eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
οσοι πιανουν αυριο ιατρικη θα χαιρονται και θα πουλ μουρ στα σογια τους.οσοι δεν πιανουν θα κλαινε με μαυρο δακρυ ξεκινωντας προετοιμασια για πανελλαδικες 2021.αυτη ειναι η η περιληψη της αυριανης μερας
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
οσοι πιανουν αυριο ιατρικη θα χαιρονται και θα πουλ μουρ στα σογια τους.οσοι δεν πιανουν θα κλαινε με μαυρο δακρυ ξεκινωντας προετοιμασια για πανελλαδικες 2021.αυτη ειναι η η περιληψη της αυριανης μερας
Γενικα στην Ελλαδα εχουμε θεοποιησει την Ιατρικη και φαινεται απο το πόσους πολλους γιατρους εχουμε.
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
οσοι πιανουν αυριο ιατρικη θα χαιρονται και θα πουλ μουρ στα σογια τους.οσοι δεν πιανουν θα κλαινε με μαυρο δακρυ ξεκινωντας προετοιμασια για πανελλαδικες 2021.αυτη ειναι η η περιληψη της αυριανης μερας
Το ίδιο και μείς που θέλουμε αξιωματικών αστυνομίας
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
οσοι πιανουν αυριο ιατρικη θα χαιρονται και θα πουλ μουρ στα σογια τους.οσοι δεν πιανουν θα κλαινε με μαυρο δακρυ ξεκινωντας προετοιμασια για πανελλαδικες 2021.αυτη ειναι η η περιληψη της αυριανης μερας
Αυτή είναι η περίληψη της ζωής μου ευκλειδακο!!! Μάντεψε σε ποιο απ τα δυο θα ανηκω
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το ιδιο και η ανθυποπυραγων.
Ας μην ήταν η Μπία Μπέκου... Θα σου λέγα τι ζήτηση θα είχε η σχολή :P

1594302638233.png
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα παιδιά!
Άντε να γίνουν και οι άλλες αιτήσεις του 5% γιατί θα σκάσω 🤤😢! Χαχα
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Το μυστικό είναι να μη το σκέφτεσαι καθόλου, άσε το χρόνο να κυλήσει ήρεμα, πάρε βαθιές ανάσες και θα περάσει κ αυτή η μέρα.
Έτσι κάνω εγώ, δεν το σκεφτομαι καθόλου.

Απλά να ενημερώσω ότι εμειναν μόνο 19 ώρες και 54 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα... :cool:

Μας έχει φάει το άγχος φυσικά!
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ περιμένω πιο πολύ τους γνωστούς φίλους μας που κάθε χρόνο τις βγάζουν έξω και τις μετράνε... τις βαθμολογίες
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
οσοι πιανουν αυριο ιατρικη θα χαιρονται και θα πουλ μουρ στα σογια τους.οσοι δεν πιανουν θα κλαινε με μαυρο δακρυ ξεκινωντας προετοιμασια για πανελλαδικες 2021.αυτη ειναι η η περιληψη της αυριανης μερας

Αντε πάλι με την ιατρική...
Ένα θέμα σε αυτό το φόρουμ που να μην περιέχει αυτή τη λέξη δεν υπάρχει;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Αντε πάλι με την ιατρική...
Ένα θέμα σε αυτό το φόρουμ που να μην περιέχει αυτή τη λέξη δεν υπάρχει;
αχ ρε ιωαννα μου ανεβαζεις τη διαθεση οποτε βλεπω μηνυμα σου :) το ισκουλ εχει πολλους μαθητες 19000 μοριων ε και ειναι ποιος ειναι πιο μαγκας απο τον αλλον για αυτο γινεται κατι τετοιο.
 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όσους αναμένουν τα αποτελέσματα τους αύριο!
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Όσο και να αγχώνεστε, δεν θα αλλάξουν τα αποτελέσματα με κάποιο μυστικιστικό τρόπο. Την επόμενη μέρα να κοιτάτε πάντα και να έχετε κάποιο σχέδιο, είτε τα πράγματα πάνε καλά είτε όχι. Τα ίδια ισχύουν και για όταν ανακοινωθούν οι βάσεις.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εύχομαι ολόψυχα σε όλους τους υποψηφίους να έχουν το αποτέλεσμα που έχουν ονειρευτεί! Να συμπληρώσετε με σύνεση το Μηχανογραφικό Δελτίο και να πραγματοποιήσετε τα όνειρά σας!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Εγω προσπαθώ να μη το σκέφτομαι αλλα Μονο που δεν μου εχουν ζητήσει τους κωδικούς για να μπουν 😅
Εχω το άγχος μου εχω και το άγχος των άλλων.
Παντως οτι έγινε έγινε βδομάδες πριν απλα μπορεί να κλαιμε λιγάκι αύριο.Υγεια.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Εγω προσπαθώ να μη το σκέφτομαι αλλα Μονο που δεν μου εχουν ζητήσει τους κωδικούς για να μπουν 😅
Εχω το άγχος μου εχω και το άγχος των άλλων.
Παντως οτι έγινε έγινε βδομάδες πριν απλα μπορεί να κλαιμε λιγάκι αύριο.Υγεια.
βρε αλιζουλα(απο που βγαινει αληθεια αυτο το ονομα) τι να κλαψεις με καβατζωμενο πτυχιο φιλολογου??σοβαρα τωρα??για την πλακα σου εδινες.και ψιλιαζομαι βαθμολογια πανω απο 19000 μορια και σου ξαναλεω δηλωσε νομικη
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δε μπορώ με αυτά που διαβάζω και όπως τα διατυπώνει ο Ευκλείδης... Καβατζωμένο πτυχίο φιλολόγου. Δεν νομίζω να έδινε για την πλάκα της... Ψυχολογία της αρέσει της κοπέλας, τόσο καιρό το λέει ...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Δε μπορώ με αυτά που διαβάζω και όπως τα διατυπώνει ο Ευκλείδης... Καβατζωμένο πτυχίο φιλολόγου. Δεν νομίζω να έδινε για την πλάκα της... Ψυχολογία της αρέσει της κοπέλας, τόσο καιρό το λέει ...
ναι αλλα εχει πτυχιο οποτε μπορει να πουλησει μουρη οπως συνηθιζεται να λεμε τις τελευταιες μερες.δεν κατεβηκε ουρανοκατεβατη!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Βαρέθηκα να διαβάζω γι αυτή τη μούρη πραγματίκα το λέω. Ψυχοπαθολογικό μετατρέπεται αυτό σιγά-σιγά, πέρα από κάθε πλάκα και αστεϊσμό. Μάλλον, μόνο εσένα απασχολεί το συγκεκριμένο ζήτημα. Δεν βλέπω κανέναν άλλον να κόπτεται έτσι...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top