Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά είμαστε επιτέλους ένα βήμα πριν να κόψουμε την κορδέλα και παρόλο που νιώθω λίγο άγχος (όπως όλοι μας φαντάζομαι), έχω ενδόμυχα ένα αίσθημα ανακούφισης που έφτασα αισίως στο τέλος μιας δωδεκάχρονης σχολικής πορείας και μπροστά στις πύλες του ονείρου μου. Όπως έχω ακούσει πολλούς από το περιβάλλον μου να λένε, έκλεισε μια πόρτα και ανοίγει μια άλλη. Αυτό που ξεχνάνε, όμως, είναι πως κάθε πόρτα έχει και ένα κλειδί, και χωρίς αυτό, υπάρχει ο κίνδυνος να κλειδωθούμε στο μεσοδιάστημα. Αυτό το κλειδί είναι που διεκδικούμε αύριο και την Παρασκευή... και τη Δευτέρα. Πάμε, λοιπόν, με πείσμα και αποφασιστικότητα να κερδίσουμε το εισιτήριο στη σχολή των ονείρων μας! Καλή τύχη σε όλους και καλά αποτελέσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν είναι απαραίτητο να τη χρησιμοποιήσεις ως θεματική περίοδο.. Θυμάμαι όμως μια φορά που μου ζητούσε να αναπτυξω μια παράγραφο με την μέθοδο της αιτιολογησης και τη χρησιμοποίησα ως θεματική περίοδο και ο καθηγητής μου είπε ότι καλά εκανα, σε τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι να τη γράφουμε αυτούσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδιά της Θετικοτεχονολογικής να ρωτήσω: Χαρακες και διαβητες και τα λοιπα εξαρτηματα θα τα βαλετε σε κασετινα η θα τα έχετε στο χέρι-τσεπη; Βασικα επιτρεπεται η κασετινα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παίδες καλημέρα και από μενα, πάμε γερα και με οσο το δυνατον λιγοτερο άγχος αυριο. :clapup: εγω έχω μια μικρή ανησυχία για περιληψη σχετικα με το όριο λεξεων. Ξέρετε μήπως με ποσες λέξεις πανω κάτω μπορούμε να ξεπερασουμε το όριο χωρις να χασουμε μονάδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Πιο ψέμα από το καλή επιτυχία δεν υπάρχει

Δηλαδή εμείς πώς να ευχηθούμε που δεν γνωρίζουμε προσωπικά τους υποψηφίους; :) Την πέταξες την...εξυπνάδα σου. Γιατί όλα πρέπει να έχουν μια αρνητική εξήγηση; Το νιώθουμε και θέλουμε να ευχηθούμε. Ο ανθρωπισμός είναι να συμπάσχεις με τον συνάνθρωπό σου. Αλλά ξέχασα, στην Ελλάδα ...έχουμε μάθει όλα τα εκφυλίζουμε.

Παιδιά είμαστε επιτέλους ένα βήμα πριν να κόψουμε την κορδέλα και παρόλο που νιώθω λίγο άγχος (όπως όλοι μας φαντάζομαι), έχω ενδόμυχα ένα αίσθημα ανακούφισης που έφτασα αισίως στο τέλος μιας δωδεκάχρονης σχολικής πορείας και μπροστά στις πύλες του ονείρου μου. Όπως έχω ακούσει πολλούς από το περιβάλλον μου να λένε, έκλεισε μια πόρτα και ανοίγει μια άλλη. Αυτό που ξεχνάνε, όμως, είναι πως κάθε πόρτα έχει και ένα κλειδί, και χωρίς αυτό, υπάρχει ο κίνδυνος να κλειδωθούμε στο μεσοδιάστημα. Αυτό το κλειδί είναι που διεκδικούμε αύριο και την Παρασκευή... και τη Δευτέρα. Πάμε, λοιπόν, με πείσμα και αποφασιστικότητα να κερδίσουμε το εισιτήριο στη σχολή των ονείρων μας! Καλή τύχη σε όλους και καλά αποτελέσματα :D

