύεις σωστά και να κατανοείς έναν απλό νόμο του κράτους (π.χ. όταν μιλάμε για "Α.Ε.Ι." εννοούμε ΚΑΙ τα ιδρύματα του Πανεπιστημιακού ΚΑΙ τα ιδρύματα του Τεχνολογικού τομέα...και τα Τ.Ε.Ι. ανήκουν στην Ανώτατη Εκπαίδευση (είναι δηλαδή και τυπικά Α.Ε.Ι.) από το 2001, όχι από το 2009 που έγραψες και το έβγαλες προφανώς απ' το στομάχι σου) ούτε να γράφεις σωστά στη μητρική σου γλώσσα και φυσικά ούτε σεβασμό προς τους συνομιλητές σου, ταπεινοφροσύνη κ.α.
Σκέψου δηλαδή και να μη σπούδαζες τι άλλο θα διαβάζαμε από σένα!:rolleyes:
δεν είμαι σε μεταπτυχιακό αλλά το θέμα το έχω ψάξει! είμαι στο τμήμα πληροφορικής και τηλεματικής του Χαροκοπείου ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
Μ' αρέσει που μπήκες να "την πεις" στους φοιτητές του Π.Δ.Α. ενώ α)σπουδάζεις στο μικρότερο και ένα απ' τα χειρότερα πανεπιστημιακά ιδρύματα της Ελλάδας, β)η σχολή σου έχει βάση εισαγωγής χαμηλότερη από τα μισά σχεδόν τμήματα των Τ.Ε.Ι. Αθήνας και Πειραιά και γ)το Χαροκόπειο (το γράφεις και με κεφαλαία για να δώσεις έμφαση, τρομάρα σου:lol:) στις περισσότερες διεθνείς και εγχώριες αξιολογήσεις βρίσκεται πίσω και από τα δύο Τ.Ε.Ι. που συνέθεσαν το Π.Δ.Α.!:rofl:
Κι αν στο "γ)" συνυπολογίσουμε τα γενικότερα "handicap" των Τ.Ε.Ι. από το κράτος που επηρεάζουν αρνητικά τις αξιολογήσεις τους (μη εκπόνηση διδακτορικών, υποχρηματοδότηση κ.α.) και ότι το Χαροκόπειο προϋπήρχε των δύο Τ.Ε.Ι. πάνω από μισό αιώνα, καταλαβαίνει κανείς για τι πανεπιστήμιο μιλάμε!:rolleyes:
ΖΉΛΕΙΑ που είμαι ήδη σε Πανεπιστήμιο της Αθήνας?:rofl::rofl::rofl:
Ρε αγόρι μου σοβαρά τώρα...είσαι 24 ετών κι αντί να έχεις ξεμπερδέψει από σπουδές κ.λπ. και να πιάνεις την πέτρα και να τη στύβεις κάθεσαι και καυχιέσαι σ' ένα μαθητικό forum καμαρώνοντας που είσαι προπτυχιακός φοιτητής στα 24 σου (!!!) σ' ένα κάτω του μετρίου πανεπιστήμιο της Ελλάδας;!
Τι να ζηλέψει κανείς απ' όλο αυτό;:lol:
Αντιλαμβάνεσαι πόσο βλακώδες είναι αυτό που κάνεις ή μπα;
Εγώ στη θέση σου θα ντρεπόμουν!
Το μόνο που προσωπικά βρίσκω "αξιοζήλευτο" στην κατάσταση σου είναι πως ενώ είσαι σ' αυτή την ηλικία έχεις ακόμη το προνόμιο και την πολυτέλεια να σε συντηρούν οικονομικά οι δύσμοιροι οι γονείς σου!:rolleyes:
Γιατί βλέπεις, κάποιοι από εμάς τους χάσαμε νωρίς...

Υ.Γ. Κάνα στρατό πήγες τουλάχιστον ή τρελόχαρτο και Ι5;:rolleyes:
Ε πες το άνθρωπε μου ότι έχεις σοβαρά στοιχεία για να αφήσουμε κάτι χαζό νόμους στην άκρη :thumbup:
Άξιος αντικαταστάτης του Πάτση ο συγκεκριμένος...μπορεί να είναι και ο ίδιος!:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vangelisk94

Νεοφερμένος

Ο vangelisk94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
είναι τουλαχιστον θρασυτατο να μιλας για ενα τμημα που απο οτι καταλαβαινω απο τη σχολη που εισαι πρεπει στα μορια να σε ειχε double score! συγγνωμη που στο χαλαω αλλα το hua περναει στο ελληνικο ranking ολα τα ΤΕΙ και την Παντειο απο τα ΑΕΙ της Αθηνας

επισης εννοειται πως δεν ειμαι 24 σιγα μην εβαζα την κανονικη μου ηλικια!

