Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Τι εννοεις ότι είμαι ακόμα κύκλο του αζωτου?

Ούπς. Μάλλον δεν θα πολυκοιμηθεις σήμερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ποσο αλλο διαβασμα να αντεξει η κεφαλα μου?:mad:
Ελπιζω να βγει σε καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Κουράγιο ρε παιδιά και είμαστε ακόμα στην αρχή :P

Δηλαδή στα αρχαία-ιστορία (και στα αντίστοιχα δύσκολα μαθήματα των άλλων κατευθύνσεων) τι θα κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τι εννοεις ότι είμαι ακόμα κύκλο του αζωτου?

αν νιωθεις οτι κουραζεσαι, κλεισε το βιβλιο και πεσε για υπνο. ξυπνα αυριο κατα τις 6 να τελειωσεις το διαβασμα... απο το να διαβασεις με κεφαλι καζανι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Loony;4172794 Εγώ πάλι νιώθω ότι τα ξέρω πολύ καλά αλλά φοβάμαι γιατί συνήθως κάνω λάθη απροσεξίας. Και είμαι σίγουρη ότι πάλι θα κάνω κάτι τέτοιο και μετά θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί το ήξερα :Ρ[/QUOTE:
Xαχαχα αυτό ακριβώς!!Και χρειάζομαι προσωπικά μεγάλο βαθμό στην βιολογία γιατί στην λογοτεχνία είναι θέμα τύχης και λατινικά-άγνωστο έχετε γεια βρυσούλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
πιστευω τραβηγμενο και αν το βαλουνε θα παραπονεθει πολυς κοσμος γιατι ειναι εκτος υλης...ακομη εχουν αλλα τοσα σημαντικα να βαλουν που ειναι και μεσα στην υλη σιγα μην βαλουν αριθμιτικη προοδο μωρε...μην το γρουσουζευεις κιολας
Μια χαρά εντός ύλης είναι το έχετε διδαχθεί στην α λυκείου όλοι οι μαθητές.Αλλά όντως το θεωρώ τραβηγμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έτσι και βαλουν ανάπτυξης από aids,την γ@μη σα :Ρ

Αν μέχρι τις 12 προλάβω να βγάλω την επανάληψη είμαι τυχερός
Ήθελα και μέχρι τις 12 τρομάρα μου :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Έτσι και βαλουν ανάπτυξης από aids,την γ@μη σα :Ρ


Ήθελα και μέχρι τις 12 τρομάρα μου :Ρ

Με κόβω να κοιμάμαι κανα δύωρο το πολύ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν έβγαλες μαθηματικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλημερα παιδια,
Θα ηθελα να ρωτησω τι θεμα σας εβαλαν εσας στην εκθεση. Εμας(στην Κυπρο) μας εβαλαν αυτο :

Πραγματικα εκλαψαν μανουλες. 2 μερες περασαν και ακομα διαμαρτυρονται στις ειδησεις. Καιρος ηταν βεβαια για την αλλαγη επειδη μεχρι και η εκθεση κατεντησε παπαγαλια. Αλλα εαν σκεφτουμε οτι περσι ζητουσε θετικα της τεχνολογιας νομιζω φετος το παρατραβηξαν. Τελος παντων κουραγιο να εχουμε

Πραγματικά το θέμα που σας έβαλαν είναι δύσκολο. Εμάς εδώ μας έβαλαν γιατι πρέπει οι άνθρωποι να έρχονται σε επαφή με τα μνημεία και δραστηριότητες για να το πετύχουμε αυτό(δεν ήταν ακριβώς αυτή η διατύπωση).Ήταν ένα αναμενόμενο και πολυσυζητημένο θέμα. Μην αγχώνεσαι πάντως που σας έβαλαν δύσκολο γιατί κανένας δεν θα έγραψε καλά οπότε θα διαμορφωθούν ανάλογα οι βάσεις(αν ισχύει το σύστημα όπως είναι στην Ελλάδα).

Αυτοί που δώσαν βιολογία γενικής ποια η άποψή σας για τα θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω βιολογια γενικης εκανα πατατα στο θεμα δ και εβαλα τα πρωτοζωα στο 3ο τροφικο επιπεδο... και πηγαν λαθος ολα μεχρι το δ4, το οποιο λογικα σημαινει -10 μοναδες σιγουρα.. ισως χασω και ολες τις 15 αλλα πιστευω θα μου δωσουν κατι εφοσον ολες οι διαδικασιες ειναι σωστες μετα, απλα με λαθος νουμερα(απο το λαθος που μεταφερεται απο την αρχη). Τα υπολοιπα τα βρηκα φυσιολογικα και νομιζω τα εκανα σωστα.

Εσεις λετε να μου δωσουν κανα μοριο για τη διαδικασια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω στην βιολογια εκανα ενα αριθμητικο λαθος στο Δ3 και μου βγηκαν λαθος τα αποτελεσματα του Δ3 αν και η αιτιολογηση που εγραψα ηταν λετε να μου τις κοψουν και τις 4 μοναδες;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
1 μοναδα θα σου κοψουν φιλος
Για αυτο και εγω δεν αγχονομαι ακομα και αν εχω κανει παντου λαθη ( δεν ξερω μπορει ναι μπορει οχι:P) θα εχανα 3-4 μοναδες
Στη βιολογια δεν σε βαθμολογουν τοσο στις πραξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τελικα οπως διαπιστωνω με καποιο σατανικο τροπο μου βγηκαν σωστα τα νουμερα στα Δ2 και Δ3 ενω εχω βαλει αναποδα τα γερακια και τα πρωτοζωα... παλι καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovermusic

Νεοφερμένος

Ο Lovermusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά μπορώ να δω κάπου τις απαντήσεις στα θέματα Βιολογίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πρωτα γερακια μετα πρωτοζωα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Οι κύκλοι στη βιολογία ειναι θάνατος.


επρεπε κάπου να πω τον πόνο μου

Ο πόνος μου εισακούστηκε και δεν έπεσαν πουθενά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Professor

Νεοφερμένος

Ο Dr. Professor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω βιολογια γενικης εκανα πατατα στο θεμα δ και εβαλα τα πρωτοζωα στο 3ο τροφικο επιπεδο... και πηγαν λαθος ολα μεχρι το δ4, το οποιο λογικα σημαινει -10 μοναδες σιγουρα.. ισως χασω και ολες τις 15 αλλα πιστευω θα μου δωσουν κατι εφοσον ολες οι διαδικασιες ειναι σωστες μετα, απλα με λαθος νουμερα(απο το λαθος που μεταφερεται απο την αρχη). Τα υπολοιπα τα βρηκα φυσιολογικα και νομιζω τα εκανα σωστα.

Εσεις λετε να μου δωσουν κανα μοριο για τη διαδικασια;

τελικα οπως διαπιστωνω με καποιο σατανικο τροπο μου βγηκαν σωστα τα νουμερα στα Δ2 και Δ3 ενω εχω βαλει αναποδα τα γερακια και τα πρωτοζωα... παλι καλα :)

Φίλε μην αγχώνεσαι... Και εγώ πέρυσι που έδινα έβγαλα όλα τα αποτελέσματα λάθος από το θέμα Δ της φυσικής, αλλά είχα σωστή μεθοδολογία και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μου κόψουν 0,8 από τα 5 που θα μπορούσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ο πόνος μου εισακούστηκε και δεν έπεσαν πουθενά :clapup:

Μεγαλη ανακουφιση και για μενα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top