Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Αμα σε 2 ωρες ειπες απεξω ολο το 3ο, το 100 ειναι ετοιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έλα παμε! Μονο λίγες μερες έμειναν!!!

We are unstoppable.
- Conchita Wurst

:P

View attachment 56750

Ε - ε - έρχεται!! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Νουπουμπου, ο καθένας έχει τις δυσκολίες που αντιστοιχούν στην ηλικία του, λες και σας ρωτήσαμε όλους το πόσο δύσκολα περνάτε στα μαστερ. Στις πανελλήνιες όμως δεν είχατε καθόλου άγχος και τα περάσατε γαμάτα.

Δεν το βλέπω και τόσο επιλογή μου, από τη στιγμή που για να μπω σε μια σχολή πρέπει να δώσω. Δεν είναι επιλογή μου να δώσω, επιλογή μου είναι το πανεπιστήμιο. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Έλα παμε! Μονο λίγες μερες έμειναν!!!

We are unstoppable.
- Conchita Wurst

:P

View attachment 56750

Ε - ε - έρχεται!! :yahoo:

χαιρομαι που δεν συμπαθησα μονο εγω την Conchita :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Απο το Σαββατο τις περνω. Αποτελεσματα ειδα λιγο χτες και σημερα ακομα περισσοτερο.
Εγώ έπαιρνα τον χειμώνα κάτι βιταμίνες αλλά δεν θυμάμαι πώς τις έλεγαν. Παίρνω και βασιλικό πολτό, κάτι κάνει.

Ευχαριστώ παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Aν σέρνεσαι από το Λύκειο να φανταστώ ότι δεν θα την παλεύεις γενικότερα στο διάβασμα και το άγχος της Γ/Θμιας εκπαίδευσης, για να μην επεκταθώ στο δεδομένο master που ενδεχόμενα σκέφτεσαι από τώρα (όπως πολλοί μαθητές, ενώ δεν γνωρίζουν πως είναι μια απλή διδασκαλία στο αμφιθέατρο). Καλοπροαίρετα πάντα. Μη δραματοποιείτε τόσο τα πράγματα. Στην Ελλάδα έχουμε μια τάση να υπερβάλλουμε στα πάντα. Στο κάτω κάτω δεν είσαι υποχρεωμένη να δώσεις Πανελλήνιες. Εσύ το επέλεξες και οπότε εσύ είσαι υπεύθυνη για αν μπορείς να αντέξεις την συνέχεια. Στη ζωή, η κάθε επιλογή έχει ένα κόστος.

Το οτι μπορει να ερθουν μεγαλυτερες δυσκολιες στην ζωη μας ..δεν αφαιρει απο τις πανελληνιες την ιδιοτητα να ειναι απο τις πιο δυσκολες περιοδους της μεχρι τωρα ζωης μας.

Και ο καθενας βιωνει διαφορετικα τη δικη του πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Βιολογία γενικής την ξέρετε τέλεια; Εγώ ορισμένα πράγματα χρειάζεται να τα κάνω επανάληψη για να τα θυμάμαι. 2 βδομάδες πιστεύω φτάνουν εφόσον εχει βγει καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Βιολογία γενικής την ξέρετε τέλεια; Εγώ ορισμένα πράγματα χρειάζεται να τα κάνω επανάληψη για να τα θυμάμαι. 2 βδομάδες πιστεύω φτάνουν εφόσον εχει βγει καλα.

Δεν ξερω πανω απο το μισο βιβλιο εγω παντως :D .Τα ειχα μαθει αλλα τα αφησα και τα ξεχασα,λογικα θα τα μαθω πιο ευκολα τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεεεεεεεεεν γίνεται να διαβάσεις φίλε μου!!
26 βαθμούς έπιασε σήμερα μέσα στο σπίτι, έξω καμΙα 30αρια!!
Να ξέρετε λοιπόν ότι δεν είστε μόνοι!!
Γερά, δυνατά και ο,τι προκύψει, δυο εβδομάδες έμειναν ας μην τα παρατησουμε!!! -optimistic mood today :p -
Για κοπέλες το παρακάτω: προλάβαινετε να κάνετε χαλαουα; Πως θα πηγαίνουμε να γράφουμε με την τρίχα κάγκελο ή θα τη βγάλουμε με μακριά παντελόνια;;;
Απορία τρελή μιλάμε χαχα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οι βιταμινες δεν κανουν απολυτως τιποτα•ψευδαισθησεις εχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Νουπουμπου, ο καθένας έχει τις δυσκολίες που αντιστοιχούν στην ηλικία του, λες και σας ρωτήσαμε όλους το πόσο δύσκολα περνάτε στα μαστερ. Στις πανελλήνιες όμως δεν είχατε καθόλου άγχος και τα περάσατε γαμάτα.

Δεν το βλέπω και τόσο επιλογή μου, από τη στιγμή που για να μπω σε μια σχολή πρέπει να δώσω. Δεν είναι επιλογή μου να δώσω, επιλογή μου είναι το πανεπιστήμιο. Ευχαριστώ.

