Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Οχι ..εσυ θα μπεις στον ιδιο κουβα με ολους... με πολλα μορια και με 0 μορια..
Εσυ που εχεις πολλα μορια πανελληνιων θα καβαλησεις ολους τους αλλους με τα 0 μορια και θα μπεις πρωτη ... ειναι πολυ σπανιο απο μιση αδεια σχολη να γεμισει και να παει στα 2 μορια..δεν εγινε κατι συνταρακτικο φετος.
Αν ανοιγε η καβαλα τοτε να το συζητουσαμε.

Σιγουρα δεν εχεις κανενα μοριο ..ψαχτηκες?
Δεν έχω
Στον βαθμό παίζεται η μετεγγράφη για όσους δεν τη δικαιουνται με οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Δεν έχω
Στον βαθμό παίζεται η μετεγγράφη για όσους δεν τη δικαιουνται με οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια;
Δεν καταλαβαινω τι λες ακριβως
Δεν υπαρχει κανεις να αποκλειεται λογο λιγων ή καθολου οικονομικων και κοινωνικων μοριων..διαγωνισμος ειναι.

Αν βαθμο εννοεις τα μορια πανελληνιων τοτε να σου πω οτι παιζουν ρολο αν ισοβαθμισουν παιδια με ιδια μορια μετεγγραφης ..πχ με 0 μορια... στην περιπτωση σου εσυ εισαι μπροστα.
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω τι λες ακριβως
Δεν υπαρχει κανεις να αποκλειεται λογο λιγων ή καθολου οικονομικων και κοινωνικων μοριων..διαγωνισμος ειναι.

Αν βαθμο εννοεις τα μορια πανελληνιων τοτε να σου πω οτι παιζουν ρολο αν ισοβαθμισουν παιδια με ιδια μορια μετεγγραφης ..πχ με 0 μορια... στην περιπτωση σου εσυ εισαι μπροστα.
Μπροστά από ποιον αν και άλλοι με 0 μόρια μετεγγραφης αιτηθούν;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Για την πατρα 16700
Ε ωραια εισαι κοντα στην βαση της πατρας ..οι αλλες με 0 μορια θα ειναι κοντα στην βαση της κρητης ή των ιωαννινων...αρα εισαι απο πανω τους..

Εσυ συμφωνα με τα περσινα δεδομενα εχεις περιπου 18 θεσεις κενες για να καλυψεις .. ποιος τετοια τυχη? μονο τα αδελφακια την ειχαν
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ε ωραια εισαι κοντα στην βαση της πατρας ..οι αλλες με 0 μορια θα ειναι κοντα στην βαση της κρητης ή των ιωαννινων...αρα εισαι απο πανω τους..

Εσυ συμφωνα με τα περσινα δεδομενα εχεις περιπου 18 θεσεις κενες για να καλυψεις .. ποιος τετοια τυχη? μονο τα αδελφακια την ειχαν
Πάλι μπερδευτηκα
Εγώ θα είμαι πανω απο όσους γράψουν λιγότερο κοντά στην περσινή βάση;
Αυτό για τις 18 θέσεις που λες και την τυχη ειρωνικά το είπες ή όντως μπορώ να την παρω τη μετεγγράφη; δεν καταλαβα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Πάλι μπερδευτηκα
Εγώ θα είμαι πανω απο όσους γράψουν λιγότερο κοντά στην περσινή βάση;
Αυτό για τις 18 θέσεις που λες και την τυχη ειρωνικά το είπες ή όντως μπορώ να την παρω τη μετεγγράφη; δεν καταλαβα
Ναι εσυ εισαι πανω απ ολες των μηδεν μοριων

Οχι Magigi δεν θα τρολαριζα ενα κοριτσι που εχει χτυπηση κοκκινο στην αγωνια ... τα εχω περασει και εγω αυτα.
Αργοτερα οταν θα εισα χαρουμενη μπορει

Ναι συμφωνα με το προφιλ σου στην περσινη εικονα της σχολης θα ειχες μπροστα σου 18 θεσεις.

