eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.
και για μενα και το ξαναλεω εφοσον θελει να παει για δευτερο πτυχιο να παει για τα πολλα δηλαδη νομικη.ψυχολογια οκ αφου εχει πτυχιο φιλολογου μια η αλλη ειναι.ας το τολμησει.δεν ειναι ιατρικη με νοσοκομεια κτλπ.Μπλαμπλαδιστικη σχολη ειναι.Ας παει λοιπον και δε θα το μετανιωσει
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Βαρέθηκα να διαβάζω γι αυτή τη μούρη πραγματίκα το λέω. Ψυχοπαθολογικό μετατρέπεται αυτό σιγά-σιγά, πέρα από κάθε πλάκα και αστεϊσμό. Μάλλον, μόνο εσένα απασχολεί το συγκεκριμένο ζήτημα. Δεν βλέπω κανέναν άλλον να κόπτεται έτσι...
Μια διάγνωση παρακαλω για ευκλειδη! Τι λέει η ψυχολογία viedo?
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.
Βαρέθηκα να διαβάζω γι αυτή τη μούρη πραγματίκα το λέω. Ψυχοπαθολογικό μετατρέπεται αυτό σιγά-σιγά, πέρα από κάθε πλάκα και αστεϊσμό. Μάλλον, μόνο εσένα απασχολεί το συγκεκριμένο ζήτημα. Δεν βλέπω κανέναν άλλον να κόπτεται έτσι...
Δηλαδη να δου δοθει η ευκαιρια να πας στην ελιτ θα πεις οχι δεν το θελω.Να σου δοθει η ευκαιρια να χεις ακριβο αμαξι να πεις οχι θα αγορασω το φτηνο.Καλα τοσο υποκριτικη ειναι η κοινωνια μας?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.
Σηκώνει τα χέρια ΨΗΛΑ η Ψυχολογία... και κάθε επιστήμη μη σου πω...
αφου λες οτι εισαι ψυχολογος δικαιουμαι 2 τζαμπα συνεδριες αφου ειμαστε στο ιδιο φορουμ.εχεις ειδικη εκπτωση
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δηλαδη να δου δοθει η ευκαιρια να πας στην ελιτ θα πεις οχι δεν το θελω.Να σου δοθει η ευκαιρια να χεις ακριβο αμαξι να πεις οχι θα αγορασω το φτηνο.Καλα τοσο υποκριτικη ειναι η κοινωνια μας?
Γιατι ελιτ πρεπει σονι και καλα να θεωρειται η νομικη; Προοσωπικα αν με ρωτουσες δεν θα την δηλωνα με τιποτα γιατι δεν μου αρεσει καθολου το αντικειμενο (αλλα ουτε και τα επαγγελματα που μπορεις να ασκησεις τελιωνοντας την) σε αντιθεση με την ψυχολογια που μου φαίνεται αρκετα ενδιαφερουσα σαν επιστημη.
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τελείως διαφορετικές επιστήμες, με μεγάλη αξία όμως!
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Σχετικά με εμένα μου αρέσουν οι εξής σχολές όπως έχω πει Ιατρική (Διαβάζω αρκετά βιβλία όσον αφορά την υγεία), ΔΕΣ (Επίσης διαβάζω αρκετά ιστορικά βιβλία και μου αρέσει αρκετά η διπλωματία) και η γεωπονία (μου αρέσει η φύση και τα φυτά ειδικά τα βότανα) (που φοιτώ ήδη σε αυτή) , δεν νοιάζεται κανένας όχι; Εντάξει :tongue: :tongue:

Γενικά δεν υπάρχουν μουράτες σχολές, για παράδειγμα στο εξωτερικό η γεωλογία θεωρείται εξαίσια σχολή και εδώ είναι 9 χιλιάδες μόρια στο ΑΠΘ, πρέπει να ζήσουμε το όνειρο μας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Πάντως Ευκλείδη απο αυτα που λες φαίνεται οτι δεν έχεις καμια αντίληψη της πραγματικότητας.

Και ειναι κρίμα.

Η ζωη ειναι πολλα παραπάνω απο ενα φόρουμ .
Προφανώς όλοι εδω μεσα για κάποιο λογο είμαστε γι αυτό κι δείχνω κατανόηση.
Ο.τι τον κάνει να νιώθει καλα τον καθένα.
Αλλα φτανει πια με το τρολαρισμα.
Και δεν αναφέρομαι στην οποιαδήποτε ιδιότητα σου επαγγελματικά.
 

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ευχομαι στα παιδια των πανελληνιων με το καλο....καλο οαεδ παιδια
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.
Πάντως Ευκλείδη απο αυτα που λες φαίνεται οτι δεν έχεις καμια αντίληψη της πραγματικότητας.

