Πανελλήνιες 2022 - Κουβεντούλα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.
Πως νιώθετε αγαπητοί συνυποψήφιοι που πλησιάζει η ώρα των βαθμών; Έχετε άγχος/αγωνία;
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πως νιώθετε αγαπητοί συνυποψήφιοι που πλησιάζει η ώρα των βαθμών; Έχετε άγχος/αγωνία;
Θα έλεγα ότι έχω περισσότερο αγωνία και ανυπομονησία παρά άγχος και κρατώ γενικά μικρό καλάθι, γιατί δεν εχω δει τις απαντήσεις και μπορεί να εχω κάνει αρκετές βλακείες χωρίς να το ξέρω (μόλις βγουν οι βαθμοί θα τις δω).
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πως νιώθετε αγαπητοί συνυποψήφιοι που πλησιάζει η ώρα των βαθμών; Έχετε άγχος/αγωνία;
προσωπικά δεν άντεξα να μην δω τις απαντήσεις μετά από κάθε μάθημα, οπότε δεν έχω και τόση αγωνία καθώς νομίζω ότι μπορώ να υπολογίσω πως τα έχω πάει περίπου. είμαι περίεργη να δω τι έχω πάρει έκθεση, αλλά όχι ιδιαίτερη αγχωμένη.

καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Παιδια ασχετο, εχει βγει η υλη για Πανελληνιες 2022-2023? Τις αλλες χρονιες εβγαινε Ιουλιο το ΦΕΚ.
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top