Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δίνω του χρόνου Πανελλήνιες και διαβάζω καθημερινά αυτό το thread για να πάρω κουράγιο(?) για του χρόνου. Δυστυχώς ανήκω στο 10% των παιδιών που τα σχέδιά τους ανατρέπονται λόγω της κατάργησης του Νέου Λυκείου. Θα πήγαινα πολιτικοοικονομικοκοινωνικα, με Εκθεση-Στατιστική-ΑΟΘ-Κοινωνικές επιστήμες στις πανελλαδικές αλλά τώρα αναγκάζομαι να πάω Θεωρητική, μιας και με ενδιαφέρει μόνο το 1ο πεδίο. Την Έκθεση και την Ιστορία τα έχουμε...στα άλλα 2 είμαι απαισιόδοξος. Αρχαία φέτος έμαθα(κάνω από Σεπτέμβριο μιας και φετος στη Β' διαλεξα θεωρητικο προσανατολισμο) και Λατινικά θα ξεκινήσω τον Ιούνιο. Και στο φροντιστήριο ξεκινήσαμε προετοιμασία για γ'. Το γνωστό είναι #%$#!, δυσκολεύομαι να μάθω απ'έξω τα σχόλια...στην ιστορία μου βγαίνει πολύ φυσικά βέβαια, μπορώ να το αποστηθίσω. Το χειρότερο: νιώθω ότι αρχίζω και χάνω την κρίση μου. Όλη αυτή η αποστήθιση και τα κάπως αυστηρά όρια που τίθενται στην Έκθεση με κάνουν να νιώθω σαν αυτούς που κορόιδευα. Και δεν είναι εύκολο για ένα άτομο που συζητούσε για πολιτική με μεγαλύτερους και είχε γνώμη για όλα(ευτυχώς ή δυστυχώς) πριν καν πάει Γυμνάσιο :(
Προσωπικά, τάσσομαι υπέρ της ιδέας ότι δεν υπάρχουν καλούπια στην έκθεση. Ποτέ δεν μπήκα στη διαδικασία να διαβάσω τις σημειώσεις για τους θεματικούς κύκλους της έκθεσης :whistle: Βασιζομαι στις δικές μου ιδέες, οι οποίες είναι αποτέλεσμα "έρευνας" από μέρους μου και θεωρώ ότι έτσι είμαι στη θέση να κρίνω τι χρειάζεται να απαντήσω στο θέμα, χωρίς να βγω εκτός θέματος. Πίστεψέ με, η συντριπτική πλειοψηφία αναφέρει ΟΛΕΣ τις ιδέες που ξέρει για μία γενικότερη οικογένεια θεμάτων (π.χ. διαδίκτυο), χωρίς να εστιάζει σε αυτά που χρειάζονται (π.χ. αν το θέμα είναι για τα κοινωνικά δίκτυα, κάποιοι αναφέρουν και τις ηλεκτρονικές αγορές :hehe:).
Εξάλλου, οι εξεταστές έχουν βαρεθεί να βλέπουν "ίδιες" εκθέσεις, με κορεσμένες fixed εκφράσεις, όπως "αρχικά":whistle: Είναι λογικό και προφανές ότι αν κάποιος βαθμολογητής δει μία έκθεση που θα ξεφεύγει σε δομή και έκφραση από εκείνες της πλειοψηφίας, θα εκπλαγεί ευχάριστα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Στα αρχαία τί έβαλαν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στα αρχαία τί έβαλαν????
Στα αρχαια ΟΕΦΕ επεσε 5η ενοτητα Ηθικων μεχρι ..απεχόμεθα"
και Ολοκληρη η 9 των ηθικών.
Απο εισαγωγή βαλανε το κομμάτι που λεει οτι μετά τον θάνατο του Μ.Αλεξάνδρου εγκατελειψε την Αθήνα.
Οι λεξιλογικές δεν είχαν κάποια δυσκολια,μας είχε κατι λέξεις και έπρεπε να βρουμε με ποιές λέξεις από το κείμενο έχουν ετυμολογική συγγένεια.
Στις Ερμηνευτικές μας βαλανε να σχολιάσουμε την καλή και την κακή ηδονη και να αξιολογήσουμε την κοινωνική διάσταση της αρετής.

