Πανελλήνιες 2022 - Κουβεντούλα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Μετά το μεσημεριανό αφηρημένη πήγα και κάθησα στο γραφείο μου για να διαβάσω :lol:
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 969 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Έτσι, well deserved relaxation τώρα. Ελπίζω να απολαύσετε το καλοκαίρι σας όλοι :group:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.
Από αύριο η δήλωση των τηλεφώνων στην πλατφόρμα για την αποστολή αποτελεσμάτων μέσω sms:

 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Από αύριο η δήλωση των τηλεφώνων στην πλατφόρμα για την αποστολή αποτελεσμάτων μέσω sms:

Α τέλεια :lol:.


(:cray:)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,057 μηνύματα.
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ξέρει κανείς άμα χρεώνουν τα σμσ;
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εχεις χρεωθεί ποτε οταν λαμβανεις sms? προφανως και οχι.
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τι κάνετε μετά τις πανελλήνιες πλέον με τον άπλετο ελεύθερο χρόνο σας; Αυτή η απότομη μετάβαση από την υπερεργασία στην απόλυτη αδράνεια αρχίζει να με επηρεάζει αρνητικά… :worry::help:
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τι κάνετε μετά τις πανελλήνιες πλέον με τον άπλετο ελεύθερο χρόνο σας; Αυτή η απότομη μετάβαση από την υπερεργασία στην απόλυτη αδράνεια αρχίζει να με επηρεάζει αρνητικά… :worry::help:
Προσωπικά κάνω πολλά πράγματα, τα οποία δεν μπορούσα να κάνω (τουλάχιστον όχι όλα) εν καιρώ πανελληνίων, φτάνοντας και σε σημείο να νιώθω σαν να μην μου φτάνει πάλι χρόνος λολ.

Εγώ σου προτείνω να βρεις κάποια χόμπι τα οποία να σε βολεύουν (οικονομικά και τέτοια) και να σου ταιριάζουν/αρέσουν.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Προσωπικά κάνω πολλά πράγματα, τα οποία δεν μπορούσα να κάνω (τουλάχιστον όχι όλα) εν καιρώ πανελληνίων, φτάνοντας και σε σημείο να νιώθω σαν να μην μου φτάνει πάλι χρόνος λολ.

Εγώ σου προτείνω να βρεις κάποια χόμπι τα οποία να σε βολεύουν (οικονομικά και τέτοια) και να σου ταιριάζουν/αρέσουν.

Η αλήθεια είναι ότι έχω κάποια στον νου μου, αλλά για κάποιο λόγο δεν έχω όρεξη να κάνω ούτε τα μισά από αυτά. Και γενικά όρεξη μηδέν…
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έχω κάποια στον νου μου, αλλά για κάποιο λόγο δεν έχω όρεξη να κάνω ούτε τα μισά από αυτά. Και γενικά όρεξη μηδέν…
Σε έχω. Πήγαινε στο κρεβάτι και ξάπλωσε. Κοίτα το ταβάνι ή συλλογίσου (το ίδιο είναι ουσιαστικά). Τότε ή θα 'σαι πιάσει ο ύπνος ή θα χαλαρώσεις και θα νιώσεις μια γαλήνη ή θα βαρεθείς και θα κάνεις κάτι από αυτά που σκέφτεσαι.
Συλλογισμός και κοίταγμα ταβανιού δοκιμασμένα, οπότε τα αποτελέσματα τα εγγυούμαι. ;)
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε έχω. Πήγαινε στο κρεβάτι και ξάπλωσε. Κοίτα το ταβάνι ή συλλογίσου (το ίδιο είναι ουσιαστικά). Τότε ή θα 'σαι πιάσει ο ύπνος ή θα χαλαρώσεις και θα νιώσεις μια γαλήνη ή θα βαρεθείς και θα κάνεις κάτι από αυτά που σκέφτεσαι.
Συλλογισμός και κοίταγμα ταβανιού δοκιμασμένα, οπότε τα αποτελέσματα τα εγγυούμαι. ;)
Ευχαριστώ! Θα τα δοκιμάσω βέβαια, γιατί διαφορετικά με βλέπω να λύνω ασκήσεις φυσικής… :slourp::dizzy2:
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Τι κάνετε μετά τις πανελλήνιες πλέον με τον άπλετο ελεύθερο χρόνο σας; Αυτή η απότομη μετάβαση από την υπερεργασία στην απόλυτη αδράνεια αρχίζει να με επηρεάζει αρνητικά… :worry::help:
Προσωπικά όταν βαριέμαι πιάνω και λύνω καμία άσκηση μαθηματικών ή φυσικής για να περάσει η ώρα :D. Συνεπώς κατά κάποιο τρόπο συνεχίζω να κάνω ο,τι έκανα και πριν απλώς σε μικρότερο βαθμό
 
Τελευταία επεξεργασία:

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Προσωπικά όταν βαριέμαι πιάνω και λύνω καμία άσκηση μαθηματικών ή φυσικής για να περασει ώρα :D. Συνεπώς κατά κάποιο τρόπο συνεχίζω να κάνω ο,τι έκανα και πριν απλώς σε μικρότερο βαθμό
Είναι αρκετά δελεαστικό, αλλά μέχρι να βγουν οι βαθμοί με ποναει το να ασχοληθώ με τα μαθήματα πάλι, γιατί έχω flashbacks από τις στιγμές που γράφαμε. :'(
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τι κάνετε μετά τις πανελλήνιες πλέον με τον άπλετο ελεύθερο χρόνο σας; Αυτή η απότομη μετάβαση από την υπερεργασία στην απόλυτη αδράνεια αρχίζει να με επηρεάζει αρνητικά… :worry::help:
Εγώ και πανελλήνιες που έδινα ένιωθα πως κωλυσιεργώ μονίμως, αλλά η πλήξη έχει χτυπήσει τεράστια επίπεδα αυτές τις μέρες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top