Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Έκθεση : Εθνικισμός
Μαθηματικά : Rolle - ΘΜΤ
ΑΕΠΠ : Πίνακες
ΑΟΘ : Προσφορά (4ο)

Θα προσπαθήσω για ένα 90+ στην Έκθεση και στο ΑΟΘ και ένα 80-85 στο ΑΕΠΠ ώστε να καλύψω τα χαμένα μόρια των Μαθηματικών.:P
Είσαι τόσο καλός στην έκθεση;:eek: Μπράβο! Σπάνια βλέπουμε 18άρια+ στην έκθεση..Στο εύχομαι λοιπόν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Είσαι τόσο καλός στην έκθεση;:eek: Μπράβο! Σπάνια βλέπουμε 18άρια+ στην έκθεση..Στο εύχομαι λοιπόν:)

Είναι το πνεύμα της θεωρητικής που με έχει στοιχειώσει. :P
Πέρα από την πλάκα, η Έκθεση μου αρέσει ως μάθημα (επίκαιρα θέματα, ποιοτικές συζητήσεις, ενδιαφέροντα άρθρα) και νομίζω πως έχω μια κλίση στην αρθογραφία. Συνήθως παίρνω 35/40 και στην περίληψη 22/25. Βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις. Ας μην με γρουσουζέψω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Χαίρεται παιδιά πως τα βλέπετε; Προσωπικά εγώ αν και διαβάζω αρκετά το ΣΚ , δηλαδή το Σάββατο βαράω 4-5+ ώρες και την Κυριακή μετά το διαγώνισμα άλλες 3 , έχω φροντ Δευτέρα (5 ώρες) , Τετάρτη (4) και Παρασκευή (4) . Και διαβάζω αρκετά την Τρίτη με αποτέλεσμα την Πέμπτη να έχω χρόνο να βγαίνω.
Έχω λίγο αγχωθεί γιατί περίμενα οτι δεν θα προλαβαίνω. Λέτε να μην διαβάζω αρκετά;; Αν και οι βαθμοί στο φροντ ειναι αρκετά καλοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Έκθεση : Εθνικισμός
Μαθηματικά : Rolle - ΘΜΤ
ΑΕΠΠ : Πίνακες
ΑΟΘ : Προσφορά (4ο)

Θα προσπαθήσω για ένα 90+ στην Έκθεση και στο ΑΟΘ και ένα 80-85 στο ΑΕΠΠ ώστε να καλύψω τα χαμένα μόρια των Μαθηματικών.:P

Πολύ δύσκολο να γράψεις 18+ στην Έκθεση το οποίο είναι υποκειμενικό κομμάτι.
Απλά να ξέρεις μπορεί να είσαι μαθητής του 19 και στην Έκθεση να γράψεις 9 και στα άλλα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο να γράψεις 18+ στην Έκθεση το οποίο είναι υποκειμενικό κομμάτι.
Απλά να ξέρεις μπορεί να είσαι μαθητής του 19 και στην Έκθεση να γράψεις 9 και στα άλλα 20

Ξέρω κορίτσι που έβαζε στοίχημα πέρσυ ότι θα γράψει τον μεγαλύτερο βαθμό της στην Έκθεση και όντως έγραψε 19,5 που ήταν ο μεγαλύτερος βαθμός της :) Πληροφοριακά, πέρασε στο Μαθηματικό Αθηνών μέσα στην πρώτη 10αδα :) Δεν είναι άσχημο να στοχεύεις υψηλό βαθμό στην Έκθεση. Υπάρχουν παιδιά που το έχουν πάρα πολύ και τους φαίνεται piece of cake. Σίγουρα όμως δεν μπορείς να το έχεις δεδομένο και πρέπει να προσπαθήσεις και στα άλλα μαθήματα για να αποφύγεις κάποιες πτώσεις στα μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ξέρω κορίτσι που έβαζε στοίχημα πέρσυ ότι θα γράψει τον μεγαλύτερο βαθμό της στην Έκθεση και όντως έγραψε 19,5 που ήταν ο μεγαλύτερος βαθμός της :) Πληροφοριακά, πέρασε στο Μαθηματικό Αθηνών μέσα στην πρώτη 10αδα :) Δεν είναι άσχημο να στοχεύεις υψηλό βαθμό στην Έκθεση. Υπάρχουν παιδιά που το έχουν πάρα πολύ και τους φαίνεται piece of cake. Σίγουρα όμως δεν μπορείς να το έχεις δεδομένο και πρέπει να προσπαθήσεις και στα άλλα μαθήματα για να αποφύγεις κάποιες πτώσεις στα μόρια!
μπράβο της
στην έκθεση μπορεί να λες ότι έγραψες 19 και να σαι πολύ κάτω ή να λες 10 και να σαι στο 17
είναι πολύ δύσκολο να μαντέψεις βαθμό εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
μιλας σε παιδι που πορωνεται πολυ με το διαβασμα(εχω περασει και 6ωρο διαβαζοντας φυσικη). :D τα μαθηματικα δεν θα τα χαρακτηριζα ως δυσνοητο μαθημα,αλλα ως ενα παζλ που πρεπει με τους x,y τροπους να το λυσεις :D .Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω...Πιστευω ο καθενας αν εβρισκε αυτο το κατι που θα του εκανε το κλικ σε ενα μαθημα θα μπορουσε σιγουρα να περασει αρκετες ωρες διαβαζοντας το
Βεβαια νταξει για τα αρχαια θα συμφωνησω γιατι η μεταφραση πραγματικα δεν βγαζει νοημα...πρεπει να ξεχασεις και αυτα που ξερεις απο τα νεα για να τις μαθεις :P

