Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πότε δίνεις σχέδιο, methexys; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι η βαθμολογία μου θα κυμανθεί απο 16.400-17.200 λόγω της φυσικης, αλλιώς θα μπορούσα να φτάσω και 18 :cry_x: Ελπιζω να μη δω λιγότερο και ελπιζω να έχω καμια ευχάριστη έκπληξη και να δω λιγο περισσότερο :P Θα τα δώσω όλα στο σχέδιο, ο,τι και να γίνει, θα έχω προσπαθήσει :hehe:

Εμένα με περιμένω από 15.800-16.500 :( Ο μικρότερος στόχος που είχα βάλει όλη τη χρονιά ήταν τα 17.000 αλλά πάπαλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πότε δίνεις σχέδιο, methexys; :)
Την άλλη Παρασκευή και Σάββατο :)
Εμένα με περιμένω από 15.800-16.500 :( Ο μικρότερος στόχος που είχα βάλει όλη τη χρονιά ήταν τα 17.000 αλλά πάπαλα..
Ασε, αλλιώς τα περιμένουμε και αλλιώς μας έρχονται μετα. Αλλα τι να κάνουμε, οι εξετάσεις είναι απρόβλεπτες..,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έχω εύρος γύρω στα 1000 μόρια :Ρ
Θέλω να περιμένω τα πάντα.
Ακούσατε τίποτα για τους βαθμούς στα μαθήματα της Θεωρητικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μου φαινεται αργα 1 η 2 ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
γραφαμε σημερα λογοτεχνια και ειχα επιτηρητρια την καθηγητρια που ειχα αρχαια κατ και εκθεση και μας οτι το μεγαλυτερο που εβαλε εκθεση ηταν 84 και αρχαια εβαλε και 99!!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
γραφαμε σημερα λογοτεχνια και ειχα επιτηρητρια την καθηγητρια που ειχα αρχαια κατ και εκθεση και μας οτι το μεγαλυτερο που εβαλε εκθεση ηταν 84 και αρχαια εβαλε και 99!!:worship:

Θέλω να έρθει μπροστά μου ο άχρηστος που έγραψε 99.
:mpinelik::kill:

Πάντως εγω εχω βάλει τα χαμηλότερα στον υπολογισμό και μου βγάζει γύρω στο 17.000.. Μακάρι να ειναι παραπάνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγω θελ α εχω γραψει 16.500-17000
Μακαριιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν αντέχεται αυτή η αναμονή. Τη μία μέρα σκέφτομαι ότι έγραψα καλύτερα απ' οτι περιμένω, γιατί οι καθηγητές μου στις προβλέψεις τους είναι πολύ αυστηροί, και την άλλη ότι ξέχασα να τους πω λάθη που έκανα και μου έδωσαν τσάμπα μόρια. Θα καταλήξω με ψυχολογικά στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Θέλω να έρθει μπροστά μου ο άχρηστος που έγραψε 99.
:mpinelik::kill:

Πάντως εγω εχω βάλει τα χαμηλότερα στον υπολογισμό και μου βγάζει γύρω στο 17.000.. Μακάρι να ειναι παραπάνω!!
εχασε μονο απο τονο και μια λεξη αγνωστο:eek: αμα εγραψε τοσο στα αρχαια δεν θελω να φανταστω στα αλλα ποσο :whistle: απο οτι εχω ακουσει και απο αποφοιτους τις περισσοτερες φορες βγαζεις πιο πολλα μορια απο οτι υπολογιζεις οποτε μην αγχωνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Θέλω να έρθει μπροστά μου ο άχρηστος που έγραψε 99.
:mpinelik::kill:

Πάντως εγω εχω βάλει τα χαμηλότερα στον υπολογισμό και μου βγάζει γύρω στο 17.000.. Μακάρι να ειναι παραπάνω!!

