Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια, οταν βγουν τα αποτελεσματα, πως τα βλεπουμε ιντερνετικα; χρησιμοποιουμε τον ιδιο κωδικο που εχουμε δημιουργησει και για το μηχανογραφικο;;

Και απο το ιντερνετ και απο το σχολειο..
για να δεις τα αποτελεσματα, χρησιμοποιοεις τον κωδικο που υπαρχει στην καρτα που σου εχουν δωσει για να λαβεις μερος στις εξετασεις...

ο κωδικος που σου εχουν δωσει θα σου χρησιμευσει για τη συμπληρωση του μηχανογραφικου σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εμείς σήμερα βάλαμε κωδικούς για το μηχανογραφικό...
Εγώ σκέφτομαι να το κάνω και μόνη μου αλλά φοβάμαι μην κάνω λάθος.

Τότε κάνε το στο σχολείο..
Εγώ προσωπικά στο σχολείο θα πάω να το κάνω. Έτσι θα είμαι ασφαλής και σίγουρος ότι δεν θα υπάρχει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εγω εκανα μια προχειρη λιστα για το που θελω να περασω :P γιατι να μας επηρεασουν οι καθηγητες? τι οφελος θα εχουν??

οφελος δεν εχουν, εχουν ομως αποψαρα ;) που πολλες φορες μπορει να ειναι και σωστη αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλημέρα.! Τελικά ο υποδιευθυντής μου είπε τον κωδικό για το μηχανογραφικό μου και τον έγραψα σε ένα χαρτί..Το ότι μπορείς να φτιάξεις μόνος σου τον κωδικό δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!! :)

Πότε ανοίγει η εφαρμογή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Καλημέρα.! Τελικά ο υποδιευθυντής μου είπε τον κωδικό για το μηχανογραφικό μου και τον έγραψα σε ένα χαρτί..Το ότι μπορείς να φτιάξεις μόνος σου τον κωδικό δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.. :confused:

ισχυει γιατι στο δικο μας σχολειο ο καθενας εβαζε δικο του κωδικο :P

ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!! :)

Πότε ανοίγει η εφαρμογή; :P

χαχα εμεις ειχαμε τελειωσει απο την Παρασκευη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Άντε να τελειώνω και εγώ με το σχέδιο, μετα θα νιώσω την ελευθερία :D σημερα τελευταίο μάθημα ελευθερο και αυριο τελευταίο γραμμικό (καλα, κανεις άλλος εδω μέσα δεν δίνει; :P )
Και μετα διακοπές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!! :)

Πότε ανοίγει η εφαρμογή; :P

Εχω σκασειιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Άντε να τελειώνω και εγώ με το σχέδιο, μετα θα νιώσω την ελευθερία σημερα τελευταίο μάθημα ελευθερο και αυριο τελευταίο γραμμικό.
Και μετα διακοπές...
Καλή επιτυχία βρεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Σημερα μας ειπαν οτι τη δευτερα 30 ιουνιου θα εχουμε τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Σημερα μας ειπαν οτι τη δευτερα 30 ιουνιου θα εχουμε τα αποτελεσματα...

Μακάρι να ισχύει αυτό φίλε μου, μας το είπαν κι εμάς σήμερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
offline.png Δε το αντεχω:/::/:

Σημερα μας ειπαν οτι τη δευτερα 30 ιουνιου θα εχουμε τα αποτελεσματα...

Τελεια,ισως φτασω Τριτη Κερκυρα γιατι φευγω σημερα..αρα θα τη γλιτωσω :P :P Θα τα δω χαλαρα μονος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλά έλεος, πότε σκοπεύουν να την ανοίξουν; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αν ανοιξει κ αυτο οπως ολοι οι σερβερ που ανοιγουν σε σχεση με τις πανελληνιες κατα τις 1 το κοβω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα δεν ασχολουμαι με το μηχανογραφικο (καλα ισως μπω στην ιστοσελιδα απο περιεργεια :p ) Το 30 του μηνα που λετε δεν το βρισκω στο internet. Το υπουργειο ποσες μερες πριν ανακοινωνει ποτε θα βγουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί αυτή την αναμονή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
<<Η εφαρμογή θα ενεργοποιηθεί το απόγευμα της 24ης Ιουνίου.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.>>

Τουλάχιστον τώρα ξέρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Άντε να τελειώνω και εγώ με το σχέδιο, μετα θα νιώσω την ελευθερία :D σημερα τελευταίο μάθημα ελευθερο και αυριο τελευταίο γραμμικό (καλα, κανεις άλλος εδω μέσα δεν δίνει; :P )
Και μετα διακοπές...!

Κι εγώ έχω άλλα 3!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μας έλεγε η υποδιευθύντρια για τα μηχανογραφικά και κάτι άλλα και κλείνει λέγοντας "Μας ενημέρωσαν ότι την Δευτέρα πιθανώς να έρθουν οι βαθμολογίες των Πανελλαδικών ".
Μου 'ρθε κάπως :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top