Στο άγνωστο έπεσε Θουκυδιδης και αν εξαιρέσουμε καποια σημεία ήταν σχετικά βατό.Γραμματικη δεν τα θυμάμαι όλα,αν μπορεί κάποιος βοηθήσει :P συντακτικο επεσε μια συμπτυξη μετοχης σε πρόταση και αναγνωριση υποθετικου λογου και μεταφορα στον ευθυ :clapup:
ΠΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΕΦΕ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mendacium

Νεοφερμένος

Ο Mendacium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπον παιδια γεια σας!! Επειδη βλεπω πολυ αγχος κυριως στους θεωρητικαριους που προκειται να δωσουν θα προσπαθησω να δωσω καποιες συμβουλες να βοηθησω οσο μπορω.... Εχοντας δωσει 2 φορες πανελληνιες (τη δευτερη με αλλαγη μαθηματος επιλογης κιολας) το βασικο ειναι αυτο που λενε ολοι... ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΓΧΟΣ. Σχετικα με τα μαθηματα τωρα....
Η ιστορια δυστυχως θελει παπαγαλια... οσο πιο πιστοι τοσο πιο ψηλα θα πατε.... 19.5 και 19.6 εγραψα τις δυο φορες αλλα πραγματικα ελιωσα....
Τα κειμενα ειναι υποκειμενικο μαθημα και να θυμαστε οτι δεν σημαινει οσο πιο πολυ γεμισω τις σελιδες τοσο καλυτερα εγραψα.... Να ειστε ευστοχοι!
Τα αρχαια ειναι τα γνωστα αρχαια κανεις δεν μπορει να προβλεψει τι θα γινει :P
Τα λατινικα τα οποιο μισουσα ηταν το μαθημα που προσπαθησα να μετριασω τις απωλειες.... Φροντιστε να μην χασετε ΤΙΠΟΤΑ απο μεταφραση και διαβαστε πολυ καλα τη γραμματικη.... Εγω απο τι στιγμη που δεν ηξερα καλο συντακτικο πονταρα στη γραμματικη και δικαιωθηκα.... Ειναι κριμα γενικα να χασετε βαθμους σε αυτο το μαθημα οποτε διαβαστε καλα γραμματικη-συντακτικο
Ελπιζω να βοηθησα οσο γινεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Captain here

Νεοφερμένος

Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σχετικά με ένα ποστ ενός παιδιού που είπε ότι δυσκολεύεται να μάθει τα σχόλια του γνωστού απ'έξω...Λοιπόν, τα σχόλια που οφείλεις να μάθεις αυτολεξεί είναι τα σχόλια του βιβλίου.Όσον αφορά τα σχόλια του βοηθήματος του φροντιστηρίου δεν χρειάζεται να τα αποστηθίσεις,αλλά, αυτά θα σε βοηθήσουν να έχεις μια σφαιρική εικόνα για το θέμα που πραγματεύεται ο Πλάτωνας και ο Αριστοτέλης,οπότε, δεν χρειάζεσαι να αγχώνεσαι για αυτό το ζήτημα ενώ είσαι ακόμη Β'Λυκείου!! αυτά από εμένα και στους υπόλοιπους σας εύχομαι καλή τύχη και καλή δύναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στα αρχαια ΟΕΦΕ επεσε 5η ενοτητα Ηθικων μεχρι ..απεχόμεθα"
και Ολοκληρη η 9 των ηθικών.
Απο εισαγωγή βαλανε το κομμάτι που λεει οτι μετά τον θάνατο του Μ.Αλεξάνδρου εγκατελειψε την Αθήνα.
Οι λεξιλογικές δεν είχαν κάποια δυσκολια,μας είχε κατι λέξεις και έπρεπε να βρουμε με ποιές λέξεις από το κείμενο έχουν ετυμολογική συγγένεια.
Στις Ερμηνευτικές μας βαλανε να σχολιάσουμε την καλή και την κακή ηδονη και να αξιολογήσουμε την κοινωνική διάσταση της αρετής.

