Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Μη το συζητάς καν, you're good to go. =) Καλά αποτελέσματα!
Ευχαριστώ πολύ!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Περίπου έτσι έκανα κι εγώ πέρυσι. Έβαλα συνολικά 3 τμήματα με την εξής σειρά:
1. Αγγλική φιλολογία ΑΠΘ
2. Αγγλική φιλολογία ΕΚΠΑ (just in case/ δίνει σίγουρη μετεγγραφή στο ΑΠΘ)
3. Διερμηνείας και Μετάφρασης Ιόνιο Παν.
Σωστά, θα βάλω και το μεταφραστικό :)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
δεύτερη φορά πανελλήνιες
Έγραψα φέτος αλλά παρόλο που διάβαζα συστηματικά λόγω τον κενό μου δεν έγραψα καλά ωστόσο βελτιωθηκα πολύ και στα μαθηματικά μου .Είμαι στο υγείας και έγραψα 10000 μόρια πιστεύεται πως αν ξανά δωσω μπορώ με πολύ διάβασμα να περάσω φαρμακευτική που είναι το όνειρο μου .Ξέρω πως είναι δύσκολο από 10000 να πάω στα 18000μορια αλλς πιστεύω πως ξέρω τις βασικες ενοιες τουλάχιστον στην χημεια και στη βιολογία δηλαδή την θεωριια πάνω κάτω την έχω πιστεύω πως θέλω περισσότερο εξάσκηση σε ασκησεις .Επίσης ποτέ να ξανά ξεκινήσω το διάβασμα ; Από Σεπτέμβριο ; Η Αύγουστο ;
Κάνε το μηχανογραφικό σου να εξασφαλίσεις μια σχολή, ξεκουράσου και ξεκινάς με την δροσιά Σεπτέμβριο
Φυσικά και μπορείς να τα καταφέρεις, είναι θέμα προσπάθειας και να έχεις στόχο
Καλή επιτυχία
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.
παταω προσωρινη αποθηκευση και δεν κανει τιποτα :wall:
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
παταω προσωρινη αποθηκευση και δεν κανει τιποτα :wall:
Ναι και γω ήθελα να το ρωτήσω αυτό, γιατί άλλες χρονιές σε πήγαινε σε άλλη σελίδα και κατεβάζεις και pdf με το προσωρινό μηχανογραφικό αλλά τώρα δεν κάνει κάτι. Όμως όταν ξαναμπαίνω τις έχει αποθηκευμένες τις επιλογές στη λίστα με τις σχολές
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.
Ναι και γω ήθελα να το ρωτήσω αυτό, γιατί άλλες χρονιές σε πήγαινε σε άλλη σελίδα και κατεβάζεις και pdf με το προσωρινό μηχανογραφικό αλλά τώρα δεν κάνει κάτι. Όμως όταν ξαναμπαίνω τις έχει αποθηκευμένες τις επιλογές στη λίστα με τις σχολές
ναι και εγώ πέρυσι κατέβασα pdf , λες να το αλλάξαν ; Νόμιζα ότι είχε buggarei
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
ναι και εγώ πέρυσι κατέβασα pdf , λες να το αλλάξαν ; Νόμιζα ότι είχε buggarei
Ναι παίζει. Νταξει βέβαια δεν έχει και τόσο σημασία, ούτως η άλλως όταν κάνουμε οριστική υποβολή θα μας βγάλει pdf
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.

Savkos1892

Νεοφερμένος

Ο Savkos1892 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Τουρισμού Ιονίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα. Κάνω 10% φέτος και ψάχνω να δω αν θα βάλω πρώτη επιλογή Πολιτισμού και δημιουργίας μέσων και βιομηχανιών. Από αυτή τη σχολή ξέρετε άμα μπορείς να βγεις φωτογράφος?γιατί από το σάιτ της σχολής δεν έχω καταλάβει ακόμη
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
τελικα αποφάσισες ποια θα βάλεις 2η επιλογη ;
Προς Θεσσαλονίκη τείνω αλλά δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Ρώτησα σε ένα γκρουπ φοιτητών ιατρικής ΑΠΘ στο φβ και μου έλεγαν πολλοί να μη τη βάλω 😂
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Προς Θεσσαλονίκη τείνω αλλά δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Ρώτησα σε ένα γκρουπ φοιτητών ιατρικής ΑΠΘ στο φβ και μου έλεγαν πολλοί να μη τη βάλω 😂
Πώς το αιτιολόγησαν; Όχι ότι έχει σημασία, μόλις πάτησα υποβολή
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Χαχαχαχ κάποιοι έλεγαν ότι είναι λίγο χύμα, κάποιοι άλλοι δεν είπαν γιατί. Εσύ πώς τις έβαλες;
ΑΠΘ Ιωάννινα Λάρισα Πάτρα Ηράκλειο Αλεξ- Αθήνα δεν έβαλα γιατί μένω κοντά Θεσσαλονίκη. Τις άλλες τις έβαλα έτσι να υπάρχουν
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
ΑΠΘ Ιωάννινα Λάρισα Πάτρα Ηράκλειο Αλεξ- Αθήνα δεν έβαλα γιατί μένω κοντά Θεσσαλονίκη. Τις άλλες τις έβαλα έτσι να υπάρχουν
Οκει μια χαρά, και ΑΠΘ σκέτο να έβαζες το ίδιο θα ήταν αφού έχεις ήδη περάσει πρακτικά χαχαχ
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ανακοινώθηκαν οι ΕΒΕ

 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικό μου είχα βάλει ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ τμήμα...

1688743140991.jpeg
 

Vanillatack

Νεοφερμένος

Η Vanillatack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά είμαι πολύ αγχωμένη απ όταν βγήκαν τα μόρια με 18.250 για τις ιατρικές (ιατρικη Αθήνα Θεσσαλονίκη Ιωάννινα Λάρισα Ηράκλειο Αλεξανδρούπολη ) και 18.430 για Πάτρα πιστεύετε να πιάσω κάποια;
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θράκης. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Παιδιά είμαι πολύ αγχωμένη απ όταν βγήκαν τα μόρια με 18.250 για τις ιατρικές (ιατρικη Αθήνα Θεσσαλονίκη Ιωάννινα Λάρισα Ηράκλειο Αλεξανδρούπολη ) και 18.430 για Πάτρα πιστεύετε να πιάσω κάποια;
Πιστεύω αλεξανδρούπολη τουλάχιστον είσαι 90% μέσα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,726 μηνύματα.
Καλησπέρα. Κάνω 10% φέτος και ψάχνω να δω αν θα βάλω πρώτη επιλογή Πολιτισμού και δημιουργίας μέσων και βιομηχανιών. Από αυτή τη σχολή ξέρετε άμα μπορείς να βγεις φωτογράφος?γιατί από το σάιτ της σχολής δεν έχω καταλάβει ακόμη
Οχι η σχολη αυτη δεν σε κανει φωτογραφο.Μονο το παδα εχει τετοια σχολη.
Αν μιλας για την σχολη στο βολο ποσεξε την καθωτι ιδρυθηκε μεν το 2019 αλλα παραμενει καπως στα χαρτια ακομα χωρις καθηγητες.
Στον τομεα αυτο η πιο δυνατη σχολη ειναι της Μυτιλήνης.
Πολιτισμικης και τεχνολογιας την λενε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top