Και ειναι κρίμα.

Η ζωη ειναι πολλα παραπάνω απο ενα φόρουμ .
Προφανώς όλοι εδω μεσα για κάποιο λογο είμαστε γι αυτό κι δείχνω κατανόηση.
Ο.τι τον κάνει να νιώθει καλα τον καθένα.
Αλλα φτανει πια με το τρολαρισμα.
Και δεν αναφέρομαι στην οποιαδήποτε ιδιότητα σου επαγγελματικά.
μα δεν σε τρολαρα φιλη μου απλα ειπα την αποψη μου.ενταξει καποιες φορες γινομαι υπερβολικος.εσυ αν εισαι ευχαριστημενη με την ψυχολογια δικαιωμα σου ειναι να την δηλωσεις.δε θα φτιαξω εγω το μηχανογραφικο.δεν καταλαβαινω γτ τσαντιζεστε εδω μεσα με καποιες αποψεις.
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
ευχομαι στα παιδια των πανελληνιων με το καλο....καλο οαεδ παιδια
Να λειπουν τετοιες ευχες. Μια χαρα θα βρουν το δρομο τους τα παιδια αρκει να εκμεταλλευονται τις ευκαιριες που τους παρουσιαζονται και να μην επαναπαυονται στα κεκτημενα τους. Καλα αποτελεσματα σε ολα τα παιδια!
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Αύριο, όσο και να μην το καταλαβαίνετε τώρα, ξεκινάει ένα νέο ταξίδι, μία νέα φάση στη ζωή σας! Η ζωή είναι μπροστά σας, χαρείτε την! ❤️

Έχετε τα νιάτα και τη δυναμη να καταφέρετε τα πάντα !

Μην ακούτε τα πικρόχολα σχόλια , δεν ειναι καθόλου τυχαία😉
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδη να δου δοθει η ευκαιρια να πας στην ελιτ θα πεις οχι δεν το θελω.Να σου δοθει η ευκαιρια να χεις ακριβο αμαξι να πεις οχι θα αγορασω το φτηνο.Καλα τοσο υποκριτικη ειναι η κοινωνια μας?

:dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1::dash1:

ενταξει καποιες φορες γινομαι υπερβολικος.εσυ αν εισαι ευχαριστημενη με την ψυχολογια δικαιωμα σου ειναι να την δηλωσεις.δε θα φτιαξω εγω το μηχανογραφικο.δεν καταλαβαινω γτ τσαντιζεστε εδω μεσα με καποιες αποψεις.

Ο,τι πιο δραματικό μπορεί να σου τύχει στη ζωή, είναι να μην μαθαίνεις από τα λάθη σου!
Κι εσύ δυστυχώς δεν μαθαίνεις!
Τις διαφορετικές απόψεις τις δεχόμαστε, τις οφθαλμοφανέστατες κουταμάρες δεν αντέχουμε!:bye2:
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Παιδιά όπως έχω πει δεν χρειάζεται κάποιος να δηλώσει μουράτες σχολές αν ένα άτομο επιθυμεί να ασχοληθεί με κάτι πέρα από την ιατρική και την νομική δεν είναι κακό. Με τα λεγόμενα σου @eukleidhs1821 δίνεις την εντύπωση ότι λες ότι όλες οι σχολές είναι για ανθρώπους που δεν έχουν υψηλό iq ενώ η ιατρική και η νομική είναι για τους ελίτ, δεν είναι σωστό. Μια λες ότι μετάνιωσες που διάλεξες την ιατρική και από την άλλη ενθαρρύνεις άτομα να επιδιώξουν το επάγγελμα του γιατρού και του νομικού μόνο και μόνο επειδή είναι μουράτες, τα λεγόμενα σου δεν στέκονται
 
Τελευταία επεξεργασία:

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Πολυ ελιτ η νομικη, αυτη και το harvard...
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλησπερα εκ μερους των υποψηφιων παρακατιανων ΗΜΜΥ -παυλα- μπιθουλεων!
Ευτυχως που εδω κατω δε φυσαει πολυ οπως στα ρετιρε της Ιατρικης και Νομικης, οποτε ειναι πιο ησυχα τα πραγματα.
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Καλησπερα εκ μερους των υποψηφιων παρακατιανων ΗΜΜΥ -παυλα- μπιθουλεων!
Ευτυχως που εδω κατω δε φυσαει πολυ οπως στα ρετιρε της Ιατρικης και Νομικης, οποτε ειναι πιο ησυχα τα πραγματα.

Μπράβο που είσαι ήρεμος τώρα γιατί αν περάσεις, δεν θα ξαναείσαι ποτέ.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top