Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σχολείο γιατί είναι ωραία η φάση! Επίσης, για κάποιο λόγο θέλω να δω τις βαθμολογίες και των δύο βαθμολογητών και στο internet δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγω θέλω να δω αν θα έχουν μεγάλη απόκλιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγώ έχω μεγάλη περιέργεια να δω και τους δύο βαθμούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
θα πατε σχολειο ή θα τους δειτε απο το ιντερνετ τους βαθμους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Και όχι μόνο αυτό..
Να δούμε τι και που κάναμε λάθος αλλά και τον τρόπο αντιμετώπισης των λαθών μας από τους διορθωτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
θα πατε σχολειο ή θα τους δειτε απο το ιντερνετ τους βαθμους;

Κοιτα, η αλήθεια ειναι ότι θέλω να τους δω στο σχολείο που δίνουν και τους δυο βαθμολογητές.. Αλλα απο την άλλη δε γουστάρω να έχει γράψει τέλεια ο δίπλα μου κι εγω τον πουλο όπως και το ανάποδο, να θέλω να ζητωκραυγασω τη στιγμή που ο άλλος δεν τα έχει παει τόσο καλα.. Βέβαια δε θέλω να τους μάθω μετα απο ώρα ενώ όλοι θα τους ξέρουν (προφανώς μέσω Ίντερνετ θα έχει πέσει το σύστημα και θα αργήσω να μπω)... Πφφ δεν ξερω καν, ο,τι μου κατέβει..:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαι στα δύο, αλλά στο σχολείο πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Κοιτα, η αλήθεια ειναι ότι θέλω να τους δω στο σχολείο που δίνουν και τους δυο βαθμολογητές.. Αλλα απο την άλλη δε γουστάρω να έχει γράψει τέλεια ο δίπλα μου κι εγω τον πουλο όπως και το ανάποδο, να θέλω να ζητωκραυγασω τη στιγμή που ο άλλος δεν τα έχει παει τόσο καλα.. Βέβαια δε θέλω να τους μάθω μετα απο ώρα ενώ όλοι θα τους ξέρουν (προφανώς μέσω Ίντερνετ θα έχει πέσει το σύστημα και θα αργήσω να μπω)... Πφφ δεν ξερω καν, ο,τι μου κατέβει..:hmm::hmm:

ε , αν μπεις γρηγορα στο ιντερνετ θα τους δεις....
εγω μαλλον θα οτυς δω απο ιντερνετ γιατι ειμαι απο χωριο και ποιος παιρνει το λεωφορειο μες στη ζεστη να παει σχολειο για να δει τους βαθμους;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγω από χωριό ειμαι αλλα αμα λάχει πάω κ με τα πόδια. ;Ρ
Δεν παλεύεται η αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
γενικοτερα εχετε αγοχς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Βγήκε η εγκύκλιος για τη διαδικασία και την προθεσμία υποβολής μηχανογραφικού.Απο σήμερα μπορείτε να πάτε στα λύκεια σας για να αποκτήσετε τους κωδικού σας :) εγω περσυ τους έμαθα τηλεφωνικά τους βαθμούς απο τους δικούς μου γιατι ήμουν στο νοσοκομείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια, αν το γραπτο μας βαθμολογηθει και απο 3ο μπορουμε να δουμε τις βαθμολογιες των δυο πρωτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ θέλω να τους μάθω από το Internet αν μπορέσω νωρίς και μετά να πάω σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδια, αν το γραπτο μας βαθμολογηθει και απο 3ο μπορουμε να δουμε τις βαθμολογιες των δυο πρωτων;

Αν πας στο σχολείο,ναι,λέει αναλυτικά τις βαθμολογίες όλων των βαθμολογητων.Αν τα δεις απο το Ίντερνετ,σου βγάζει μόνο τον τελικό βαθμό που έχεις σε κάθε μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πας στο σχολείο,ναι,λέει αναλυτικά τις βαθμολογίες όλων των βαθμολογητων.Αν τα δεις απο το Ίντερνετ,σου βγάζει μόνο τον τελικό βαθμό που έχεις σε κάθε μάθημα.

Ευχαριστω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια παντως το 2012 στο σχολειο δεν υπηρχαν και οι δυο βαθμολογητες αλλα μονο ο τελικος βαθμος αλλα στο ιντερνετ ειχε και τους δυο βαθμολογητες! Το 2013 παλι εγινε το αντιθετο!Αααα και γιατι καποιος ειπε να δει που εκανε λαθη και την αναλυτικη βαθμολογια να ξερετε οτι αυτο ειναι αδυνατο εκτος και εαν εχετε καλους καθηγητες! Οσο για εμενα θα προτιμησω για αλλη μια φορα το σχολειο επειδη εχει φαση η ολη κατασταση! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδια παντως το 2012 στο σχολειο δεν υπηρχαν και οι δυο βαθμολογητες αλλα μονο ο τελικος βαθμος αλλα στο ιντερνετ ειχε και τους δυο βαθμολογητες! Το 2013 παλι εγινε το αντιθετο!Αααα και γιατι καποιος ειπε να δει που εκανε λαθη και την αναλυτικη βαθμολογια να ξερετε οτι αυτο ειναι αδυνατο εκτος και εαν εχετε καλους καθηγητες! Οσο για εμενα θα προτιμησω για αλλη μια φορα το σχολειο επειδη εχει φαση η ολη κατασταση! :-)

εγω, αν παω σχολειο, πιστευω οτι θα αγχωθω και, αν δεν εχω παει καλα, θα απογοητευτω βλεποντας τους αλλους συμμαθητες μου να ειναι χαρουμενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω, αν παω σχολειο, πιστευω οτι θα αγχωθω και, αν δεν εχω παει καλα, θα απογοητευτω βλεποντας τους αλλους συμμαθητες μου να ειναι χαρουμενοι...

Ο καθενας πρεπει να κανει οτι νομιζει καλυτερο για τον εαυτο του! Ολοι μας εχουμε διαφορετικες ψυχοσυνθεσεις και ξερουμε ποιος τροπος μας ταιριαζει καλυτερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top