Στο άγνωστο έπεσε Θουκυδιδης και αν εξαιρέσουμε καποια σημεία ήταν σχετικά βατό.Γραμματικη δεν τα θυμάμαι όλα,αν μπορεί κάποιος βοηθήσει :P συντακτικο επεσε μια συμπτυξη μετοχης σε πρόταση και αναγνωριση υποθετικου λογου και μεταφορα στον ευθυ :clapup:
ΠΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΕΦΕ :D
Ανάπτυξη μετοχής σε πρόταση* εννοείς :P

Ε, εντάξει, ο ΟΕΦΕ δεν έκαψε τις ενότητες 3-4 των ηθικών που δεν έχουν πέσει ποτέ... Μισές δουλειές κάνει :hehe: Κατά τα άλλα, κρίμα που κάηκε ο Θουκυδίδης... Είναι ο αγαπημένος μου :(
(Οι ερμηνευτικές γελοίες :P)

Οπότε στις κανονικές πανελλήνιες, στο συντακτικό του αγνώστου να περιμένουμε πλάγιο λόγο ή αναγνώριση δευτερεύουσας. Άντε βαριά-βαριά ανάλυση ρηματικού επιθέτου. Λαμπρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ηθέλε να χρησιμοποιησεις οτι αφου η H ειναι αυξουσα ισχύει H'(x) >= 0 (σχόλιο του βιβλιου..) και μετα εβγαινε κατασκευαστικα οτι G''(x) > 0. Το Δ1 β) εβγαινε με ΘΜΤ στο [0,χ] σε συνδυασμο με το οτι η G' ηταν αυξουσα (Αφου η G κυρτή) . Γενικα το Γ4,θεωρώ οτι ήταν περιττό. Το Δ συνολικα ηταν λιγακι «τσιμπημενο», εχοντας δει ολα τα θεματα των πανελληνιων δεν νομιζω οτι ηταν αντιπροσωπευτικο για Δ θέμα, ισως ηταν «Θεμα Ε» η κατι αλλο :)

Υπήρχε Γ4; Νόμιζα ότι είχε μέχρι Γ3. Τέλος πάντων, αυτό που δεν έλυσα από Γ ήταν το τελευταίο.
Όσο για το θέμα Δ, δεν μπόρεσα να σκεφτώ τίποτα εκείνη την ώρα. Δεν ξέρω αν ήταν επειδή ήταν τσιμπημένο, όπως λες, αν ήταν από την κούραση ή αν ήταν από το γεγονός ότι πήγα με την λογική "ας βγάλω τουλάχιστον μέχρι το Γ".
Πιστεύω πως το Δ για να βγει ολόκληρο και 100% σωστά ήθελε στην καλύτερη μιάμιση ώρα. Μόνο που αυτό προϋποθέτει να έχεις τελειώσει τα υπόλοιπα σε λιγότερο από μιάμιση ώρα και φυσικά μετά από όλα αυτά να μην έχει μειωθεί η απόδοσή σου - πράγμα αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ανάπτυξη μετοχής σε πρόταση* εννοείς :P

Ε, εντάξει, ο ΟΕΦΕ δεν έκαψε τις ενότητες 3-4 των ηθικών που δεν έχουν πέσει ποτέ... Μισές δουλειές κάνει :hehe: Κατά τα άλλα, κρίμα που κάηκε ο Θουκυδίδης... Είναι ο αγαπημένος μου :(
(Οι ερμηνευτικές γελοίες :P)

Οπότε στις κανονικές πανελλήνιες, στο συντακτικό του αγνώστου να περιμένουμε πλάγιο λόγο ή αναγνώριση δευτερεύουσας. Άντε βαριά-βαριά ανάλυση ρηματικού επιθέτου. Λαμπρά! :D

