Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τι εννοείς να την κανονίσω...;αυτό που κατάλαβα; Και γω κορίτσι είμαι... Οπότε άλλη ιδέα;

Αν είσαι σε ακτίνα 150 km απο Αθήνα, στείλε μου το τηλέφωνο της φίλης σου σε pm.
Απο εκεί και περα αναλαμβάνω δράση εγώ :P :P :bot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
SonnY με τρομάζεις χαχαχα Όχι μακριά είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσημη ημερομηνία έχει ανακοινωθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αν ξαναδίνει κάποιος πανελλήνιες,παίρνει νέα βεβαίωση πρόσβασης ή τσούκου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Τι έγγραφα οφείλουμε να προσκομίσουμε στην γραμματεία του σχολείου μας για τις πανελλήνιες εξετάσεις;

Γιατι σε νοιαζει αυτο απο τωρα; Τον Μαρτιο θα πας κατι φωτογραφιες και την ταυτοτητα σου...Ολα τα αλλα θα στα δωσουν αυτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Τι έγγραφα οφείλουμε να προσκομίσουμε στην γραμματεία του σχολείου μας για τις πανελλήνιες εξετάσεις;
'Εχουν και γραμματείες τα σχολεία ; :0 Εγώ σύλλογο καθηγητών, διευθυντή και υποδιευθυντή νόμιζα ότι έχετε. Επίσης, δεν χρειάζεται να προσκομίσεις κάτι. 'Ολα θα στα δώσουν αυτοί όταν έρθει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι σε νοιαζει αυτο απο τωρα; Τον Μαρτιο θα πας κατι φωτογραφιες και την ταυτοτητα σου...Ολα τα αλλα θα στα δωσουν αυτοι

Γιατί σε κάποια σχολεία ζήτησαν από τώρα ταυτότητα και φωτογραφίες.

'Εχουν και γραμματείες τα σχολεία ; :0 Εγώ σύλλογο καθηγητών, διευθυντή και υποδιευθυντή νόμιζα ότι έχετε. Επίσης, δεν χρειάζεται να προσκομίσεις κάτι. 'Ολα θα στα δώσουν αυτοί όταν έρθει η ώρα.

Ναι, το δικό μου έχει. :P Και πιστεύω όλα τα σχολεία έχουν. :worry: Είναι ένας (σε εμάς είναι μία :P) σε μια αίθουσα με pc κτλ κοντά στο γραφείο της διευθύντριας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Φεβρουάριο θα πας να κάνεις την αίτηση :)

ΥΓ: Και το σχολείο μου είχε γραμματεία, αλλά ήταν για να φέρνει τους καφέδες στους καθηγητές και να βγάζει φωτοτυπίες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φεβρουάριο θα πας να κάνεις την αίτηση :)

ΥΓ: Και το σχολείο μου είχε γραμματεία, αλλά ήταν για να φέρνει τους καφέδες στους καθηγητές και να βγάζει φωτοτυπίες :D

Ναι, τελικά ρώτησα στο σχολείο και μου είπαν. Σε ευχαριστώ πάντως. :)

Σε εμάς αυτή η γραμματέας και οι υποδιευθυντές κάνουν την όλη δουλειά. Η διευθύντρια από την άλλη βάζει μια υπογραφή πού και πού. :upside: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Απλά ήθελα να πω ενα γεια σε όλα τα παιδια που μαστε 3ήμερο λυκείου! Να μαστε καλα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε εμάς αυτή η γραμματέας και οι υποδιευθυντές κάνουν την όλη δουλειά. Η διευθύντρια από την άλλη βάζει μια υπογραφή πού και πού. :upside: :P

Και εμείς είχαμε γραμματεία και κλασικά η γραμματεύς ήταν εύσωμη και αν έπαιρνες 2 κιμωλίες ή κανα δικαιολογητικό παραπάνω σε άρχιζε στα καντήλια :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμείς είχαμε γραμματεία και κλασικά η γραμματεύς ήταν εύσωμη και αν έπαιρνες 2 κιμωλίες ή κανα δικαιολογητικό παραπάνω σε άρχιζε στα καντήλια :1eye:

Στο ίδιο σχολείο ήμασταν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
O μόνος χρόνος που μου μένει για ξεκούραση είναι την Παρασκευή το βράδυ, αλλά κάθε φορά που κάθομαι νιώθω τύψεις. Πόσο να αντέξει ένας άνθρωπος; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
O μόνος χρόνος που μου μένει για ξεκούραση είναι την Παρασκευή το βράδυ, αλλά κάθε φορά που κάθομαι νιώθω τύψεις. Πόσο να αντέξει ένας άνθρωπος; :/:
Εγώ κάθομαι σήμερα γιατί το Σ/Κ που έρχεται θα μαι fulltime για διάβασμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
O μόνος χρόνος που μου μένει για ξεκούραση είναι την Παρασκευή το βράδυ, αλλά κάθε φορά που κάθομαι νιώθω τύψεις. Πόσο να αντέξει ένας άνθρωπος; :/:
Και εγώ συνήθως Παρασκευή βράδυ καθόμουν-έβγαινα, τις υπόλοιπες μέρες δεν υπήρχε χρόνος ούτε για δείγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Και εγώ συνήθως Παρασκευή βράδυ καθόμουν-έβγαινα, τις υπόλοιπες μέρες δεν υπήρχε χρόνος ούτε για δείγμα...

εμενα δεν μου μενει ποτε χρονος, διαβαζω και τις 7 μερες της εβδομαδας και παλι δεν μπορω να τα κανω ολα τα μαθηματα... παλευω να κανω τα μαθηματικα που ειναι και βαρυτητας και δεν μπορω... :(:( και γενικα δεν εχω οσο καλη αποδοση θελω, ειδικα μαθηματικα και μετα φυσικη.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
κανω ολα τα μαθηματα της κατευθυνσης(θεωρητικη) +εκθεση με την αδερφη μου. (2 απο τις 3 αδερφες μου...ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ.) φροντιστηριο πηγαινω μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ. μεχρι στιγμης ολα καλα.
ειμαι αισιως στις 19 ωρες την εβδομαδα. το μικροπροβλημα μονο βρισκεται στο αγνωστο. κυριως λεξιλογιο.
τα πραγματα αρκετα πιεστικα με την αδερφη-καθηγητρια!!!
χρονος ουτε για δειγμα. μαθημα απο δευτερα μεχρι κυριακη + διαγωνισματα.

Ισχυει οτι αν αρχισουν οι πανελληνιες στις αρχες μαιου θα βγου απο την υλη κομματια??
ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ.. ξερεις κανεις τιποτα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
κανω ολα τα μαθηματα της κατευθυνσης(θεωρητικη) +εκθεση με την αδερφη μου. (2 απο τις 3 αδερφες μου...ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ.) φροντιστηριο πηγαινω μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ. μεχρι στιγμης ολα καλα.
ειμαι αισιως στις 19 ωρες την εβδομαδα. το μικροπροβλημα μονο βρισκεται στο αγνωστο. κυριως λεξιλογιο.
τα πραγματα αρκετα πιεστικα με την αδερφη-καθηγητρια!!!
χρονος ουτε για δειγμα. μαθημα απο δευτερα μεχρι κυριακη + διαγωνισματα.

Ισχυει οτι αν αρχισουν οι πανελληνιες στις αρχες μαιου θα βγου απο την υλη κομματια??
ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ.. ξερεις κανεις τιποτα?????
Καλά δεν νομίζω να παίζει αυτό που λες..Έχει οριστεί η ύλη για φέτος.
Είναι 10 ενότητες τα Πολιτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Το ξερω οτι εχει οριστει η υλη. Αυτο μας τ ειπε η καθηγητρια μας στα αρχαια οτι υπαρχει ως πιθανοτητα αν ξεκινησουμε αρχες μαιου. Οολα τα πολιτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το ξερω οτι εχει οριστει η υλη. Αυτο μας τ ειπε η καθηγητρια μας στα αρχαια οτι υπαρχει ως πιθανοτητα αν ξεκινησουμε αρχες μαιου. Οολα τα πολιτικα!
Μα και αρχές ΜαΪου να αρχίσουμε δεν αλλάζει η ύλη.Αφού στο σχολείο θα έχει διδαχτεί. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top