αποδέξου την αποτυχία σου και ηρέμησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
είναι τουλαχιστον θρασυτατο να μιλας για ενα τμημα που απο οτι καταλαβαινω απο τη σχολη που εισαι πρεπει στα μορια να σε ειχε double score!
Όταν εσύ πρώτος προσβάλλεις ευθέως και βλακωδώς τις σπουδές, τον ιδρώτα κ.λπ. άλλων φοιτητών θα πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς ανάλογη αντιμετώπιση!
Τι ήθελες να σου πούμε δηλαδή "μπράβο" για τα καφριλίκια σου;:rolleyes:
Αν το Χαροκόπειο (με 4 μόλις τμήματα) βρισκόταν κι αυτό στις Σέρρες κατά πάσα πιθανότητα θα είχε χαμηλότερες βάσεις εισαγωγής κι απ' το Τ.Ε.Ι. Κεντρικής Μακεδονίας...το οποίο παρεμπιπτόντως ακόμη κι έτσι έλαβε καλύτερη αξιολόγηση από το Χαροκόπειο:
https://www.adip.gr/instevalreports/FINAL%20EXTERNAL%20EVALUATION%20REPORT_TEI%20OF%20CENTRAL%20MACEDONIA.pdf
https://www.adip.gr/instevalreports/FINAL EXTERNAL EVALUATION REPORT_HAROKOPIO UNIVERSITY.pdf
Το δε Διεθνές Πανεπιστήμιο (στο οποίο έκανα το μεταπτυχιακό μου) υπερτερεί και των δύο (χωρίς να προσφέρει καν προπτυχιακά προγράμματα σπουδών):
https://www.adip.gr/instevalreports... REPORT_INTERNATIONAL HELLENIC UNIVERSITY.pdf

Αλλά ΔΕΝ είναι το θέμα ούτε οι "βάσεις εισαγωγής", ούτε το που σπούδασα και τι έκανα εγώ...το θέμα είναι ότι μπήκες με ύφος χιλίων καρδιναλίων να trollαρεις ένα θέμα με off-topic μπούρδες!
συγγνωμη που στο χαλαω αλλα το hua περναει στο ελληνικο ranking ολα τα ΤΕΙ και την Παντειο απο τα ΑΕΙ της Αθηνας
Θα 'θελες...αλλά ακόμη κι έτσι να ήταν, εσύ παραμένεις ένας "μικρομεσαίος" φοιτητής σ' ένα κάτω του μετρίου Ελληνικό πανεπιστήμιο, ο οποίος μάλιστα έχει περάσει και τα προβλεπόμενα έτη σπουδών!:hello:
επισης εννοειται πως δεν ειμαι 24 σιγα μην εβαζα την κανονικη μου ηλικια!
Είσαι γεννηθείς το 1994 (γι' αυτό έχεις και το 94 στο ψευδώνυμο σου) κι επειδή τα 'χεις κάνει μπουρδέλο (και πιθανότατα σε πιέζουν και οι γονείς σου πλέον) νιώθεις την ανάγκη να μπεις εδώ μέσα, να καυχιέσαι για τον εαυτό σου και να μειώνεις τους άλλους χωρίς λόγο...
αποδέξου την αποτυχία σου και ηρέμησε!
Σημασία δεν έχει από που ξεκινάει κανείς αγοράκι μου, αλλά που καταλήγει!;)
Κι εσένα έτσι όπως σε κόβω σαν το χρήστη chris1993 που είχαμε εδώ πέρα θα καταλήξεις (που έβαζε ρήτρες για να βγάλει το Ο.Π.Α. με 8,5 και μας τα έπρηζε όπως εσύ για το πόσο "πετυχημένος" ήταν αυτός και πόσο "αποτυχημένοι" οι συνάδελφοι του από Τ.Ε.Ι. κι έχει κλείσει τα 25 κι ακόμη να κολλήσει το 1ο του ένσημο, αστράτευτος και κάνει το ένα μεταπτυχιακό πίσω απ' το άλλο για να τον ταΐζουν οι γονείς του και να γλυτώσει το στρατιωτικό)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vangelisk94

Νεοφερμένος

Ο vangelisk94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
το controversy είναι άδικο αφου ολοι εδω ειστε σε ΤΕΙ κι εγω ειμαι μονος μου ! οποτε δεν εχει νοημα να συνεχισουμε διοτι με το τελευταιο που εγραψες καταλαβα οτι δε βγαινει ακρη!

δεν εχεις κανενα δικαιωμα να μιλαςγια το hua οταν εισαι στο τει Σερρων και ποσες φορες θα το πω οτι δεν ειμαι 24?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top