Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
:confused: θα τον δούμε μάλλον στις ειδήσεις μετα τα αποτελέσματα :P
Το χαζό ειναι ότι τη μια μερα βγάζω 17000 και την αλλη 19100(ναι εχω φτάσει και εκει:P) . Αλλα προτιμώ να σκέφτομαι τον πρώτο υπολογισμό.

Χα εγω θα την ξεπεράσω. Καθαρό 100αρι θα εχω. Γκαραντι. :D
χαχα στο ευχομαι και για το δευτερο υπολογισμο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
και εγω το παθαινω αυτο καλο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και πιστη στον εαυτο σου αλλο οχι σε σημειο αλαζονειας που εχουν καποια παιδια. βεβαια ειναι και καποιοι που ειναι μες την καταστροφολογια ενω ειναι αρκετα καλοι ουτε αυτο ειναι καλο χρειαζται ενα μετρο που οπως ελεγε καποιος γνωστος:P

η υπερβολικη σιγουρια ειναι το χειροτερο που μπορεις να κανεις! σου μιλω απο προσωπικη εμπειρια περσι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα νομιζα οτι ειχα γραψει τελεια και μετα προσγειωθηκα με τον χειροτερο τροπο οταν ειδα τι πραγματικα ειχα γραψει. το καλυτερο που εχεις να κανεις αυτο το διαστημα ειναι να κρατας χαμηλα τη μπαλα και να μην ενθουσιαζεσαι. εγω οταν με ρωτανε λεω εγραψα καλα,καλυτερα απο περσι το ποσο καλα θα φανει οταν βγουν τα αποτελεσματα. αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
και εγω το παθαινω αυτο καλο ειναι να εχεις αυτοπεποιθηση και πιστη στον εαυτο σου αλλο οχι σε σημειο αλαζονειας που εχουν καποια παιδια. βεβαια ειναι και καποιοι που ειναι μες την καταστροφολογια ενω ειναι αρκετα καλοι ουτε αυτο ειναι καλο χρειαζται ενα μετρο που οπως ελεγε καποιος γνωστος:P

Παντού τελικά τον συναντάμε αυτόν. Πάω να γράψω αρχαια γεν να σου ο Αριστοτελης, κοινωνιολογία τα ίδια, γράφω θρησκευτικά μου έρχεται κατευθείαν στο μυαλό το "με τον τροπο που πρεπει, και για το λόγο που πρεπει" θα με στοιχειώνει όσο ζω.
Πάντως κι εγω νιώθω ότι αν λέω πολλά πολλά για τον εαυτό μου κάποτε θα έρθει κάτι σαν θεία δικη και θα με τιμωρήσει ενα πράμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Παντού τελικά τον συναντάμε αυτόν. Πάω να γράψω αρχαια γεν να σου ο Αριστοτελης, κοινωνιολογία τα ίδια, γράφω θρησκευτικά μου έρχεται κατευθείαν στο μυαλό το "με τον τροπο που πρεπει, και για το λόγο που πρεπει" θα με στοιχειώνει όσο ζω.
Πάντως κι εγω νιώθω ότι αν λέω πολλά πολλά για τον εαυτό μου κάποτε θα έρθει κάτι σαν θεία δικη και θα με τιμωρήσει ενα πράμα.
οντως :P γραφαμε στο σχολειο εκθεση και το κειμενο που μας εφερε η κολλημενη η καθ ( η γλυκουλα θα μου λειψει) ενος ξενου συγγραφεα τον χρησιμοποιουσε ως αυθεντια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω ιδέα πόσο έγραψα. Ούτε κατά προσέγγιση. Νομίζω καλύτερα απ'όσο περίμενα (είχα χαμηλές προσδοκίες), άρα είμαι ευχαριστημένος, αλλά έχω και τεράστια περιέργεια. Να δούμε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Έχει κανείς πληροφορίες απο καθηγητες-διορθωτες για πιθανη ημερομηνία εκδοσης αποτελεσμάτων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Έχει κανείς πληροφορίες απο καθηγητες-διορθωτες για πιθανη ημερομηνία εκδοσης αποτελεσμάτων ?

Όπως ανέφερα και πιο πάνω 1-2 Ιουλίου θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Έχει κανείς πληροφορίες απο καθηγητες-διορθωτες για πιθανη ημερομηνία εκδοσης αποτελεσμάτων ?

https://panelladikes.gr/panelladikes/ανακοίνωση-βαθμολογιών-πανελλαδικών-εξετάσεων-2014-1-ή-2-ιουλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γραφαμε σημερα λογοτεχνια και ειχα επιτηρητρια την καθηγητρια που ειχα αρχαια κατ και εκθεση και μας οτι το μεγαλυτερο που εβαλε εκθεση ηταν 84 και αρχαια εβαλε και 99!!:worship:

Απο ποια πολη ερχονται τα γραπτα; σας ειπε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Απο ποια πολη ερχονται τα γραπτα; σας ειπε;