Αυτό που λες όμως ισχύει μόνο για σένα. Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την ίδια ικανότητα και άλλες δεξιότητες για να απολαμβάνουν τα Μαθηματικά όσο εσύ λες ότι έχεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αυτό που λες όμως ισχύει μόνο για σένα. Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την ίδια ικανότητα και άλλες δεξιότητες για να απολαμβάνουν τα Μαθηματικά όσο εσύ λες ότι έχεις. ;)
μα προφανως γιαυτο οπως βλεπεις λεω <<μιλας σε παιδι που πορωνεται>>...Δηλαδη με λιγα λογια αναφερομαι σε μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Πώς πάει ο αγώνας; Πού βρίσκεστε στα φροντιστήρια στη Φυσική, τη Χημεία και τη Βιολογία;


Φυσική,χημεία έχω τελειώσει
Βιολογία είμαι στο 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγω δν εχω προβλημα στα μαθηματικά(τελειωσα φερματ) γραφω πάνω από 80. Ουτε στο αοθ φυσικα. Το μοναδικό μαθημα που σιχαίνομαι ειναι το αεππ δν το μπορω μ τπ. Στις δομες επανάληψης εγραψα 86 αλλά ειναι μικρο για μενα κ γενικα δν εχω όρεξη γι αυτο το μαθημα.
Εκθεση γράφω 80-85
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Εγω δν εχω προβλημα στα μαθηματικά(τελειωσα φερματ) γραφω πάνω από 80. Ουτε στο αοθ φυσικα. Το μοναδικό μαθημα που σιχαίνομαι ειναι το αεππ δν το μπορω μ τπ. Στις δομες επανάληψης εγραψα 86 αλλά ειναι μικρο για μενα κ γενικα δν εχω όρεξη γι αυτο το μαθημα.
Εκθεση γράφω 80-85


Με τους βαθμούς που λες περνάς όπου θες
Σκέψου ότι φετος το πιο υψηλο στην κατευθυνση μας ηταν το δετ με 17100-17200(εκτός και αν θες στρατιωτικη σχολή ,τότε έχεις δίκαιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Με τους βαθμούς που λες περνάς όπου θες
Σκέψου ότι φετος το πιο υψηλο στην κατευθυνση μας ηταν το δετ με 17100-17200(εκτός και αν θες στρατιωτικη σχολή ,τότε έχεις δίκαιο)

Είμαι αποφοιτος κ δίνω 2η συνεχόμενη χρονια. Θέλω αξιωματικών ελας δλδ 18+ που σημαίνει ενα 18 μαθηματικά(ποοολυ δυσκολο) 19 αεππ
16 εκεθση
20 αοθ(το πιο εφικτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είμαι αποφοιτος κ δίνω 2η συνεχόμενη χρονια. Θέλω αξιωματικών ελας δλδ 18+ που σημαίνει ενα 18 μαθηματικά(ποοολυ δυσκολο) 19 αεππ
16 εκεθση
20 αοθ(το πιο εφικτο)
και ότι πάρεις από τα αθλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
και ότι πάρεις από τα αθλήματα

Μονο για τεφαα παίρνεις μορια απο αθληματα
Για στρατο /Αστυνομία δν παιρνεις μορια απο τα αθληματα . ειναι απλως υποχρεωτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μονο για τεφαα παίρνεις μορια απο αθληματα
Για στρατο /Αστυνομία δν παιρνεις μορια απο τα αθληματα . ειναι απλως υποχρεωτικα.

σοβαρά αυτό όντως δε το ήξερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο να γράψεις 18+ στην Έκθεση το οποίο είναι υποκειμενικό κομμάτι.
Απλά να ξέρεις μπορεί να είσαι μαθητής του 19 και στην Έκθεση να γράψεις 9 και στα άλλα 20

Το θέμα είναι οτι δεν ειμαι μαθητής του 20. Στην Έκθεση έχω μια έφεση. Ακόμη και στα Γαλλικά και στα Αγγλικά, οι βαθμοί της έκθεσης με σώζουν! Θα δείξει παιδιά! Να ειμαστε καλα (και ψυχολογικά:P) να σχολιάζουμε τους βαθμούς μας.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι δεν ειμαι μαθητής του 20. Στην Έκθεση έχω μια έφεση. Ακόμη και στα Γαλλικά και στα Αγγλικά, οι βαθμοί της έκθεσης με σώζουν! Θα δείξει παιδιά! Να ειμαστε καλα (και ψυχολογικά:P) να σχολιάζουμε τους βαθμούς μας.

:)

ε και πάλι και του 17 να είσαι ακόμη και της βάσης η έκθεση φέρνει εκπλήξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ιστορια ειμαι στον δικομματισμο,αρχαια στην 8 στα ηθικα και λατινικα στο 31.
θεωρειτε πως ειμαι πισω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Αύριο γράφω ΑΟΘ (3ο κεφάλαιο). Θεωρώ ότι το 3ο έχει την πιο δύσκολη θεωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top