Καλά μη θεοποιείς αυτό το ρημαδοπανεπιστήμιο. Πλέον ζούμε με επίδομα ΟΑΕΔ. Συν ότι από Σεπτέμβριο θα αρχίσουν οι διαγραφές αιωνίων φοιτητών που αγαπούσαν πολύ στα 18 να σπουδάσουν απλά καθυστέρησαν ή κάπου το έχασαν με τις σπουδές. Σαφώς και να κάνετε όνειρα. Απλά δεν κερδίζετε κάποιο εισιτήριο. Εσείς το επιλέξατε να σπουδάσετε. :) Η κάθε επιλογή έχει ένα κόστος, είτε μιλάμε για σπουδές, είτε για επάγγελμα, είτε για γκόμενες...κλπ. Δεν υπάρχουν εξιδανικευμένες επιλογές. Καλή επιτυχία εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
5 γράφει στον Κοινό Νου :Ρ Καλό είναι βέβαια να μην ξεπεράσεις καθόλου το όριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μην τολμησετε να αρχισετε να γραφεται τις λυσεις σας σε μαθηματα τυπου φυσικι,maths κλπ,θα σας κυνηγησω,και θα σας βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
5 γράφει στον Κοινό Νου :Ρ Καλό είναι βέβαια να μην ξεπεράσεις καθόλου το όριο!
οκ ευχαριστώ πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Τελικα στο θεμα "κασετινα" τι λετε; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Η κασετίνα σίγουρα επιτρέπεται....δεν έχω ακούσει ότι απογορεύεται....(θεωρητικη ειμαι αλλα δεν νομιζω να εχει σχεση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τελικα στο θεμα "κασετινα" τι λετε; :Ρ

Εγώ λέω να πάρω κανονικά την κασετίνα μου με όλα τα εργαλεία (στυλό, χάρακες, διαβήτη κτλ.) και αν μου πουν πως δεν επιτρέπεται πάνω στο θρανίο - που δε νομίζω - θα πάρω τα πράγματα που χρειάζομαι και θα την αφήσω στην έδρα ή όπου αλλού μου υποδείξουν οι επιτηρητές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είχα ακούσει αλλά παιδιά να λένε ότι θα σου ψάξουν την κασετίνα αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.. Εγώ λέω να τα πάρω όλα στο χέρι. Βασικά θα πάρω χαρακα με κύκλους αντί για διαβήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σας έχουν πεί κάποιο ''σοσ'' θέμα γι αύριο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
btw παρτε και κανενα μικρό σνακ αύριο μαζι σας παιδια όπως πχ σοκολατάκια, βοηθάνε να καθαρίσει το μυαλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
να δω τι θα γινεται οταν θα διαβαζουμε για φυσικη τελευταιο μαθημα. ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΑΝΤΟΥ. ακουω παιδια, γατια, σκυλια, πουλια, μαναδες, παππουδες, πολιτικες συζητησεις, κλαματα, φωνες, γελια, παιχνιδια.. τα παντα. κατσε διαβασε σ λεει μετα :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ένα μόνο όχι...αλλά γενικά τουρισμός, εθελοντισμός, παράδοση-μνημεία, παιδεία-εκπαίδευση, ανθρωπισμός, βία, ειρήνη-πόλεμος, ανθρώπινα δικαιώματα, εθνικισμός, δημοκρατία. Εγώ σε αυτά θα εστιάσω σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ένα μόνο όχι...αλλά γενικά τουρισμός, εθελοντισμός, παράδοση-μνημεία, παιδεία-εκπαίδευση, ανθρωπισμός, βία, ειρήνη-πόλεμος, ανθρώπινα δικαιώματα, εθνικισμός, δημοκρατία. Εγώ σε αυτά θα εστιάσω σήμερα.

ΑΑ ευχαριστώ απλά δεν κάνω φροντ και για να μν διαβάσω όλα ήθελα να δώ τι σοσ θέματα σας είπαν...ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κι αμα δεν αφηνουν κασετινα που θα τα εχουμε τα σοκολατακια? :stunned: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Θα πάει κανένας άλλος μετά το διαγώνισμα αύριο στο φροντιστήριο του να πει πως έγραψε? :P Εμένα με περιμένουν..:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα πάει κανένας άλλος μετά το διαγώνισμα αύριο στο φροντιστήριο του να πει πως έγραψε? :P Εμένα με περιμένουν..:P :P

Και εμενα με περιμένουν :P αν δεν πας, μετα θα έχεις αμφιβολίες και περιέργεια για το αν αυτα που έγραψες είναι σωστά, θα κοιτάς στο Ίντερνετ, θα βλέπεις άλλες απαντήσεις και θα αγχωνεσαι, οποτε καλό είναι να μιλήσεις με τους καθηγητές. Πάντως στα μαθηματικα και στη φυσικη, αν και νομίζω ότι μπορω να τα πάω καλά, αν γραψω εντελώς χάλια δεν ξέρω αν θα πάω :hehe:

afro5, εμάς μας έχουν πρήξει στα τηλέφωνα στο σταθερό με απόκρυψη,ποτε είναι εταιρίες, ποτε δεν απαντάει κανεις, έλεος :mad: μου έρχεται να το σηκωσω, να τους πω ότι αύριο δίνω πανελληνιες και να τους βρισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top