Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Βγήκε και επίσημα το πρόγραμμα των πανελληνίων με τα μαθήματα που δίνονται κάθε φορά!!!:D :D :D
https://www.dikaiologitika.gr/eidhse...sekinoyn-oi-panellinies-2015-olo-to-programma
63 ημέρες έμειναν...!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Υ.Γ : Αναφέρομαι προς θεωρητικούς...Λίγο η ιστορία με τσάντισε που είναι τελευταίο μαθημα αλλά και πάλι δεν πειράζει... :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έχω την αίσθηση ή είναι το ίδιο με το περσινό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.
Να σας ρωτησω κατι..σας εχουνε δωσει στο σχολειο καποιο χαρτι για να δηλωσετε αν ανηκετε σε καποια κατηγορια π.χ. πολυτεκνος,τριτεκνος,αδελφια που σπουδαζουν κ.λ.π.?
Μας παραθετουν τέτοια χαρτιά πριν δώσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μας παραθετουν τέτοια χαρτιά πριν δώσουμε;

Προφανώς και όχι..
Τι να τα κάναν άλλωστε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αν κανω λαθος διορθωστε με...αλλα ποτε καποιος θα δηλωσει την κατηγορια στην οποια ανηκει;πριν τις Πανελληνιες δε γινεται αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
Καλή επιτυχία σε όλους. Έμειναν και επίσημα 2 μήνες, και ήδη με καταλαμβάνει μια απαισιοδοξία εκείνη που με κατέλαβε και πέρυσι, μια και δίνω 2η φορά.
-Διάβαζα το πρόγραμμα, και είδα ότι έχουν ως 2ο μάθημα τα γενικής(βιολογία, μαθηματικά κτλπ)...Δεν είναι μάλλον ατυχής επιλογή?
-Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
Καλή επιτυχία σε όλους. Έμειναν και επίσημα 2 μήνες, και ήδη με καταλαμβάνει μια απαισιοδοξία εκείνη που με κατέλαβε και πέρυσι, μια και δίνω 2η φορά.
-Διάβαζα το πρόγραμμα, και είδα ότι έχουν ως 2ο μάθημα τα γενικής(βιολογία, μαθηματικά κτλπ)...Δεν είναι μάλλον ατυχής επιλογή?
-Τι λέτε?

Μμμ:hmm: νομίζω θα διαφωνισω.. καλό είναι 2ο μάθημα γτ έχουμε μόνο μιαμισι μέρα να το διαβάσουμε. .ούτως ή άλλως συνήθως τα γενικής μπαίνουν 2α..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως είναι καλύτερα έτσι.
Πρώτη βδομάδα δίνεται τα πιο εύκολα και μετά έχετε ΣΚ να δώσετε τα δύσκολα της κατεύθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μμμ:hmm: νομίζω θα διαφωνισω.. καλό είναι 2ο μάθημα γτ έχουμε μόνο μιαμισι μέρα να το διαβάσουμε. .ούτως ή άλλως συνήθως τα γενικής μπαίνουν 2α..!!

Σωστά απλώς το λέω από την άποψη για το τι θα διαβάσει κανείς την τελευταία εβδομάδα πριν των πανελλαδικών...
Και πέρυσι γενικής ήταν 2ο μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βγήκε και επίσημα το πρόγραμμα των πανελληνίων με τα μαθήματα που δίνονται κάθε φορά!!!:D :D :D
https://www.dikaiologitika.gr/eidhse...sekinoyn-oi-panellinies-2015-olo-to-programma
63 ημέρες έμειναν...!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Υ.Γ : Αναφέρομαι προς θεωρητικούς...Λίγο η ιστορία με τσάντισε που είναι τελευταίο μαθημα αλλά και πάλι δεν πειράζει... :) :) :)
Μια χαρά είναι το πρόγραμμα. Η ιστορία βρίσκεται στην ιδανικότερη θέση που θα μπορούσε να βρίσκεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Σωστά απλώς το λέω από την άποψη για το τι θα διαβάσει κανείς την τελευταία εβδομάδα πριν των πανελλαδικών...
Και πέρυσι γενικής ήταν 2ο μάθημα?