Απο ποια πολη ερχονται τα γραπτα; σας ειπε;
θεσσαλονικη ,δωδεκανησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

knightwish7

Νεοφερμένος

Η knightwish7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε περίπου βγαίνουν τα στατιστικά από τις βαθμολογίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας,

Τωρα που υπολογιζω ποσο εχω γράψει σκέφτομαι πόσο μπορεί να πάρω στην έκθεση. Έχω αγχωθεί λίγο γιατί έγραψα δραστηριότητες που ήδη συμβαίνουν, κρατώντας βέβαια τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση. Επίσης αν και στη μεταβατική μιλησα για ατομικές και συλλογικές δραστηριότητες, στην ανάπτυξη του β' ζητουμενου δεν ειπα ξεχωριστά αυτά είναι τα ατομικά και αυτά τα συλλογικά, απλώς τα έγραψα. Λέτε ότι θα μου κοστίσει πολύ όλο αυτό;

Γεια σας,

Τωρα που υπολογιζω ποσο εχω γράψει σκέφτομαι πόσο μπορεί να πάρω στην έκθεση. Έχω αγχωθεί λίγο γιατί έγραψα δραστηριότητες που ήδη συμβαίνουν, κρατώντας βέβαια τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση. Επίσης αν και στη μεταβατική μιλησα για ατομικές και συλλογικές δραστηριότητες, στην ανάπτυξη του β' ζητουμενου δεν ειπα ξεχωριστά αυτά είναι τα ατομικά και αυτά τα συλλογικά, απλώς τα έγραψα. Λέτε ότι θα μου κοστίσει πολύ όλο αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γεια σας,

Τωρα που υπολογιζω ποσο εχω γράψει σκέφτομαι πόσο μπορεί να πάρω στην έκθεση. Έχω αγχωθεί λίγο γιατί έγραψα δραστηριότητες που ήδη συμβαίνουν, κρατώντας βέβαια τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση. Επίσης αν και στη μεταβατική μιλησα για ατομικές και συλλογικές δραστηριότητες, στην ανάπτυξη του β' ζητουμενου δεν ειπα ξεχωριστά αυτά είναι τα ατομικά και αυτά τα συλλογικά, απλώς τα έγραψα. Λέτε ότι θα μου κοστίσει πολύ όλο αυτό;

Γεια σας,

Τωρα που υπολογιζω ποσο εχω γράψει σκέφτομαι πόσο μπορεί να πάρω στην έκθεση. Έχω αγχωθεί λίγο γιατί έγραψα δραστηριότητες που ήδη συμβαίνουν, κρατώντας βέβαια τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση. Επίσης αν και στη μεταβατική μιλησα για ατομικές και συλλογικές δραστηριότητες, στην ανάπτυξη του β' ζητουμενου δεν ειπα ξεχωριστά αυτά είναι τα ατομικά και αυτά τα συλλογικά, απλώς τα έγραψα. Λέτε ότι θα μου κοστίσει πολύ όλο αυτό;

για το οτι δεν ξεχωρισες τις ατομικες απο τις συλλογικες δραστηριοτητες δε θα σου κοψουν αρκει να ανεφερες και τις δυο στην αναπτυξη του ζητουμενου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το έκανα αυτό. Λες να υπάρχει πρόβλημα με τις δραστηριοτητες που ειπα όσες ήδη γίνονται (κρατώντας όμως τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Το έκανα αυτό. Λες να υπάρχει πρόβλημα με τις δραστηριοτητες που ειπα όσες ήδη γίνονται (κρατώντας όμως τη διατύπωση του θέματος στην εκφώνηση);

δεν νομιζω να σε επηρεασει. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!!! Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα. Κάτι ακόμη να ρωτήσω. Η έκθεσή μου είναι 3-3,5 σελίδες. Κανονικά γράμματα. Λέτε να μου κοστίσει αυτό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!!! Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα. Κάτι ακόμη να ρωτήσω. Η έκθεσή μου είναι 3-3,5 σελίδες. Κανονικά γράμματα. Λέτε να μου κοστίσει αυτό;;;

τι να σου πω δεν ξέρω:redface::redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!!! Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα. Κάτι ακόμη να ρωτήσω. Η έκθεσή μου είναι 3-3,5 σελίδες. Κανονικά γράμματα. Λέτε να μου κοστίσει αυτό;;;

αν εχει φυγει απο το περιθωριο λεξεων σορρυ αλλα θα σου κοστισει, γι αυτο δινεται το περιθωριο 100 λεξεων. δεν μπορω να ξερω ποσες λεξεις ηταν η εκθεση σου αλλα εμενα με κανονικα πιστευω γραμματα εβγαινε παντα 2.5 σελιδες περιπου. δεν μετρησες λεξεις ανα σειρα να πολλαπλασιασεις με σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δλδ ποσο μπορει να μου κοστίσει;

αν θυμαμαι καλα 10-11 λεξεις στη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top