εμενα μια συμμαθητρια μου περσι εγραψε 99 στα αρχαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εχασε μονο απο τονο και μια λεξη αγνωστο:eek: αμα εγραψε τοσο στα αρχαια δεν θελω να φανταστω στα αλλα ποσο :whistle: απο οτι εχω ακουσει και απο αποφοιτους τις περισσοτερες φορες βγαζεις πιο πολλα μορια απο οτι υπολογιζεις οποτε μην αγχωνεσαι :)
Βέβαια αυτό ισχύει μόνο όταν έχεις αυτογνωσία και συνειδητοποιείς τί γράφεις. :P
Γιατί κάθε χρόνο πολλοί λένε ότι σκίσανε και μετά δεν ξέρουν τί τους έφταιξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Βέβαια αυτό ισχύει μόνο όταν έχεις αυτογνωσία και συνειδητοποιείς τί γράφεις. :P
Γιατί κάθε χρόνο πολλοί λένε ότι σκίσανε και μετά δεν ξέρουν τί τους έφταιξε.
οταν εβγαινα απο το γραψιμο στις πανελληνιες ηταν συγκεκριμενα παιδια που παντα ελεγαν οτι εσκισαν και πανευκολα και αλλα τετοια χωρις να εχουν δει καν απαντησεις η απο την αλλη παιδια που ολη την χρονια δεν διαβαζαν και ελεγαν οτι αμα πεσει αυτο το λιγοστο που διαβασαν θα τα πανε τελεια.. εγω δεν τα πιστευω αυτα παντως ειμαι της λογικης να μην λες μεγαλα λογια και βρεθεις εκτος απροοπτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
οταν εβγαινα απο το γραψιμο στις πανελληνιες ηταν συγκεκριμενα παιδια που παντα ελεγαν οτι εσκισαν και πανευκολα και αλλα τετοια χωρις να εχουν δει καν απαντησεις η απο την αλλη παιδια που ολη την χρονια δεν διαβαζαν και ελεγαν οτι αμα πεσει αυτο το λιγοστο που διαβασαν θα τα πανε τελεια.. εγω δεν τα πιστευω αυτα παντως ειμαι της λογικης να μην λες μεγαλα λογια και βρεθεις εκτος απροοπτου
Γι'αυτό και εγώ όποτε έβγαινα έλεγα απλα "Καλά.Μια χαρά.Θα δούμε"
Μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι αν ενθουσιάζομαι και λέω πόσο ακριβώς περιμένω θα "πατώσω".Δεν ξέρω γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εχασε μονο απο τονο και μια λεξη αγνωστο:eek: αμα εγραψε τοσο στα αρχαια δεν θελω να φανταστω στα αλλα ποσο :whistle: απο οτι εχω ακουσει και απο αποφοιτους τις περισσοτερες φορες βγαζεις πιο πολλα μορια απο οτι υπολογιζεις οποτε μην αγχωνεσαι :)
:confused: θα τον δούμε μάλλον στις ειδήσεις μετα τα αποτελέσματα :P
Το χαζό ειναι ότι τη μια μερα βγάζω 17000 και την αλλη 19100(ναι εχω φτάσει και εκει:P) . Αλλα προτιμώ να σκέφτομαι τον πρώτο υπολογισμό.
εμενα μια συμμαθητρια μου περσι εγραψε 99 στα αρχαια :P
Χα εγω θα την ξεπεράσω. Καθαρό 100αρι θα εχω. Γκαραντι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
:confused: θα τον δούμε μάλλον στις ειδήσεις μετα τα αποτελέσματα :P
Το χαζό ειναι ότι τη μια μερα βγάζω 17000 και την αλλη 19100(ναι εχω φτάσει και εκει:P) . Αλλα προτιμώ να σκέφτομαι τον πρώτο υπολογισμό.

Χα εγω θα την ξεπεράσω. Καθαρό 100αρι θα εχω. Γκαραντι. :D

γιατι οχι? καλα αποτελεσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Γι'αυτό και εγώ όποτε έβγαινα έλεγα απλα "Καλά.Μια χαρά.Θα δούμε"
Μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι αν ενθουσιάζομαι και λέω πόσο ακριβώς περιμένω θα "πατώσω".Δεν ξέρω γιατί.
και εγω το παθαινω αυτο καλο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και πιστη στον εαυτο σου αλλο οχι σε σημειο αλαζονειας που εχουν καποια παιδια. βεβαια ειναι και καποιοι που ειναι μες την καταστροφολογια ενω ειναι αρκετα καλοι ουτε αυτο ειναι καλο χρειαζται ενα μετρο που οπως ελεγε καποιος γνωστος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το χαζό ειναι ότι τη μια μερα βγάζω 17000 και την αλλη 19100
Πόσο ταυτίζομαι με κάποιους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Με δουλεύεις; Απο και κλειεται :P ευχαριστώ πολύ!

ε που να ξερω ποσο εγραψες ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top