[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδιά για αυτούς που προκειται να πάρουν μαθηματικά γεν. + ΑΟΘ χρειαζονται φροντιστήριο αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδιά για αυτούς που προκειται να πάρουν μαθηματικά γεν. + ΑΟΘ χρειαζονται φροντιστήριο αυτά?
Τα μαθηματικα σιγουρα για να κανεις μια πληθωρα ασκησεων πιστευω!! Το ΑΟΘ απο ο,τι εχω δει μικρη υλη θελει και αν ξεσκισεις τα ηδη ασκησεων ολα τοτε πιστευω κανεις και μονος σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ λέω να καλύψω τυχόν κενά πρώτα και μετά να ξεκινήσω ύλη της γ' λυκείου, τουτ' έστιν ξεσκόνισμα γραμματικής (αρχαίων ελληνικών και λατινικών) και επαναληπτικές ασκήσεις στο συντακτικό των αρχαίων (κυρίως δευτερεύουσες [να μάθω όλους τους συνδέσμους και την αιτιολογία της εκφοράς:P] και πλάγιες πτώσεις ως επιρρηματικοί/ονοματικοί προσδιορισμοί).
Ιδιαίτερα τη γραμματική των αρχαίων θέλω να την ξέρω με το νι και με το σίγμα όλη :P Θεωρώ ότι χωρίς αυτή δε θα πάω πουθενά :hehe:

Ερώτηση προς τους αποφοίτους:
Εσείς μέχρι ποια ώρα διαβάζατε; (καθ' όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς, όχι μόνο το καλοκαίρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ λέω να καλύψω τυχόν κενά πρώτα και μετά να ξεκινήσω ύλη της γ' λυκείου, τουτ' έστιν ξεσκόνισμα γραμματικής (αρχαίων ελληνικών και λατινικών) και επαναληπτικές ασκήσεις στο συντακτικό των αρχαίων (κυρίως δευτερεύουσες [να μάθω όλους τους συνδέσμους και την αιτιολογία της εκφοράς:P] και πλάγιες πτώσεις ως επιρρηματικοί/ονοματικοί προσδιορισμοί).
Ιδιαίτερα τη γραμματική των αρχαίων θέλω να την ξέρω με το νι και με το σίγμα όλη :P Θεωρώ ότι χωρίς αυτή δε θα πάω πουθενά :hehe:

Ερώτηση προς τους αποφοίτους:
Εσείς μέχρι ποια ώρα διαβάζατε; (καθ' όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς, όχι μόνο το καλοκαίρι)

εγω το καλοκαιρι διαβαζα μεχρι τις 9 το βραδυ το πολυ...το χειμωνα μεχρι τις 12μιση-1.λ..

καλη επιτυχια και ο,τι χρειαστεις μας λες...ειμαστε προθυμοι να βοηθησουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ τελειώνω με τις εξετάσεις την Δευτέρα και αρχίζω Τετάρτη, το πρόγραμμα μάλλον θα είναι Δευτέρα με Πέμπτη, μέχρι 25 Ιουλίου! Ανυπομονώ! Ήδη το δωμάτιό μου εξοπλίζεται με κλιματιστικό :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κατά την γνώμη σας πια είναι τα μαθήματα που χρειάζονται οπωσδήποτε φροντιστήριο και πια αυτα που χωρίς φροντιστήριο τα καταφέρνεις και μόνος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ποτε σταματατε τα φροντηστηρια για καλοκαίρι εσείς? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
25 ιουλιου, εσυ ;



Ωραια υπογραφη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Κατά την γνώμη σας πια είναι τα μαθήματα που χρειάζονται οπωσδήποτε φροντιστήριο και πια αυτα που χωρίς φροντιστήριο τα καταφέρνεις και μόνος σου...

Αναλόγως την κατευθυνση σου, αλλα αν εχεις παρει βιολογία γενικής κατα την γνώμή μου ειναι το πιο εύκολο απο τα μαθήματά για να το μαθεις μονος σου, αρκει να έχεις σύστημα και πειθαρχεία (και εγω γιαυτο τον λογο θα παω φροντ :P :whistle: )
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Όχι, θα το μάθω μόνη μου, δεν πρόκειται να πληρώσω για να παπαγαλίσω το ΑΟΔΕ.
Καλά και εγώ που δεν έκανα ΑΟΔΕ μην νομίζεις ότι πλήρωνα λιγότερα από ότι αν έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πανελληνιες --> για ολους τους Ελληνες και μονο, ειτε μενουν Ελλαδα ειτε οχι.
Πανελλαδικες --> για ολους τους υποψηφιους που μενουν Ελλαδα ανεξαρτητως Εθνικοτητας.

Δεν δινουν εξετασεις μονο οι Ελληνες.

Σαν να ακουω εναν φιλο μου καθε φορα που λεω "πανελληνιες" αντι για "πανελλαδικες" :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Καλα σου κανει :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
25 ιουλιου, εσυ ;



Ωραια υπογραφη :)

Ευχαριστώ !! :D εμας αυριο θα μας βγαλουν πρόγραμμά αν και κατι εχει ακουστεί για 25 με 27 :confused:
Και ποτε ξαναανοιγετε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
1/9 με διαγωνισμα μαθηματικα κατ.. :/:
Εσυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κατερίνα τεχνολογική είμαι και για επιλογής λέω ΑΟΘ +μαθηματικα γεν...
Κάτι ακόμα γνωρίζετε μήπως τις τιμές στα φροντιστήρια για τα θερινά μαθήματα και γενικά για όλο το χρόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μονο εγω δεν εχω βγαλει προγραμμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
:mad: να σας γνωρισω λεω γω :P

Πρεπει :P

Μονο εγω δεν εχω βγαλει προγραμμα??

Γιατι ποιος αλλος εχει βγαλει ; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
1/9 με διαγωνισμα μαθηματικα κατ.. :/:
Εσυ ;
I have no idea :redface: :P

Κατερίνα τεχνολογική είμαι και για επιλογής λέω ΑΟΘ +μαθηματικα γεν...
Κάτι ακόμα γνωρίζετε μήπως τις τιμές στα φροντιστήρια για τα θερινά μαθήματα και γενικά για όλο το χρόνο?

Τοτε δυστυχως δεν μπορώ να σου δωσω τα φωτα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δεν εχω να πω τπτ,ετσι και αλλιως δεν χρειαζεστε συμβουλες απο εμας τους δηθεν μεγαλους,δεν πατε στον πολεμο.Τετοια εποχη περσι ειχα βαλει στοχο να βγαλω την βιολογια(Γ.Π) πριν τελειωσει το καλοκαιρι,τελικα κατεληξα να μην ξερω τπτ μια μερα πριν δωσω εξετασεις και να εχω τρελο αγχος,μην το αφησετε για το τελος,ειχα τρελος αγχος σαν τωρα το θυμαμαι.Για βοηθηματα προτεινω :
Μαθ κατ : Μπαρλα
Φυσ κατ : Μαθιουδακη-Παναγιοτακοπουλο
Το καλοκαιρι ουτε γω ειχα διαβασει πολυ παντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top