Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Και εγώ μόλις τελείωσα και τον Ιωάννου!!!!!!!!
Νομίζω είμαι έτοιμη για αύριο!!!!!!!!
Ελπίζω να μπουν εύκολα και βατά θέματα..... :)

Πάω να φάω,να κάνω ένα γρήγορο μπανάκι και ύπνο!!!!!!!!!!!!!
Αύριο πάλι 6 παρά έχει ξύπνημα! :/: Μια βδομάδα ακόμα....θα περάσει!!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία αύριο στα θεωρητικόπουλα, και τους θετικο-τεχνολογικούς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πάμε για ένα 10 αύριο αοδε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ναι, οι περισσότεροι έτσι κανουν. Και η πλάκα είναι ότι δεν το παραδέχονται. :P Βέβαια, κάποιοι το έκαναν εν τέλει αλλά τέλος πάντων... :whistle:

αυτοί είναι που πατώνουν στο παράλληλο. Αν δεν πιάσεις τον παλμό του κειμένου, όπως είχα πει και πρωτύτερα, όλα τα άλλα...
Είμαι σε καλό σημείο, μου μένει δαρείος-σαχτούρης και μια επιφανειακή επανάληψη του μισαωρου παπαδιαμαντης. Έχω ελπίδες για ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυτοί είναι που πατώνουν στο παράλληλο. Αν δεν πιάσεις τον παλμό του κειμένου, όπως είχα πει και πρωτύτερα, όλα τα άλλα...

Δεν ξέρω τι έκαναν στην λογοτεχνία, πάντως πολλοί στο τέλος μάζεψαν πολλά μόρια. :whistle: Οχι ότι το επικρίνω όλο αυτό, αλλά οκ έχω βαρεθεί να λέω για το αναξιοκρατικό σύστημα κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Πάμε για ένα 10 αύριο αοδε...

Γράψε και να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου, όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα! :thumbup: Βαθμός, ξεβαθμός, κόπιασες και μόνο και μόνο από αυτό σού αξίζουν συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Γράψε και να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου, όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα! :thumbup: Βαθμός, ξεβαθμός, κόπιασες και μόνο και μόνο από αυτό σού αξίζουν συγχαρητήρια!
Το θέμα φίλε μου είναι ότι κοπιασα παρά πολύ όπως και έδειξα παρά πολύ υπομονή και επιμονή με το ΑΟΔΕ και τώρα δε θυμάμαι τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το θέμα φίλε μου είναι ότι κοπιασα παρά πολύ όπως και έδειξα παρά πολύ υπομονή και επιμονή με το ΑΟΔΕ και τώρα δε θυμάμαι τίποτα...
Έτσι ήμουν κι εγώ με τη βιολογία γενικής :P Ούτε καν ο ορισμός της ομοιόστασης δε θυμόμουν πώς άρχιζε, όταν έκανα επανάληψη. Όταν πήρα τα θέματα, όμως, όλα κομπλέ :D

Ακόμη κι αν κάτι δεν το θυμάσαι ακριβώς, γράψ'το στο περίπου, με δικά σου λόγια. Το πολύ-πολύ να σου κόψουν 1-2 μόρια. Αν αποδώσεις επαρκώς όλα τα δεδομένα που ζητούνται και χρησιμοποιήσεις τις απαραίτητες λέξεις-κλειδιά, δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Άνθρωπος διορθώνει το γραπτό, όχι ρομπότ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Το θέμα φίλε μου είναι ότι κοπιασα παρά πολύ όπως και έδειξα παρά πολύ υπομονή και επιμονή με το ΑΟΔΕ και τώρα δε θυμάμαι τίποτα...

Το θέμα είναι ότι με αυτές τις συνεχόμενες σκέψεις θα πείσεις στο τέλος τον εαυτό σου ότι όντως δε θυμάσαι τίποτα. :P Ασχολήσου με κάτι άλλο. Αν δε σε αγχώνει, μπορείς να ρίξεις ένα ξεφύλλισμα επιλεκτικά σε κάποια κεφάλαια με λίγη μουσική παράλληλα. Όπως και να'χει, να πας πολεμιστής στην εξέταση, χωρίς καθόλου τύψεις. Προσπάθησες και, ό,τι κι αν γίνει, αυτό δεν αλλάζει: προσπάθησες! Πάρ'το εγωιστικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ελπιζω ναμας βγουν αυριο
Πραγματικα δεν αντεχεται αλλο
Φοβαμαι και τις ασκησεις
Φοβαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι μαλακια εκανα δε κοιμηθηκα καθολου για τη βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Θρίαμβος στην λογοτεχνία.......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εεεε ρε μπινελικια που εχει να φαει η Κρητη σημερα... Απο τα δεκα κειμενα πανε και ξαναβαζουν Κρητικο. Μα καθολου φαντασια αυτοι οι ανθρωποι. Αλλα θα μου πεις ο Καψωμενος ηταν στην επιτροπη , τι να περιμενεναμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ο ποιός????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella_r

Νεοφερμένος

Η stella_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ηθελα να βαλω τα κλαματα οταν αντικρισα το θεμα στη λογοτεχνια.. απελπισια και απογοητευση.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ηθελα να βαλω τα κλαματα οταν αντικρισα το θεμα στη λογοτεχνια.. απελπισια και απογοητευση.. :mad:

Επρεπε να πεσει η μοσχαρα, η κατσικα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Και οι δικοί μας θεωρητική δε τα πήγε καλά... Τι συνέβη και δεν έγραψαν καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εσκισα το ΑΟΔΕ και τώρα νιώθω τύψεις..Τι διπολικα σύνδρομα είναι αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoThexristos

Νεοφερμένος

Ο LoThexristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πως γράψατε σήμερα στην Λογοτεχνία και γενικά πως αντιμετωπίσατε τον Κρητικό σήμερα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πώς πήγατε Λογοτεχνία; Εγώ να πω την αλήθεια τον περίμενα γιατί τον βάζουνε ανα 2 χρόνια και πηγα μια χαρα! Φοβόμουν το Δαρειο... Ευτυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εσκισα το ΑΟΔΕ και τώρα νιώθω τύψεις..Τι διπολικα σύνδρομα είναι αυτα

:mastigio

Χαχαχαχα ότι να ναι...
Πάντως και το δικό μου βιβλίο δεν είχε περάσει καλά.
Από το πολύ ξεφύλλισμα σκίστηκαν μερικές σελίδες, κόπηκε στα 2-3 κομμάτια και η αδερφή μου το έκαψε με το μάτι της κουζίνας :clapup:
Μετά δεν θυμάμαι τι το έκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top