Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Για το θέμα των απουσιών, προσωπικά σκέφτομαι να εξαντλήσω τις 114. Έχω κάνει μέχρι στιγμής αρκετές δικαιολογημένες, λόγω (πραγματικών) ασθενειών μέσα στη χρονιά. Συμμερίζομαι την τοποθέτηση του Δία, αλλά είναι πολύ ιδεαλιστική για μένα. Έτσι, προς το τέλος της χρονιάς λέω να κάνω και όσες αδικαιολόγητες επιτρέπεται. Εκτός κι αν μέχρι τότε έχω μείνει τελείως μόνος μου στην τάξη και δεήσει κανένας καθηγητής να κάνει προχωρημένες ασκήσεις. Αν είναι όμως να κάθομαι στην αίθουσα να λύσω 4α θέματα και να αρχίζουν πάνω απ' το κεφάλι μου την ψιλοκουβέντα για διάφορα, από το άγχος που υποτίθεται ότι έχουν μέχρι το πού θα πάνε για καλοκαίρι, άστο καλύτερα. Γενικά, το θεωρώ σημαντικό να μπορέσω τις πρωινές ώρες να εργαστώ συστηματικά προς το τέλος. Από την άλλη όμως, δεν σκοπεύω και να στήσω ολόκληρο σκηνικό για να ζητήσω τις επιπλέον. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είμαι πενθήμερη, παρακολούθησα λιγο τωρα το θέμα και νιώθω τελείως εκτός κλίματος. Κομμένα τα αστεία απο Κυριακή. Καλο τσικνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Για το θέμα των απουσιών, προσωπικά σκέφτομαι να εξαντλήσω τις 114. Έχω κάνει μέχρι στιγμής αρκετές δικαιολογημένες, λόγω (πραγματικών) ασθενειών μέσα στη χρονιά. Συμμερίζομαι την τοποθέτηση του Δία, αλλά είναι πολύ ιδεαλιστική για μένα. Έτσι, προς το τέλος της χρονιάς λέω να κάνω και όσες αδικαιολόγητες επιτρέπεται. Εκτός κι αν μέχρι τότε έχω μείνει τελείως μόνος μου στην τάξη και δεήσει κανένας καθηγητής να κάνει προχωρημένες ασκήσεις. Αν είναι όμως να κάθομαι στην αίθουσα να λύσω 4α θέματα και να αρχίζουν πάνω απ' το κεφάλι μου την ψιλοκουβέντα για διάφορα, από το άγχος που υποτίθεται ότι έχουν μέχρι το πού θα πάνε για καλοκαίρι, άστο καλύτερα. Γενικά, το θεωρώ σημαντικό να μπορέσω τις πρωινές ώρες να εργαστώ συστηματικά προς το τέλος. Από την άλλη όμως, δεν σκοπεύω και να στήσω ολόκληρο σκηνικό για να ζητήσω τις επιπλέον. Αυτά.

4α θέματα ακούω, Θετικο/Τεχνολογική υποθέτω, οπότε έχω να κάνω αντιπρόταση :D:
Εκτός από 4α θέματα στα Μαθ. Κατ. και, αναλόγως τον καθηγητή, ζήτησε του να σου φέρει ασκήσεις Σ/Λ. Δικές του, κλεμμένες από βοηθήματα, Σ/Λ Πανελληνίων, οτιδήποτε. Ζήτησε του, άμα έχει όρεξη, να βάλει και μερικά ζόρικα ή περίεργα. Πολλά φροντιστήρια παραλείπουν το κομμάτι της θεωρίας και ασχολούνται μόνο με ασκήσεις. Το κενό αυτό μας το συμπληρώνει ο Μαθηματικός στο σχολείο και μπορώ να πω ότι βοηθάει σημαντικά στη διαδικασία της προετοιμασίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι πενθήμερη, παρακολούθησα λιγο τωρα το θέμα και νιώθω τελείως εκτός κλίματος. Κομμένα τα αστεία απο Κυριακή. Καλο τσικνισμα.
Που είσαι πενθήμερη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Που είσαι πενθήμερη;;

Αθήνα. Και ναι. 4:10 ξυπνια και δεν προηγήθηκε διάβασμα. Λαικ ιτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αθήνα. Και ναι. 4:10 ξυπνια και δεν προηγήθηκε διάβασμα. Λαικ ιτ!