Όχι. Απλά όσο ζούμε καθημερινά δίνουμε αγώνες. Ο κάθε αγώνας είναι πιο δύσκολος από τους προηγούμενους. Δεν είναι οι πανελλήνιες το τέλος του κόσμου. Υπάρχει ζωή και μετά από αυτό. Επιλογή σου είναι εφόσον επιθυμείς να σπουδάσεις όπως και μια ζωή να έχεις άμεση σχέση με το διάβασμα. Εσύ το επιλέγεις. Η εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο στη χώρα μας έχει μια διαδικασία. Ή την ακολουθείς ή όχι. Δεν εξετάζουμε τη λογική της. Δεν έχει νόημα η φράση: «θέλω να περάσω στο Πανεπιστήμιο αλλά δεν θέλω να δώσω πανελλήνιες». Το μαγαζί έτσι πουλάει. Οι σπουδές καλώς ή κακώς ορίζουν μια ζωή που το διάβασμα δεν τελειώνει ποτέ επειδή διακρίνω μια "αίσθηση" ότι μετά τις πανελλήνιες αρχίζουν οι αιώνιες διακοπές. Το διάβασμα όμως εμπεριέχει εξετάσεις έμμεσες ή άμεσες. Οι έμμεσες είναι πολύ πιο δύσκολες από τις άμεσες. Οι άμεσες είναι σαφείς: διαβάζεις κάτι ορισμένο, πας γράφεις και τελειώνεις. Οι έμμεσες αποδεικνύουν την αξία σου στην αγορά εργασίας, στην κοινωνία και στην οικογένειά σου. Θέλω να σας υπενθυμίσω ότι δεν χρειάζεται να πάθετε παράκρουση για τις πανελλήνιες. Ψυχραιμία και χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ποσο επικαιρο το "δεν προλαβαινω" των Locomondo!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Όχι. Απλά όσο ζούμε καθημερινά δίνουμε αγώνες. Ο κάθε αγώνας είναι πιο δύσκολος από τους προηγούμενους. Δεν είναι οι πανελλήνιες το τέλος του κόσμου. Υπάρχει ζωή και μετά από αυτό. Επιλογή σου είναι εφόσον επιθυμείς να σπουδάσεις όπως και μια ζωή να έχεις άμεση σχέση με το διάβασμα. Εσύ το επιλέγεις. Η εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο στη χώρα μας έχει μια διαδικασία. Ή την ακολουθείς ή όχι. Δεν εξετάζουμε τη λογική της. Δεν έχει νόημα η φράση: «θέλω να περάσω στο Πανεπιστήμιο αλλά δεν θέλω να δώσω πανελλήνιες». Το μαγαζί έτσι πουλάει. Οι σπουδές καλώς ή κακώς ορίζουν μια ζωή που το διάβασμα δεν τελειώνει ποτέ επειδή διακρίνω μια "αίσθηση" ότι μετά τις πανελλήνιες αρχίζουν οι αιώνιες διακοπές. Το διάβασμα όμως εμπεριέχει εξετάσεις έμμεσες ή άμεσες. Οι έμμεσες είναι πολύ πιο δύσκολες από τις άμεσες. Οι άμεσες είναι σαφείς: διαβάζεις κάτι ορισμένο, πας γράφεις και τελειώνεις. Οι έμμεσες αποδεικνύουν την αξία σου στην αγορά εργασίας, στην κοινωνία και στην οικογένειά σου. Θέλω να σας υπενθυμίσω ότι δεν χρειάζεται να πάθετε παράκρουση για τις πανελλήνιες. Ψυχραιμία και χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Τι αποψη εχετε για το τμημα φιλολογιας Κομοτηνης,και για το τμημα θεατρου?
Επισης,ποια ειναι η διαφορα μεταξυ νοσηλευτη και νοσοκομου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Για κοπέλες το παρακάτω: προλάβαινετε να κάνετε χαλαουα; Πως θα πηγαίνουμε να γράφουμε με την τρίχα κάγκελο ή θα τη βγάλουμε με μακριά παντελόνια;;

για κοπελες? μπαα μην το λες..φετος στο σχολειο- απο οτι εβλεπα στη γυμναστικη-πιο αποτριχωμενα ηταν τα αγορια απο τα κοριτσια :P
γαμπουλα βελουδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
για κοπελες? μπαα μην το λες..φετος στο σχολειο- απο οτι εβλεπα στη γυμναστικη-πιο αποτριχωμενα ηταν τα αγορια απο τα κοριτσια :P
γαμπουλα βελουδο


Ναι τώρα τελευταία βλέπω μια αντίστροφη ρόλων.
Μουσακι οι γυναίκες, βελούδινη γαμπουλα οι άνδρες...
Θα το παίξω conchita μου φαίνεται.. Ζητώ η τρίχα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
για κοπελες? μπαα μην το λες..φετος στο σχολειο- απο οτι εβλεπα στη γυμναστικη-πιο αποτριχωμενα ηταν τα αγορια απο τα κοριτσια :P
γαμπουλα βελουδο

Μα τα βλέπεις να είναι πιο αποτριχωμενα από σενα κ ντρέπεσαι να κυκλοφορήσεις. Ενας ξάδερφος μου μου έδινε συμβουλές κιόλας. :P
Έχουμε ξεφύγει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Μα τα βλέπεις να είναι πιο αποτριχωμενα από σενα κ ντρέπεσαι να κυκλοφορήσεις. Ενας ξάδερφος μου μου έδινε συμβουλές κιόλας. :P
Έχουμε ξεφύγει.:P

μη μασατε, το κανουν για το ποδοσφαιρο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ναι τώρα τελευταία βλέπω μια αντίστροφη ρόλων.
Μουσακι οι γυναίκες, βελούδινη γαμπουλα οι άνδρες...
Θα το παίξω conchita μου φαίνεται.. Ζητώ η τρίχα!!:clapup:

χαχαχ...το μπρουταλ πλεον χαρακτηριζει περισσοτερο τις γυναικες

σαν να το βλεπω μπροστα μου
-Μπαμπης-μωρο μου μου πηρες κερι χαλαουα με αρωμα βανιλια?
Ρουλα-ναι..εσυ μου πηρες axe για τα μουσια? :P


(thread πανελληνιες2014 κατα τ'αλλα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top