Ναι και περσυ αν δεν κάνω λάθος..αλλά εντάξει βιολογία βγαίνει σε μιαμισι μερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το πρόγραμμα. Η ιστορία βρίσκεται στην ιδανικότερη θέση που θα μπορούσε να βρίσκεται :P
Τέλος πάντων....Θα προτιμούσα την βιολογία να ήταν αλλά αυτό είναι πρακτικά αδύνατο!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εγώ ξαφνιάστηκα που δεν μπήκαν λατινικά τελευταίο μάθημα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Λοιπόν, φίλοι μου, επειδή βλέπω την καθημερινή αγωνία σας εδώ στο φόρουμ και καθώς συμμερίζομαι το άγχος σας για τις Πανελλαδικές εξετάσεις (και ως άτομο που πέρασα και από τη δοκιμασία αυτή εις διπλούν), σας αφιερώνω με πολλή αγάπη και κατανόηση μερικές χειροποίητες μαντινάδες μου, που εύχομαι να σας φτιάξουν το κέφι, τη διάθεση και να σας αναπτερώσουν το ηθικό! :)

Δε θέλω ηττοπάθεια, δε θέλω απελπισία,
η νίκη πλησιάζει για τη δοκιμασία!

Δυο μήνες μείναν μοναχά, κουράγιο τελειώνει
ετούτο το μαρτύριο θα σκορπιστεί σα σκόνη!

Πίστη και δύναμη ζητώ να σας χαρακτηρίζει,
πάντα ο τολμηρός στο τέλος θα κερδίζει!

Και να θυμάστε φίλοι μου και τούτο ακόμα πάντα,
η λέξη "καθοριστική", είναι απλά λεζάντα!

Γιατί οι Πανελλήνιες δεν είναι και το τέλος,
παρά μονάχα της ζωής ένα μικρό μας, σκέλος!

Καλή Τύχη και με εμπιστοσύνη στους Εαυτούς σας!
:clapup:
Forzaaaa!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ταλέντο αγαπητή. Τέλος! :D

Καλή μας δύναμη λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
συμμερίζομαι το άγχος σας για τις Πανελλαδικές εξετάσεις (και ως άτομο που πέρασα και από τη δοκιμασία αυτή εις διπλούν)
Ααααα και συ; Μπράβο ρε είμαστε πολλοί τελικά. Εγώ όταν είδα το πρόγραμμα θυμόμουν τα περσινά την αγωνία και όλα με έπιασε ένα αγχος. :hehe: Μπορεί ίσως γιατί φέτος δίνει η κολλητή μου..

Παιδιά λίγο έμεινε φορτσάρετε και όλα καλά θα πάνε! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τα σχολεία κλείνουν για να διαβάσουμε στις 13 Μαΐου... •πόση ώρα/μερες θα αφιερώσετε για διάβασμα στην έκθεση? και •τι θα διαβάσετε τις υπόλοιπες μέρες που σας μένουν? ?
Εγώ σκέφτομαι να διαβάσω αρχαία που είναι τεράστια η ύλη και δεν το χω και πολύ και να αφιερώσω μόνο την τελευταία μέρα πριν τις πανελληνιες για διάβασμα εκθεσης ...από την άλλη δεν ξέρω (να μας πουν τι είχαν κανει και οι παλαιότεροι) αν είναι καλό να διαβάσω μόνο ένα μάθημα τις μερες αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αντε η Βιολογια μπορει να βγει σε 1,5 μερα αλλα το ΑΟΔΕ???

Με βλέπω 1,5 μέρα άυπνο να κάθομαι πάνω από το βιβλίο πριν πάω να δώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το πρόγραμμα. Η ιστορία βρίσκεται στην ιδανικότερη θέση που θα μπορούσε να βρίσκεται :P

Ουτε καν..περσυ εκει που ηταν (τελευταια) μας δωσανε και μπολικες μερουλες ΣΧΕΤΙΚΑ για να βγει παλι ολη!!

edit: Τωρα το ειδα μια χαρα ειναι τελευταια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κ*λοπανελλήνιες... Αγχώθηκα τώρα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top