Ειδικά στο άγνωστο δεν μπορείς να πεις ότι καίγονται θέματα ... τι σημαίνει που έπεσε ο Θουκυδίδης δηλαδή ??? Έπεσε ένα από τα χιλιάδες αποσπασματα που θα μπορούσαν να πέσουν απο τον συγκεκριμένο συγγραφέα . Ειδικά στο συντακτικό και μετατροπές κανένας δεν μπορεί να καψει θέματα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ανάπτυξη μετοχής σε πρόταση* εννοείς :P

Ε, εντάξει, ο ΟΕΦΕ δεν έκαψε τις ενότητες 3-4 των ηθικών που δεν έχουν πέσει ποτέ... Μισές δουλειές κάνει :hehe: Κατά τα άλλα, κρίμα που κάηκε ο Θουκυδίδης... Είναι ο αγαπημένος μου :(
(Οι ερμηνευτικές γελοίες :P)

Οπότε στις κανονικές πανελλήνιες, στο συντακτικό του αγνώστου να περιμένουμε πλάγιο λόγο ή αναγνώριση δευτερεύουσας. Άντε βαριά-βαριά ανάλυση ρηματικού επιθέτου. Λαμπρά! :D

Ωχ καλά που το είδες,λάθος μου :eek: Συμπτυξη ήταν,και μάλιστα ήρθε η καθηγήτρια να μας πει να το αφήσουμε γιατι δεν το έχουμε μάθει ακόμα..δεν είναι να τρελαίνεσαι;!;!

Και η γραμματική εύκολη ήταν πάντως :P Η αλήθεια ειναι οτι μετά τον θρίαμβο στην ιστορία και τα λατινικά περίμενα πολύυ πιο δύσκολα θέματα!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!! Χρειάζομαι τη βοήθεια σας!! Το έπεσε οεφε λατινικα πάνω κατω και ιστορια ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαλαραα

Νεοφερμένος

Ο Χαλαραα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλα μαθηματικα σημερα επιβεβαιωνεται αλλη μια φορα ποσο "τρομπες" ειναι αυτοι που βαζουν τα θεματα..
Με ποια λογικη βαζεις ΤΟΣΑΑ πολλα στα μαθηματικα? Για να μη μιλησω για τα αλλα μαθηματα Φυσικη Κατ,Προγραμματισμο,Γενικης κλπ..
Το Δ θεμα σημερα ηθελε μονο του μιαμιση+ ωρα για να το παλεψεις..Μεχρι το Δ3 πηγα εγω αφηνοντας πισω το Δ1 γ) και στο Γ θεμα το τελευταιο ερωτημα το οποιο εγραψα πανω κατω το μισο (συνολο τιμων κλπ)
Παντως εχω μεγαλη περιεργεια τι αποδειξη θα μπει στις πανελληνιες τωρα που "καψανε" το φερματ και την αποδειξη στους μιγαδικους (το χειμωνα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Λογικό είναι να έχετε κουραστεί μερικοί αφού έχετε ξεκινήσει διάβασμα από τον Ιούλιο, χαλαρώστε λίγο κάνετε λες και έρχεται το τέλος του κόσμου. Προσωσικά κάθε φορά που μπαίνω σε αυτό το θρεντ με πιάνει η καρδιά μου με αυτά που λέτε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ευχαριστω τον οεφε που εκαψε το φερματ
Πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanescence123

Νεοφερμένος

Η evanescence123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!! Χρειάζομαι τη βοήθεια σας!! Το έπεσε οεφε λατινικα πάνω κατω και ιστορια ;;
λατινικα οεφε επεσε το 36 με τον μανιο κουριο και τους σαμνιτες, το 40 με τον οιωνοσκοπο και το 41 με τον αρχαιοπρεπη λογο(τα κειμενα δεν επεσαν ολοκληρα). απο ασκησεις αρχικα ουσιαστικα και ρηματα. γενικα η γραμματικη απλη ηταν.. το θεμα ηταν μετα γιατι εβαλαν πολλες ασκησεις στο συντακτικο. για παραδειγμα ευθυ και πλαγιο λογο ομως δε θυμαμαι ακριβως ποιες προτασεις ηθελαν. τα μονα που θυμαμαι ειναι οτι εβαλαν να γινει με διαφορετικο τροπο η γενικη γερουνδιου ως εμπροθετο και μαλιστα εδιναν και την προθεση ( gratia ή causa) και αναλυση σε β ουσα τον εμπροθετο της παραβολης " tamquam scopulum". ειχε και αναγνωριση δευτερευουσων και τελος λεξεις των κειμενων για συνταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilleas1997

