Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
alireza που θα πάτε????εμείς ΚΡΗΤΗ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σε ενα μηνα εφταημερη!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε να χαλαρωσουμε λιγο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εμείς επειδη είμασταν πολυ καλα παιδιά στην εκδρομή μας (φτου μας) μπορει να μας κάνουνε δωράκι και καμία μονοημερη στο Βόλο! Yahoo! :D Όχι το email. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εμείς επειδη είμασταν πολυ καλα παιδιά στην εκδρομή μας (φτου μας) μπορει να μας κάνουνε δωράκι και καμία μονοημερη στο Βόλο! Yahoo! :D Όχι το email. :P

Αυτά είναι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

agelos1997

Νεοφερμένος

Ο άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι , στο ΠΑΠΕΙ πρέπει να κάνω και Αγγλικά και Γαλλικά γιατί στο πρόγραμμα σπουδών είδα ότι έχει και τα δύο.Ή πρέπει να διαλέξω μια από τις δύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμείς επειδη είμασταν πολυ καλα παιδιά στην εκδρομή μας (φτου μας) μπορει να μας κάνουνε δωράκι και καμία μονοημερη στο Βόλο! Yahoo! :D Όχι το email. :P

Ώστε έτσι,και Βόλος!! Καλά να περάσετε στην πόλη μου χαχα :) Μόνο εμείς πήγαμε 4ήμερη τον Οκτώβριο απ'ότι φαίνεται...εγώ δεν πήγα βέβαια,αλλά δεν με πείραξε,γιατί ούτε οι φίλες μου πήγαν. Αλήθεια, οι καθηγητές σας στα φροντιστήρια τι λένε; Γιατί εμείς αν τους ανακοινώναμε ότι πάμε τώρα 5ήμερη δεν θα το έπαιρναν και πολύ καλά... :P Καλά να περάσετε όλοι σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ώστε έτσι,και Βόλος!! Καλά να περάσετε στην πόλη μου χαχα :) Μόνο εμείς πήγαμε 4ήμερη τον Οκτώβριο απ'ότι φαίνεται...εγώ δεν πήγα βέβαια,αλλά δεν με πείραξε,γιατί ούτε οι φίλες μου πήγαν. Αλήθεια, οι καθηγητές σας στα φροντιστήρια τι λένε; Γιατί εμείς αν τους ανακοινώναμε ότι πάμε τώρα 5ήμερη δεν θα το έπαιρναν και πολύ καλά... :P Καλά να περάσετε!!
Έχω να λέω πως η πόλη σου ειναι μια απο τις ομορφότερες! Εμάς όλοι οι καθήγητες μας είπαν καλά κάνατε που πήγατε κτλ, μοναχα ο χημικός τα πήρε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι , στο ΠΑΠΕΙ πρέπει να κάνω και Αγγλικά και Γαλλικά γιατί στο πρόγραμμα σπουδών είδα ότι έχει και τα δύο . Ή πρέπει να διαλέξω μια από τις δύο;
Εννοείς αν πρέπει να τα δώσεις στις πανελλήνιες; Αν εννοείς αυτό πάντως απλά ρώτα πόσες γλώσσες θέλει η συγκεκριμένη σχολή για να μπορείς να τη δηλώσεις. Μπορεί πχ να θέλει να δώσεις μόνο αγγλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδια να σας ευχηθω και εγω μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα!!!!


Οσοι δεν εχεται παει ακομη 7μερη κοιταξτε να το γλεντησετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδιά, το πρόγραμμα των εξετάσεων πότε βγαίνει συνήθως; Πέρσι πότε βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νομίζω πέρσι βγήκε πριν πάμε 6ήμερη εμείς (και πήγαμε αρχές μαρτίου).. Λογικά σε λίγο δεν θα βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή η ερώτηση δε διατυπώθηκε και λίγες μέρες πιο πριν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σαν μία κοπέλα στο σχολείο, που κάθε φορά που λέμε καλημέρα λέει ''τάδε μέρες για τις πανελλήνιες''. Την πνίγεις εκείνη τη στιγμή ή δεν την πνίγεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Την παίρνεις με τις πέτρες :hehe:
Εγώ την μέρα πριν γράψουμε έκθεση μετρούσα τις ώρες αλλά σε εμένα τα έλεγα οπότε δεν ενοχλούσα κανέναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σαν μία κοπέλα στο σχολείο, που κάθε φορά που λέμε καλημέρα λέει ''τάδε μέρες για τις πανελλήνιες''. Την πνίγεις εκείνη τη στιγμή ή δεν την πνίγεις;

Είχα μια συμμαθήτρια και έλεγε "60 + 1", δηλαδή απλά ΕΛΕΟΣ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σαν μία κοπέλα στο σχολείο, που κάθε φορά που λέμε καλημέρα λέει ''τάδε μέρες για τις πανελλήνιες''. Την πνίγεις εκείνη τη στιγμή ή δεν την πνίγεις;

Δε θα καταλάβεις σε πόσο μικρό χρονικό διάστημα θα σου πει «Αύριο δίνουμε». Περνάει απίστευτα γρήγορα ο χρόνος! Δε το λέω για να σε αγχώσω, αλλά και τις 2 φορές που έδωσα πανελλήνιες, αυτό κατάλαβα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top