Ε φετος κατι αναλογο αναμενεται διοτι δεν ειχαμε καμια σημαντικη διαφορα.
Εν παση περιπτωση αυτες οι κουβεντες ειναι για μετα αποτελεσματων ..ευχομαι να σου ερθουν οπως τα θελεις.
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θα κοιμηθεί κανείς εδώ μέσα σήμερα; :laugh: :laugh:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.
Απ'ότι είδα έκλεισε και το results it , άρα όντως αύριο βγαίνουν
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα αγαπούλες μου 🫶🫶🫶
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους! Αύριο για κάποιους -ελπίζω για όλους σας!- θα είναι το πρώτο βήμα προς το όνειρό σας και η ανταμοιβή της προσπάθειας που καταβάλατε τα προηγούμενα χρόνια. Θα είστε πλέον φοιτητές!
Άλλοι ίσως δεν τα πάτε όπως τα θέλατε. Και πάλι, δεν τελείωσε ο κόσμος. Δοκιμάστε τη σχολή στην οποία έχετε περάσει. Δεν σας αρέσει; Αναστοχαστείτε και επαναπροσδιορίστε τους στόχους σας. Κυνηγήστε το όνειρό σας, δώστε ξανά αν αυτό σας λέει η καρδιά σας. Μία χρονιά επιπλέον προσπάθειας, ακόμα και δύο και τρεις, αξίζουν τον κόπο για να κάνετε αυτό που αγαπάτε.
Του χρόνου τέτοια εποχή θα είστε πολύ διαφορετικοί άνθρωποι και... θα περιμένετε τους βαθμούς της εξεταστικής σας. Ελπίζω βέβαια να έχουν βγει και να μην περιμένετε σαν εμένα καλή ώρα 40 μέρες για το κάθε μάθημα (εντάξει, εσένα @desperate-ambitious! σου εύχομαι να περιμένεις 40 μέρες, του χρόνου ας γκρινιάζεις).

Και πάλι καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε νέα σας! <3
 

desperate-ambitious!

Νεοφερμένος

Ο desperate-ambitious! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Του χρόνου τέτοια εποχή θα είστε πολύ διαφορετικοί άνθρωποι και... θα περιμένετε τους βαθμούς της εξεταστικής σας. Ελπίζω βέβαια να έχουν βγει και να μην περιμένετε σαν εμένα καλή ώρα 40 μέρες για το κάθε μάθημα (εντάξει, εσένα @desperate-ambitious! σου εύχομαι να περιμένεις 40 μέρες, του χρόνου ας γκρινιάζεις.

Μακάρι του χρόνου τέτοια εποχή η ανησυχία όλων μας να κινείται γύρω από τα αποτελέσματα της εξεταστικής της σχολής που θέλουμε να μπούμε. Άντε, σε λιγότερο από 12 ώρες ο κύκλος των πανελληνίων θα έχει οριστικά τελειώσει (ή έστω η πρώτη απόπειρα συμμετοχής μας σε αυτές). Εύχομαι σε όλους/ες να έχετε πετύχει τους στόχους και από Οκτώβρη φοιτητές.

In bocca al lupo, ragazzi 🤞:clover:
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Παιδιά SOS. Πώς γίνεται να αλλάξω το τηλέφωνο που έχω δηλώσει στην πλατφόρμα;
Το επαναφέρω γιατί μάλλον το θέμα δε λύθηκε... όταν κάναμε το μηχανογραφικό, διόρθωσα στα προσωπικά στοιχεία το τηλέφωνο κι έβαλα το δικό μου. Παρόλα αυτά, σήμερα τα αποτελέσματα ήρθαν πάλι στο κινητό της μητέρας μου. Ο διευθυντής μου είπε να κάνω εγγραφή με αυτό το τηλέφωνο και να πάω μετά στο πανεπιστήμιο να το αλλάξω.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το επαναφέρω γιατί μάλλον το θέμα δε λύθηκε... όταν κάναμε το μηχανογραφικό, διόρθωσα στα προσωπικά στοιχεία το τηλέφωνο κι έβαλα το δικό μου. Παρόλα αυτά, σήμερα τα αποτελέσματα ήρθαν πάλι στο κινητό της μητέρας μου. Ο διευθυντής μου είπε να κάνω εγγραφή με αυτό το τηλέφωνο και να πάω μετά στο πανεπιστήμιο να το αλλάξω.
Δεν νομίζω ότι αλλάζουν τα τηλέφωνα των sms ό,τι κι αν βάλεις στο μηχανογραφικό
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Το επαναφέρω γιατί μάλλον το θέμα δε λύθηκε... όταν κάναμε το μηχανογραφικό, διόρθωσα στα προσωπικά στοιχεία το τηλέφωνο κι έβαλα το δικό μου. Παρόλα αυτά, σήμερα τα αποτελέσματα ήρθαν πάλι στο κινητό της μητέρας μου. Ο διευθυντής μου είπε να κάνω εγγραφή με αυτό το τηλέφωνο και να πάω μετά στο πανεπιστήμιο να το αλλάξω.
Είναι άλλη η πλατφόρμα του μηχανογραφικού και διαφορετική αυτή για τα μηνύματα με τα αποτελέσματα. Έκανες την αλλαγή στο μηχανογραφικό αλλά αυτό δεν επηρεάζει την άλλη πλατφόρμα. Οπότε το μήνυμα πήγε στη μητέρα σου. Η εγγραφή είναι άλλη διαδικασια. Λογικά εκεί θα φαίνεται το τηλέφωνο που δηλώσες στο μηχανογραφικό.
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λες να προσπαθήσω να κάνω την εγγραφή με το δικό μου το τηλέφωνο και ό, τι γίνει;
Ναι, εγώ νομίζω ότι στην πλατφόρμα των εγγραφών θα σου έχει προσυμπληρωμένο το τηλέφωνο που έβαλες στο μηχανογραφικό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top