Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Βρίσκομαι έξω στη βεράντα αυτη τη στιγμη και με χτυπάει ενα αεράκι.. Πανω στον ουρανό γραμμές απο αεροπλάνα. Νιωθω οτι έρχεται καλοκαιρι, και νιωθω όμορφα, και δεν με νοιαζει τιποτα, και βλέπω και το φεγγάρι να ξεπροβάλλει απο τις όχθες του βουνού που εχω απέναντι μου και... Φ*Κ σε λίγες μερες πανελληνιες. Φιλιππε εγω δεν νιωθω καλυτερα, εγω συμπάσχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου φαίνεται ότι ο καιρός περνάει - πέρασε πολύ γρήγορα.
Να ρωτήσω. Εσείς στις 2 βδομάδες που έμειναν τι θα κάνετε; Θέλω να πω θα λύσετε ασκήσεις ή θεωρία μόνο; Εγώ κυρίως θεωρία και λίγες ασκήσεις για ξεσκούριασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Επίσης, ασκήσεις έκανα γερή επανάληψη μέσα στο πάσχα. Από τότε είναι σχεδόν πάντα θεωρία, και ειδικότερα βιολογία κατεύθυνσης, που είναι και το μάθημα βαρύτητας για το 3ο Πεδίο. Τώρα πια λύνω ασκήσεις για να ξεκουραστώ από την παπαγαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Βρίσκομαι έξω στη βεράντα αυτη τη στιγμη και με χτυπάει ενα αεράκι.. Πανω στον ουρανό γραμμές απο αεροπλάνα. Νιωθω οτι έρχεται καλοκαιρι, και νιωθω όμορφα, και δεν με νοιαζει τιποτα, και βλέπω και το φεγγάρι να ξεπροβάλλει απο τις όχθες του βουνού που εχω απέναντι μου και... Φ*Κ σε λίγες μερες πανελληνιες. Φιλιππε εγω δεν νιωθω καλυτερα, εγω συμπάσχω. :P





Μηπως εισαι θεωρητικη? Μαλλον σε επηρεασε πολυ η Λογοτεχνια!

Λιγο εμεινε...ειναι μεγαλη η ανακουφιση οταν περνανε οι ατιμες οι Πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Βρίσκομαι έξω στη βεράντα αυτη τη στιγμη και με χτυπάει ενα αεράκι.. Πανω στον ουρανό γραμμές απο αεροπλάνα. Νιωθω οτι έρχεται καλοκαιρι, και νιωθω όμορφα, και δεν με νοιαζει τιποτα, και βλέπω και το φεγγάρι να ξεπροβάλλει απο τις όχθες του βουνού που εχω απέναντι μου και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Aris-000

Νεοφερμένος

Ο -Aris-000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Διαβάζω βυιζινο και ψοφαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Συμφωνώ! Αν εξαιρέσεις την κούραση, και στα φροντιστήρια περνάμε πολύ ωραία, θα πούμε και καμιά βλακεία, θα γελάσουμε... Στο σχολείο λίγα άτομα θα μου λείψουν,και μάλιστα αυτοί οι λίγοι θα μου λείψουν πολύ, αλλά στα φροντιστήρια θα μου λείψουν όλοι, και οι καθηγητές!
Οι μόνοι που δεν θα μου λείψουν είναι οι καθηγητές από το φροντιστήριο(ειδικά ο μαθηματικός μου) ήδη το έχω ψιλοσταματήσει και μετά τις πανελλήνιες δεν προκειται να ξαναπατήσω.

Διακοπές μάλλον για Σκιάθο το κόβω άμα υπάρχει και χρήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victoria82

Νεοφερμένος

Η Victoria82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα κ ευχαριστωωωωωωω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τωρα θεωρια και παλι θεωρια...ελατε Καλυμνο βρε παιδια να σας ξεναγησω κιολας :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια εσεις πηρατε αυτα τα καρτελακια? και τι ειναι αυτα? τα παιρνεις ετοιμα ή τα φτιαχνεις εκεινη τη στιγμη οπως καναμε το Φεβρουαριο με εκεινες τι αιτησεις και ποια ειναι η προθεσμια? (μαλλον ειμαι η πολυ ασχετη της υποθεσης ....:confused::worry::/:) ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παιδια εσεις πηρατε αυτα τα καρτελακια? και τι ειναι αυτα? τα παιρνεις ετοιμα ή τα φτιαχνεις εκεινη τη στιγμη οπως καναμε το Φεβρουαριο με εκεινες τι αιτησεις και ποια ειναι η προθεσμια? (μαλλον ειμαι η πολυ ασχετη της υποθεσης ....:confused::worry::/:) ........

Πηγαινε να το παρεις απο το σχολειο σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ δε το πήρα ακόμα. :P Υπάρχει πρόβλημα αν τα κρατάνε το σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέλλα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Στέλλα Μπουρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά ούτε εμείς έχουμε πάρει καρτελάκια.
Ξέρετε, αυτό το ID που χρειάζεται για να μπεις στην αίθουσα να γράψεις Πανελλήνιες.
Πότε σκοπεύουν να μας τα δώσουν αυτά;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εμάς δεν μας τα έδωσαν ακόμα!Ούτε τα έχουν κάνει!Την Παρασκευή να φανταστείτε γυρνούσαν στις τάξεις κι έλεγαν στους τελευταίους να φέρουν φωτογραφίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέλλα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Στέλλα Μπουρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλά, αυτά με τις φωτογραφίες μας τα κάνουν και εμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Βασικα και την τελευταία μέρα που κλείνουν τα σχολεια να μας τα δώσουν δεν υπάρχει πρόβλημα!Αφού τα χρειαζόμαστε αποκλειστικά για τις εξετάσεις.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέλλα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Στέλλα Μπουρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι όντως απλά έχω αγχωθεί με τα καρτελάκια και θα προτιμούσα να μας τα έδιναν λίγο νωρίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
εμας μας τα εχουν δωσει!! εγω βεβαια αλλο σκεφτομαι... οτι πρεπει να παω σχολειο να παρω τα βιβλια γενικης που εχω αφησει κατω απο το θρανιο... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εμας μας τα εχουν δωσει!! εγω βεβαια αλλο σκεφτομαι... οτι πρεπει να παω σχολειο να παρω τα βιβλια γενικης που εχω αφησει κατω απο το θρανιο... :p
Ναι,και εγώ πρέπει να τα πάρω κάποια στιγμή :P άσε που έχω χάσει την κοινωνιολογία...
Και εμείς πήραμε καρτελάκια! Θα βγάλουμε και κωδικούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top