Νεοφερμένος

Ο Achilleas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλα μαθηματικα σημερα επιβεβαιωνεται αλλη μια φορα ποσο "τρομπες" ειναι αυτοι που βαζουν τα θεματα..
Με ποια λογικη βαζεις ΤΟΣΑΑ πολλα στα μαθηματικα? Για να μη μιλησω για τα αλλα μαθηματα Φυσικη Κατ,Προγραμματισμο,Γενικης κλπ..
Το Δ θεμα σημερα ηθελε μονο του μιαμιση+ ωρα για να το παλεψεις..Μεχρι το Δ3 πηγα εγω αφηνοντας πισω το Δ1 γ) και στο Γ θεμα το τελευταιο ερωτημα το οποιο εγραψα πανω κατω το μισο (συνολο τιμων κλπ)
Παντως εχω μεγαλη περιεργεια τι αποδειξη θα μπει στις πανελληνιες τωρα που "καψανε" το φερματ και την αποδειξη στους μιγαδικους (το χειμωνα)!

Καλα εκει στην οεφε κανουν διαγωνισμο εχμ «τρομπιας»...Φαντάζομαι οτι θέλουν να εντυποσιάσουν,δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως(υπερπαραγωγη Δ θέμα στην αεππ -.- κτλ)..Πλεον η μονη χρησιμότητα των θεμάτων τους είναι το να αποκλείονται (ή καλύτερα, να μειώνονται η πιθανότητες να πέσουν) θέματα θεωρίας. Πάντως για τη Φυσική που λες, θεωρώ οτι ήταν ισορροπημένα τα θέματα,αν εξαιρέσεις εκείνο το σύστημα 5 αγνώστων στο Δ2 που ηθελε απλα πολλες πραξεις και αντικαταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μήπως έχει κανείς τα θέματα οεφε μαθηματικά και μπορεί να τα στείλει;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis123

Νεοφερμένος

Ο mixalis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αεππ θεωρια τι επεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VoTheGreat

Νεοφερμένος

Ο VoTheGreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το θεμα Δ ειχε πολυ ξυλο...εχω αφησει στο Δ2 σχεδον τα μισα ...τουλαχιστον εγραψα το Δ3 το Δ4 δεν το προλαβα-_- στο Δ1 εδειχνες οτι η G''(x) ειναι θετικη βγενει αν εκμεταλευτεις την μονοτονια της Η.. εγω δεν ελυσα το τελευταιο απο το Γ εαν και εχω φτασει μεχρι ενα σημειο και επισης δεν καταφερα το Β3 το πρωτο κομματι με το t...ειμαι σιγουρος οτι ειναι πιο απλο απο οτι νομιζω αλλα εκεινη την στιγμη δεν μπορουσα να σκεφτω απλα...απο θεωρια πιστευω ειμαι καλα...ειχα προετιμαστει αρκετα καλα στην θεωρια...αντε να γραψουμε καλα και στις εξετασεις να τελειωνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στη θεωρια του αεπ στον οεφε επεσε η περατοτητα του αλγοριθομου και ποιες ειναι ονομαστικα οι βασικες λειτουργιες των δομων δεδομενων και ποιες απο αυτες δεν μπορουν να εφαρμοσθουν σε εναν πινακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Με πήρε ο ύπνος με το αοδε και μόλις ξύπνησα,πρέπει να κάτσω μέχρι τις 3τωρα..
Όποιος btw έχει τα θέματα οεφε μαθηματικών,ας τα στείλει με μηνύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top