Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,498 μηνύματα.
Πιστεύω πως ναι, αν δεν αυξηθεί πάνω από 100κάτι μόρια
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εγώ είμαι 160 μόρια μόνο πανω από την περσινη βάση και η αναμονή τώρα σκοτώνει :hehe:
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πιστεύω πως ναι, αν δεν αυξηθεί πάνω από 100κάτι μόρια
Και εγώ έτσι θέλω να πιστεύω, ο Στρατηγάκης δίνει άνοδο 75 μορίων για την Πληροφορική ΑΠΘ. Με αγχώνει όμως το γεγονός ότι σημειώθηκαν περισσότερες υψηλές βαθμολογίες στην Πληροφορική και στα Μαθηματικά. Ίσως αντισταθμιστεί η άνοδος από τις πολύ χειρότερες επιδόσεις στο ΑΟΘ, όμως ο συντελεστής γι'αυτό το μάθημα είναι μικρότερος, so...

Κοντεύω να τρελαθώ, άντε να βγούν οι βάσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ είμαι 160 μόρια μόνο πανω από την περσινη βάση και η αναμονή τώρα σκοτώνει :hehe:
Ποια σχολή;
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Και εγώ έτσι θέλω να πιστεύω, ο Στρατηγάκης δίνει άνοδο 75 μορίων για την Πληροφορική ΑΠΘ. Με αγχώνει όμως το γεγονός ότι σημειώθηκαν περισσότερες υψηλές βαθμολογίες στην Πληροφορική και στα Μαθηματικά. Ίσως αντισταθμιστεί η άνοδος από τις πολύ χειρότερες επιδόσεις στο ΑΟΘ, όμως ο συντελεστής γι'αυτό το μάθημα είναι μικρότερος, so...

Κοντεύω να τρελαθώ, άντε να βγούν οι βάσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ποια σχολή;
Χημικό πατρα
Κάτι εκτιμήσεις που είδα λένε ότι θα πάει 16700, ακριβώς όσο έγραψα δηλαδή
κι έχω φρικάρει ολίγον τι
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χημικό πατρα
Κάτι εκτιμήσεις που είδα λένε ότι θα πάει 16700, ακριβώς όσο έγραψα δηλαδή
κι έχω φρικάρει ολίγον τι
Πέφτουν έξω συχνά, ειδικά τα τελευταία χρόνια με τους συντελεστές βαρύτητας και την απόκρυψη των Μ.Ο. από το υπουργείο. Ίσως και να είναι λίγο πιο χαμηλά (10-50 μόρια από την πρόβλεψη). Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να περάσουμε και οι δύο στις πρώτες μας επιλογές.
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πέφτουν έξω συχνά, ειδικά τα τελευταία χρόνια με τους συντελεστές βαρύτητας και την απόκρυψη των Μ.Ο. από το υπουργείο. Ίσως και να είναι λίγο πιο χαμηλά (10-50 μόρια από την πρόβλεψη). Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να περάσουμε και οι δύο στις πρώτες μας επιλογές.
Μακάρι να περάσουμε!
Απλά ελπίζω να μην τη χάσω για λίγο ξέρω γω
εκεί θα εκνευριστω γιατί θα ευθυνονται τα βλακώδη λάθη που έκανα και βγαίνοντας τράβαγα τα μαλλιά μου🥲
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μακάρι να περάσουμε!
Απλά ελπίζω να μην τη χάσω για λίγο ξέρω γω
εκεί θα εκνευριστω γιατί θα ευθυνονται τα βλακώδη λάθη που έκανα και βγαίνοντας τράβαγα τα μαλλιά μου🥲
Μια από τα ίδια και εγώ...είχα την ευκαιρία να γράψω λίγο καλύτερα αλλά αυτά παθαίνεις όταν πας σε ένα μάθημα με 3 ώρες ύπνο...ότι έγινε έγινε όμως, οπότε τώρα απλώς ελπίζω να μην πάει το ΑΠΘ πάνω από 17200. Και πάλι καλή επιτυχία.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ωραία! Η πρώτη είναι αγγλική φιλολογία ΑΠΘ που περνάω την περσινή βάση 5000+ , και η δεύτερη γαλλική φιλολογία ΑΠΘ στην οποία έχω τεράστια διαφορά. Οπότε, τι στο καλό, δε θα περάσω ή στη μία ή στην
Η κόρη μου πέρυσι που είχε μεγάλη διαφορά από τη βάση Αγγλικής Φιλολογίας ήθελε να βάλει μόνο αυτή. Της λέω βάλε παιδί μου καμιά ακόμα , δεν ξέρεις πως θα πάνε οι βάσεις. Κι έβαλε μετά την Αγγλική Φιλολογία τη Δημοσιογραφια μετά τη Θεατρικών σπουδών (όλες στην Αθήνα, γιατί έτσι ηθελε).Τελικά Πέρασε Αγγλικής φιλολογιας και με σειρά καλη σειρά
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Κάπως έτσι το έκανα κι εγώ, απλά όλες στη Θεσσαλονίκη!
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Mathitis_tou_15

Νεοφερμένος

Ο Mathitis_tou_15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα είμαι από ΕΠΑΛ Οικονομίας έχω γράψει 15.124 πιστεύετε θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρα;
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ηρεμήστε παιδιά, λίγη υπομονή ακόμη. Το άγχος δεν βοηθάει καθόλου.
Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα αποτελέσματα. 💖💖
 

gpgp

Νεοφερμένος

Ο gpgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
And just to make it a bit worse...

 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,599 μηνύματα.

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Δώσαμε το παράδειγμα ηρεμίας εμείς άλλωστε πέρυσι…
Ε ναι ρε φίλε........τέρατα ψυχραιμίας.....ειδικά όταν βγήκε αυτός ο χαχας ο Φλωροπουλος τελευταία μέρα και έδινε στα ύψη την Αγγλική Φιλολογία κι ανέβασα πίεση 100 κι ολο σας έπρηζα.......Αξέχαστα τα περσινά, όνειρο 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top