Χαχα καλά να περνάς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολυ <<ηθικοι>> εκτος απο επιδεικτικα πολυμαθεις και <<αριστοι>> οι μαθητες σε αυτο το forum !Ειτε μονο τετοιου ειδους προς εξαφανιση μαθητες συμμετεχουν ή κατι δεν παει καλα!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
4α θέματα ακούω, Θετικο/Τεχνολογική υποθέτω, οπότε έχω να κάνω αντιπρόταση :D:
Εκτός από 4α θέματα στα Μαθ. Κατ. και, αναλόγως τον καθηγητή, ζήτησε του να σου φέρει ασκήσεις Σ/Λ. Δικές του, κλεμμένες από βοηθήματα, Σ/Λ Πανελληνίων, οτιδήποτε. Ζήτησε του, άμα έχει όρεξη, να βάλει και μερικά ζόρικα ή περίεργα. Πολλά φροντιστήρια παραλείπουν το κομμάτι της θεωρίας και ασχολούνται μόνο με ασκήσεις. Το κενό αυτό μας το συμπληρώνει ο Μαθηματικός στο σχολείο και μπορώ να πω ότι βοηθάει σημαντικά στη διαδικασία της προετοιμασίας!
Φίλε, σ' ευχαριστώ - θα το έχω στα υπόψη (αν και δεν πάω φρο).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Από άγχος πως τα πάμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Από άγχος πως τα πάμε?

μια χαρά.:clapup::clapup:Ούτε άγχος ούτε τίποτα, πάμε δυνατά να πετύχουμε τους στόχους μας και να απολαύσουμε το καλοκαίρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Από άγχος πως τα πάμε?
Ώρες ώρες θα ήθελα να έχω περισσότερο άγχος μπας και αρχίσω να διαβάζω περισσότερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Ώρες ώρες θα ήθελα να έχω περισσότερο άγχος μπας και αρχίσω να διαβάζω περισσότερο :P
μπορει να διαβασεις ετσι πιο πολυ
αλλα να μην ειναι τοσο αποτελεσματικο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Από άγχος πως τα πάμε?
Ανύπαρκτο.
Μια ερωτηση προς τεχνολογικούς.Η σελίδα 128 στο ΑΕΠΠ που λέει για την ταξινόμηση γλωσσών προγραμματισμού πρέπει να την μάθουμε κατά λέξη;Δηλαδή μπορεί να πέσει σαν θεωρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπορει να διαβασεις ετσι πιο πολυ
αλλα να μην ειναι τοσο αποτελεσματικο :P:P
Μπα μη το λες. Λειτουργώ καλύτερα στο διάβασμα αν με πιέζουν λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Μπα μη το λες. Λειτουργώ καλύτερα στο διάβασμα αν με πιέζουν λίγο..
τοτε να σε πιεσουμε λιγο :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ανύπαρκτο.
Μια ερωτηση προς τεχνολογικούς.Η σελίδα 128 στο ΑΕΠΠ που λέει για την ταξινόμηση γλωσσών προγραμματισμού πρέπει να την μάθουμε κατά λέξη;Δηλαδή μπορεί να πέσει σαν θεωρία;

Σωστό λάθος είναι πιθανό να πέσει απο κει. Εμάς δεν μας είπε κάτι συγκεκριμένο η καθηγήτρια.
Πάντως ερώτηση ανάπτυξης για εκείνη τη σελίδα το θεωρώ χλωμό.

Νίκο εσύ τι θες να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η απόδειξη για την παράγωγο γινομένου δεν είναι εκτός ύλης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σωστό λάθος είναι πιθανό να πέσει απο κει. Εμάς δεν μας είπε κάτι συγκεκριμένο η καθηγήτρια.
Πάντως ερώτηση ανάπτυξης για εκείνη τη σελίδα το θεωρώ χλωμό.

Νίκο εσύ τι θες να περάσεις?
Μάλλον λογιστική χρηματοοικονομική αλλά το σκέφτομαι και για μαθηματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Η απόδειξη για την παράγωγο γινομένου δεν είναι εκτός ύλης;;
Τσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γτφ νόμιζα ότι μόνο αυτό με το γινόμενο τριών συναρτήσεων ήταν μέσα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top