Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ωραια αντε να δω κι εγω που θελω οδοντιατρικη/φαρμακευτικη πως πηγα..παντως το καλο της υποθεσης ειναι οτι παιζει να πεσουν οι βασεις..Παντως φιλε μου σε ζηλευω εσυ εμαθες τα αποτελεσματα κι σου εφυγε ενα βαρος,αντε να δω πως θα κοιμηθω σημερα..Περσυ αγχωθηκα πολυ για τα αποτελεσματα των ενδοσχολικων σκεφτειτε για τα αυριανα το αγχος μου

θα πας να τα δεις?? εγω θα τα εβλεπα απο το ιντερνετ με απενεργοποιημενο το τηλεφωνο αν δεν τα ειχα μαθει πιο πριν, για να αποφυγω τους πλεον ενοχλητικους γονεις, μαθητες συγγενεις, μπατζανακηδες, καθηγητες κτλ. Γιατι και καλα να εχει γραψει καποιος η περιεργεια του καθε ασχετου για κατι τοσο προσωπικο ειναι κατι το πολυ ενοχλητικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θα πας να τα δεις?? εγω θα τα εβλεπα απο το ιντερνετ με απενεργοποιημενο το τηλεφωνο αν δεν τα ειχα μαθει πιο πριν, για να αποφυγω τους πλεον ενοχλητικους γονεις, μαθητες συγγενεις, μπατζανακηδες, καθηγητες κτλ. Γιατι και καλα να εχει γραψει καποιος η περιεργεια του καθε ασχετου για κατι τοσο προσωπικο ειναι κατι το πολυ ενοχλητικο

Mαλλον ιντερνετ αν κι θελω να τα δω οσο πιο γρηγορα γινεται..δεν ξερω τι θα κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτοι που μαθατε τους βαθμους σας γιατι μπαινετε και γραφετε εδω μεσα δηλαδη? δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι μερικοι συμμαθητες σας εχουν ακομα αγωνια για τους δικους τους βαθμους?

επειδη αναφερεσε σε εμενα, εγω προσωπικα θα ηθελα να ακουσω βαθμους απο ατομα που εχουν παρει ηδη τα αποτελεσματα τους. Θα ησυχαζα πιο ευκολα γνωριζοντας τον στοχο και τον αντιστοιχο βαθμο καποιου, χρησιμοποιωντας το ως μεσο αναφορας τοσο για την ψυχολογικη μου πρετοιμασια για την αυριανη αποκαλυψη οσο και ως μετρο συγκρισης για τους δικους μου βαθμους. Και οπως και να εχει εγω ρωτησα αρχικα κατι που με απασχολουσε, σε ενα φορουμ που ενδεικνυτε για να απαντα σε τετοιες αποριες και θεματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Για την περιπτωση που το διαβαζει καποιος καθηγητης αυτο.. Ειχαμε φιλο στο υπουργειο παιδειας και μου ειπε τα αποτελεσματα μου. ειμαι θετικη κατευθυνση. Ημουν αρκετα σιγουρος εκθεση ειχα παρει τουλαχιστον 16 και αυτα συμφωνα με συγκρισεις απο αποτελεσματα στο σχολειο και το φροντιστηριο. Εε λοιπον επαθα την πλακα οταν εμαθα οτι ειχα γραψει 14,1.. Και οταν λεω την πλακα εννοω ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ!! Απο εκθεση ημουν παραα πολυ ευχαριστημενος και αντιστοιχα απο ασκησεις.. Η περιληψη που ειχα γραψει δεν μου αρεσε και ελεγα στην εσχατη περιπτωση να μου κοψουν 10 μορια, κατι που δεν μου εχει ξαναγινει στην περιληψη. Τελοσπαντων αναρωτιομουν αν καποιος καθηγητης που διορθωνε γραπτα, μπορει να με διαφωτισει σε σχεση με τον τροπο βαθμολογησης και τον βαθμο αυστηροτητας. (Παρεπιπτοντως ελεγξα και προτεινομενα σχεδιαγραμματα κτλ. και ειχα γραψει παρομοια αν οχι ιδια πραγματα στην εκθεση..)

Μου γαμησες τη ψυχολογια τωρα ρε φιλε...
Το κοβω νασ εχω γραψει κατω απο τη βαση στην εκθεσηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα εμένα δε θα με πείραζε να ακούσω τι βαθμούς πήρατε οι θεωρητικοί για να ξέρω τι θα περιμένω.
Αν μάθει κανένας ας μου στείλει μήνυμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αυτοι που μαθατε τους βαθμους σας γιατι μπαινετε και γραφετε εδω μεσα δηλαδη? δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι μερικοι συμμαθητες σας εχουν ακομα αγωνια για τους δικους τους βαθμους?

Συμφωνω νταξει το παιδι δεν ειχε προθεση να μασ αγχωσει αλλα δεν πειραζει...Παντως καλη επιτυχια Στελιο...Αν δεν κανω λαθος θελεις κι Ιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση...
Ποσο μου τη δινει που καποιοι εχουν γνωστους στο υπουργειο και μαθαινουν νωριτερα τα αποτελεσματα, ενω εμεις καθομαστε μεσα στο αγχος, και περιμενουμε να μαθουμε την επιδοση μας απο το ιντερνετ ή απο το σχολειοο:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Π...

