Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μας κανει σημερα ο διευθυντης παρασκευη η δευτερα να περιμενετε τα αποτελεσματαα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παρασκευή ; Τέλεια! Αν και δεν νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Παρασκευη αποκλειεται αφου Σαββατο ειναι η καταληκτικη ημερομηνια παραδοσης βαθμων. Μετα δεν ξερω ποιες διαδικασιες ακολουθουνται ωστε να περαστουν τα αποτελεσματα στην data base του υπουργειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosael

Νεοφερμένος

Ο xristosael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μέχρι πόσες σχολές μπορούμε να δηλώσουμε στο μηχανογραφικό? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
μέχρι πόσες σχολές μπορούμε να δηλώσουμε στο μηχανογραφικό? :redface:
Όσες θες :P . Αρκεί να είναι μόνο από 2 πεδία απ' αυτά που μπορείς να ανοίξεις.
Ένα παιδί είπε στη φίλη μου να δηλώσει πάάρα πολλές σχολές και ότι αυτός δήλωσε πέρυσι 193 :worry:
Ντάξει, είπαμε...
Εγώ το πολύ 15 θα βάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Νομιζω οσες θες απο 2 πεδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Όσες θες :P . Αρκεί να είναι μόνο από 2 πεδία απ' αυτά που μπορείς να ανοίξεις.
Ένα παιδί είπε στη φίλη μου να δηλώσει πάάρα πολλές σχολές και ότι αυτός δήλωσε πέρυσι 193 :worry:
Ντάξει, είπαμε...
Εγώ το πολύ 15 θα βάλω.

κι εγω γυρω στις 10? δεν ειναι λιγες ομως? δεν θα επρεπε να δηλωσουμε παραπανω για ασφαλεια? ετσι εχω ακουσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
κι εγω γυρω στις 10? δεν ειναι λιγες ομως? δεν θα επρεπε να δηλωσουμε παραπανω για ασφαλεια? ετσι εχω ακουσει :worry:
Εγώ ασφαλής θεωρώ ότι θα είμαι...Έτσι κι αλλιώς δε θα βάλω αποκλειστικά υψηλόβαθμες.Από 13+ θα ξεκινήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Νομιζω οτι 30 θα φτασουν οι βαθμολογιες στις δευτεροβαθμιες και σε εμας θα ανακοινωθουν 1 ή 2 Ιουλιου! Σημερα ο δικος μας διευθυντης μου ειπε 2 με 3 Ιουλιου τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω δεν αγγιζω το μηχανογραφικο μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα. Και αν όλα πανε καλα και βγάλω οσα περιμένω ( η περισσότερα :rolleyes: ) δεν νομίζω να βάλω πάνω απο 3-4 επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Νομιζω οτι 30 θα φτασουν οι βαθμολογιες στις δευτεροβαθμιες και σε εμας θα ανακοινωθουν 1 ή 2 Ιουλιου! Σημερα ο δικος μας διευθυντης μου ειπε 2 με 3 Ιουλιου τα αποτελεσματα!


εμας μας ειπε οτι οι βαθμολογιες θα φτασουν την παρασκευη ή το σαββατο και τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν τη δευτεραα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εμας μας ειπε οτι οι βαθμολογιες θα φτασουν την παρασκευη ή το σαββατο και τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν τη δευτεραα

Μακαρι αλλα αυτο ειναι αδυνατο διοτι οι επαναληπτικες τελειωνουν την Πεμπτη! Καποιες σελιδες πισω εχει ανεβει ενα link με ενα χαρτι το οποιο σταλθηκε στα βαθμολογικα απο το υπουργειο και λεει οτι οι βαθμολογιες θα αποσταλουν στις δευτεροβαθμιες την κυριακη! Και παλι μακαρι ομως φιλε μου να γινει ετσι οπως τα λες! 2 μερες αγχους λιγοτερες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Συγνώμη, από σήμερα δεν μπορούμε να ετοιμάσουμε το μηχανογραφικό μας;
Η σελίδα του υπουργείου γιατί είναι εκτός λειτουργίας ακόμη ; Μήπως πάω σε λάθος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Συγνώμη, από σήμερα δεν μπορούμε να ετοιμάσουμε το μηχανογραφικό μας;
Η σελίδα του υπουργείου γιατί είναι εκτός λειτουργίας ακόμη ; Μήπως πάω σε λάθος ;
Το απόγευμα θα ανοίξει.Έτσι έγραφε.
Προσωρινή αποθήκευση θα μπορούμε να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε στην Ελλάδα.
Όπου μπορεί να μην έχουμε επαρκή δωρεάν παιδεία. Μπορεί να μην έχουμε επαρκή δωρεάν υγειονομική κάλυψη. Μπορεί οι online υπηρεσίες μας να μην λειτουργούν σωστά....
Αλλά το δωρεάν το Wi-Fi το έχουμε, ρε πούστη μου.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Tι εννοεί απόγευμα; Γιατί τυπικά απόγευμα είναι μετά τις 3 το μεσημέρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
6:24 θα ανοίξει το σύστημα
wild guess:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ πάντως μια σχολή θα δηλώσω στο μηχανογραφικό γιατί κατά 99% την πιάνω.
Ασχετο. Σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι ΑΕΠΠ ο ένας βαθμολογητής μου έβαλε 100 και ο άλλος 50.Τελείως κουφό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ρε παιδια μη τρωγεστε συνεχεια και να ανοιξει το συστημα δεν εγινε και τιποτα, η υποβολη η κανονικη μετραει, χαλαρωστε τωρα λιγο, πατε λιγο θαλασσα, δειτε καμια ταινια, κοιμηθειτε, γενικα καντε οτι δεν κανατε ολη τη χρονια και διακαως επιθυμουσατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σωστός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top