Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
εσεις που διαλεξατε μαθηματικα,βιολογια για αυριο κανατε λαθος..ευκολοτερη η ιστορια
Μπουρδίτσες. Είναι πιο σου αρέσει περισσότερο. Μαθηματικά γενικής μου φαίνονταν εύκολα ενώ δεν θα μπορούσα ποτέ να φανταστώ τον εαυτό μου να μαθαίνει βιολογία ή ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
οι πιο ευνοημένοι αύριο θα είναι οι της φυσικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δε μου βγαινει η βιολογία.....ακόμα πρώτο κεφάλαιο ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Δε μου βγαινει η βιολογία.....ακόμα πρώτο κεφάλαιο ειμαι

Εγώ ξεκίνησα από πίσω που είναι τα εύκολα :P
Για να γράψω κάτι τις αύριο :P
Ελπίζω τα μπροστά να μπουν Σ-Λ ....
Δεν την μπορώ την Βιολογία :mad:
Το ίδιο θα λέω την άλλη βδομάδα για την ΙΣΤΟΡΙΑ :mad:
Θα πιάσω πάτο σε αυτά με την παπαγαλία.... Δεν έχω μνήμη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Σαν φαινόμενα κτλ ξέρω να τα πω...Η παπαγαλία είναι το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeMoN7

Νεοφερμένος

Ο DeMoN7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
<<παιζε>>ι να μπει ορισμός αύριο στα μαθ γεν ράβδο γράμμα,σημειογραμμα κυκλικό διάγραμμα κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Οχι, δεν νομίζω. Αλλα και να πέσουν, δίχως να τα έχεις διαβάσει τα γράφεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Όντως παιδιά η Βιολογία (για εμένα τουλάχιστον) είναι βάσανο. Κι αυτό το καταραμένο 2ο κεφάλαιο τον ατέλειωτο έχει! :( Επίσης, με δυσκολεύει πάρα πολύ η παπαγαλία σ' αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παίζει να γίνεται να παραιτηθείς από την διαδικασία των πανελληνίων και να μπορείς να κάνεις 10% ???? Όχι εεε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παίζει να γίνεται να παραιτηθείς από την διαδικασία των πανελληνίων και να μπορείς να κάνεις 10% ???? Όχι εεε????
Μπα, πού τέτοια τύχη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Το παν στη ζωη δεν ειναι η αγαπη και η υγεια παιδια αλλα δευτερογενης ρυπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το παν στη ζωη δεν ειναι η αγαπη και η υγεια παιδια αλλα δευτερογενης ρυπος:P
Πω άσε, τι μου τα θύμισες τώρα αυτά; Δεν τα άγγιξα καθόλου όλη τη χρονιά. Σήμερα θα τα διαβάσω πρώτη φορά! Ε ρε γλέντια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Η καθηγήτρια στο φροντιστήριο μας έβγαλε την πίστη στην βιολογία όλη την χρονιά,αλλα έχω φτάσει σε σημείο να την ξέρω τόοοσο καλά που νομίζω θα πάω αύριο και θα βαριέμαι να γράψω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Η καθηγήτρια στο φροντιστήριο μας έβγαλε την πίστη στην βιολογία όλη την χρονιά,αλλα έχω φτάσει σε σημείο να την ξέρω τόοοσο καλά που νομίζω θα πάω αύριο και θα βαριέμαι να γράψω :hehe:
Ζηλεύω... :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εσεις που διαλεξατε μαθηματικα,βιολογια για αυριο κανατε λαθος..ευκολοτερη η ιστορια

Είναι θέμα του καθενός τι θεωρεί πιο εύκολο. Για τους θεωρητικούς μαθητές πάντως θεωρώ ότι η ιστορία θα ήταν η καλύτερη λύση καθώς πολλά από τα θέματα της γενικής υπάρχουν και στη κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εσεις που διαλεξατε μαθηματικα,βιολογια για αυριο κανατε λαθος..ευκολοτερη η ιστορια
ναι με αυτο υπεροχο βιβλιο που ειναι και κατανοητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheChosenOne

Νεοφερμένος

Ο TheChosenOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Είναι θέμα του καθενός τι θεωρεί πιο εύκολο. Για τους θεωρητικούς μαθητές πάντως θεωρώ ότι η ιστορία θα ήταν η καλύτερη λύση καθώς πολλά από τα θέματα της γενικής υπάρχουν και στη κατεύθυνση.

Ακριβώς αυτό.Είναι επίσης,θέμα απόδοσης σε κάθε μάθημα.Προσωπικά,εγώ αφότου έδωσα την Ιστορία πριν 3 χρόνια στις Πανελλαδικές,παρόλο που ήταν μάθημα στο οποίο ήμουν πάντα πολύ καλός,μου έφυγε ένα τεράστιο βάρος,γιατί και ήθελα να γράψω καλά,ήταν αρκετή η ύλη και τέλος,μου είχαν μείνει μόνο τα Λατινικά...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω, ισχύει αυτό που ακούω κατα καιρούς για "το μισό υπέρ του μαθητή" κλπ;
Δηλαδή, στο πρώτο τετράμηνο στα αρχαία που πήρα 18 και στο δεύτερο 20, ειναι εύκολο, ο προφορικός θα ειναι 19.
Στα Λατινικά πχ όμως στο πρώτο είχα πάρει 19 ενώ στο δεύτερο 20. Ο προφορικός θα βγει 19.5 ή 20;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Οι απουσίες στην Έκθεση είναι σπάνιες. Τα μαθήματα στα οποία υπάρχουν πολλοί απόντες είναι η Βιολογία και το ΑΟΔΕ. Ο λόγος; Κάποιοι που δεν έχουν μελετήσει, τα μεταθέτουν στις επαναληπτικές με το σκεπτικό ότι πρόκειται για εύκολα μαθήματα και θα έχουν χρόνο ως τότε να διαβάσουν. Ναι, θέλει χαρτί από δημόσιο νοσοκομείο, αλλά στο Elladistan δεν υπάρχει πρόβλημα.


Άλλη χαζομάρα. Τα θέματα των επαναληπτικών είναι συνήθως πιο δύσκολα (ίσως μόνο στα μαθ.κ. να είναι εξίσου σκατά :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αν διαβαζες πιο προσεκτικά θα ήταν πολύ καλύτερα...
Το πως απο τα εύκολα μαθήματα κατέληξες στα εύκολα θέματα μόνο εσυ το ξέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top