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Π... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση...
Ποσο μου τη δινει που καποιοι εχουν γνωστους στο υπουργειο και μαθαινουν νωριτερα τα αποτελεσματα, ενω εμεις καθομαστε μεσα στο αγχος, και περιμενουμε να μαθουμε την επιδοση μας απο το ιντερνετ ή απο το σχολειοο:mad::mad::mad:

και εγω συμφωνω μαζι σου.. Δεν ειναι καθολου δικαιο το οτι ορισμενοι, μεταξυ των οποιων και εγω, εχουμε μαθει τα αποτελεσματα απο πιο πριν... Αλλα βεβαια για να εξαλειφθει το φαινομενο αυτο, απαραιτητο ειναι και να αλλαξει η νεοτροπια των Ελληνων, η οποια καλλιεργείτε για παραπανω απο 50 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
και εγω συμφωνω μαζι σου.. Δεν ειναι καθολου δικαιο το οτι ορισμενοι, μεταξυ των οποιων και εγω, εχουμε μαθει τα αποτελεσματα απο πιο πριν... Αλλα βεβαια για να εξαλειφθει το φαινομενο αυτο, απαραιτητο ειναι και να αλλαξει η νεοτροπια των Ελληνων, η οποια καλλιεργείτε για παραπανω απο 50 χρονια...

Φιλε , αν μου ελεγαν , και εγω θα τα μαθαινα....τελοςπαντων
Καλη επιτυχια και μακαρι να πιασεις τη σχολη που θες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μπα το πιο πιθανό είναι να είναι ποιοι έμειναν από τις άλλες τάξεις ή κάτι τέτοιο
Για να βγήκαν αυτά θα πρέπει να βγήκαν και οι βαθμοί τους αλλιώς πως ξέρουν ; Άσε που είδα στον δρόμο κάποιους γονείς και τίγκα τα αμάξια των καθηγητών στο πάρκινκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τι μας λέτε για την έκθεση τώρα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δυσκολη μερα η αυριανη....
Παμε για ολονυχτια στο chat να μας φυγει το αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δυσκολη μερα η αυριανη....
Παμε για ολονυχτια στο chat να μας φυγει το αγχος...

Δε μου ανοίγει το chat... Και λέω να σας κάνω παρέα.
Πάντως μίλησα με Αθήνα και τους ξέρουν ΟΛΟΙ τους βαθμούς. Είναι σχεδόν αυτονόητο. Αλί σε μας τους επαρχιώτες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δε μου ανοίγει το chat... Και λέω να σας κάνω παρέα.
Πάντως μίλησα με Αθήνα και τους ξέρουν ΟΛΟΙ τους βαθμούς. Είναι σχεδόν αυτονόητο. Αλί σε μας τους επαρχιώτες :hmm:

Ουτε εμενα μου ανοιγει το chat,ενω το σαββατο μου ανοιγε κανονικα....ΤΙ??????Εγω που μένω Αθηνα δεν ξερω τους βαθμους μου κι θελω....Πως τους ξερουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δε μου ανοίγει το chat... Και λέω να σας κάνω παρέα.
Πάντως μίλησα με Αθήνα και τους ξέρουν ΟΛΟΙ τους βαθμούς. Είναι σχεδόν αυτονόητο. Αλί σε μας τους επαρχιώτες :hmm:

Πως τους μαθαινουν;; ολοι γνωστους εχουν ;;;
Το σκεφτομαι να παρψ το λεωφορειο αυριο, αλλα ποιος παει μες στη ζεστη στο σχολειο...
Απο την αλλη, αν ανακοινωθουν νωριτερα τα αποτελεσματα στο σχολειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Στο δελτίου τύπου λέει :
"Οι βαθμοί των πανελλαδικών εξετάσεων των ΓΕΛ και των ΕΠΑΛ-Β΄ (στα κοινά με τα ΓΕΛ μαθήματα) θα αναρτηθούν την Τρίτη 1-7-2014 περί τις 13:00 μ.μ. σε όλα τα Λύκεια της χώρας."
Πράγματι στη 1 θα βγουν ή συνήθως τα αναρτούν πιο νωρίς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Φτάνει το κλάψιμο !! Ξεσαλώστε λίγο μάγκες https://www.youtube.com/watch?v=L5GwTfI_PD8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
δεν μπορω να ζησω χωρις αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Στην έκθεση και γενικά σε φιλολογικά μαθήματα είναι λιγάκι δύσκολο να πέσεις μέσα βαθμολογικά, επειδή οι διορθωτές βαθμολογούν υποκειμενικά. Εσείς μπορεί να νομίζετε ότι πιάσατε το θέμα, ότι γράψατε αυτά που σας είπαν στο φροντιστήριο να γράψετε, ότι, ότι... αλλά, ΑΛΛΑ, δεν ξέρετε τι συμπεράσματα εξήγαγε ο διορθωτής από αυτό που του παραδώσατε. Είχα δει τις εκθέσεις μαθητών Α' Λυκείου μιας φίλης μου καθηγήτριας σε σχολείο και έπαθα πλάκα από το επίπεδο σύνταξης και παρουσίασης θέματος. Αν δεν είχα δει ότι στο εξώφυλλο του τετραδίου έγραφε Α' Λυκείου, νόμιζα ότι ήταν μαθητές Δ' Δημοτικού. Οι περισσότεροι μαθητές έχουν αδυναμία γραφής εκθέσεων. Αδυναμία λεξιλογίου, αδυναμία παράθεσης ιδεών και αδυναμία λογικής τοποθέτησης. Αλλού πλατιάζουν, αλλού βγαίνουν εκτός θέματος, αλλού νοηματικές ασάφειες, αλλού ορθογραφικά λάθη τερατώδη,... Γιατί να σας βάλουν καλό βαθμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=_UukKapJ7cs με αυτό το βίντεο ΚΛΑΙΩ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top