Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αυριο δίνω, σημερα ήρθα Θεσσαλονίκη! δεν έχω άγχος τόσο για το πώς θα "γραψω", πιο πολυ άγχος έχω να φτάσω στην ωρα μου στο σχολειο, μην έχω ξεχάσει τίποτα, μην έχω πρόβλημα με τα πενακια κλπ :P
Ναι, δεν ειναι σωστό να βγουν οι βαθμοί τη Δευτέρα όταν αλλα παιδιά δίνουν, γιατι θα τους επηρεάσει.

καλη επιτυχια και καλη δυναμηηη:):):)

τελευταιο μαθημα και μετα καλοκαιρι και για σεναα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυριο δίνω, σημερα ήρθα Θεσσαλονίκη! δεν έχω άγχος τόσο για το πώς θα "γραψω", πιο πολυ άγχος έχω να φτάσω στην ωρα μου στο σχολειο, μην έχω ξεχάσει τίποτα, μην έχω πρόβλημα με τα πενακια κλπ :P
Ναι, δεν ειναι σωστό να βγουν οι βαθμοί τη Δευτέρα όταν αλλα παιδιά δίνουν, γιατι θα τους επηρεάσει.

Good luck, methexys! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το κολπο ειναι να εχεις ενα στραβοκατσάβιδο μαζι σου,παρε και ενα πυροσβεστηρα καλου κακου.


Οχι,σοβαρα τωρα,τι τα θελετε ολα αυτα :worry:

Ακριβώς, έχω ένα στραβοκατσαβιδο μαζί μου, σοβαρά. Ασε, πολλά μπορούν να συμβούν αν εισαι άτυχος.
Ευχαριστώ παιδιά! Άντε και μετα καλα μας αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σταυροκατσάβιδο...

Την τριτη τα αποτελεσματα-βαθμολογιες :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ έχω δουλέψει αρκετά και με ταυ, οπότε στην εσχάτη θα προτιμήσω αυτό, απ' το να αρχίσω τα μαστορέματα εκείνη την ώρα. Πάντως με τα σπίρτα με σκάλωσες. Τί στερέωσε με σπίρτα? Πώς? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
1/7! Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ωχχ...
Καλα μας αποτελεσματαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
πηρα κι εγω τον κωδικο μου.
λιγη υπομονη ακομα και καλα αποτελεσματα σε ολους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aντε καλη επιτυχια παιδια. Μακαρι να σκισετε ολοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τρίτη εε? ΜΜΜάλιστα..:P Για να δούμε τι ψάρια πιάσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
5 μερες ακομα

το σκεφτομαι να παω σχολειο η να τα δω σπιτι...
ποιος παιρνει, ομως, το λεωφορειο να παει μεχρι το σχολειο με τετοια ζεστη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγώ θα πάω σχολείο και μετά θα τα τσεκάρω και στο διαδίκτυο για σιγουριά :P
Καλά αποτελέσματα σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω, στον πανω όροφο στο ξενοδοχείο κανουν πάρτυ και δεν εχει καθόλου μόνωση το κτήριο. Πλάκα μου κανουν; :knife:
5 μερες ακομα

το σκεφτομαι να παω σχολειο η να τα δω σπιτι...
ποιος παιρνει, ομως, το λεωφορειο να παει μεχρι το σχολειο με τετοια ζεστη;;

Και εγώ μαλλον στο σπίτι θα τα δω τελικά. Άλλαξαν και τα σχέδια περί διακοπών και θα φύγω Τρίτη απόγευμα, αλλα θα τα δω κι ας γίνει ο,τι ειναι να γίνει. Και εγώ βαριέμαι να τρέχω στο σχολειο μέσα στη ζέστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω, στον πανω όροφο στο ξενοδοχείο κανουν πάρτυ και δεν εχει καθόλου μόνωση το κτήριο. Πλάκα μου κανουν; :knife:


Και εγώ μαλλον στο σπίτι θα τα δω τελικά. Άλλαξαν και τα σχέδια περί διακοπών και θα φύγω Τρίτη απόγευμα, αλλα θα τα δω κι ας γίνει ο,τι ειναι να γίνει. Και εγώ βαριέμαι να τρέχω στο σχολειο μέσα στη ζέστη.

Δεν το βλεπω να κοιμαμαι το βραδυ πριν βγουν τα αποτελεσματαα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν το βλεπω να κοιμαμαι το βραδυ πριν βγουν τα αποτελεσματαα....:P

Ίσως να έχω πιο πολυ άγχος απ'οτι είχα για τις ίδιες τις πανελληνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ. Αν και δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη.... Εγώ στο σχολείο μάλλον θα πάω. Βασικά παίζει να βγουν πριν τις 1;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ίσως να έχω πιο πολυ άγχος απ'οτι είχα για τις ίδιες τις πανελληνιες :P


εγω σκεφτομαι να κοιμηθω κατα τις πεντε και να ξυπνησω στις δωδεκαμιση, ετσι ωστε να μην καθομαι για πολλη ωρα σε αναμμενα καρβουνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν το βλεπω να κοιμαμαι το βραδυ πριν βγουν τα αποτελεσματαα....
Συνήθως κάνουμε ολονυχτία στο chat, πριν τα αποτελέσματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top