Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Εγω ας πούμε που είμαι δίδυμη, αν η αδερφη μου περάσει Αθήνα και γω Ξάνθη ξέρω γω, με τα εώς τώρα δεδομένα γίνεται να με τραβήξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Εγω ας πούμε που είμαι δίδυμη, αν η αδερφη μου περάσει Αθήνα και γω Ξάνθη ξέρω γω, με τα εώς τώρα δεδομένα γίνεται να με τραβήξει;

Τι εννοείς να σε τραβήξει από το αυτί ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τι εννοείς να σε τραβήξει από το αυτί ;

Ημουνα σίγουρη οτι κάποιος θα το σχολίαζε. Εννοω μεταγραφή στην Αθήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ημουνα σίγουρη οτι κάποιος θα το σχολίαζε. Εννοω μεταγραφή στην Αθήνα!

΄Ασχετο το ένα με το άλλο. Για τα κριτήρια των μετεγγραφών δες εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Για σας παιδια δινω δευτερη φορα φετος και αντιθετα με περισι αντι για ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ θελω ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (15288)!!! Εχετε ακουσει τιποτα στα φροντιστηρια πως θα κυμανθουν οι βασεις η ειναι νωρις ακομα; ΕΠΙΠΛΕΟΝ πιστευετε πως μπορω να την πιασω μιας και περνω και μεχρι 2000 μορια απο την ξενη γλωσσα;; (περισι εβγαλα 10014 με διαβασμα απο μεσα φλεβαρη αφου κυριολεκτικα κατευθηνση κοιμομουν ως τοτε:P) η να πιασω εστω στην ΑΘΗΝΑ με 14793;;; την αποψη σας θελω παιδες!!! ευχαριστω παιδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Για σας παιδια δινω δευτερη φορα φετος και αντιθετα με περισι αντι για ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ θελω ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (15288)!!! Εχετε ακουσει τιποτα στα φροντιστηρια πως θα κυμανθουν οι βασεις η ειναι νωρις ακομα; ΕΠΙΠΛΕΟΝ πιστευετε πως μπορω να την πιασω μιας και περνω και μεχρι 2000 μορια απο την ξενη γλωσσα;; (περισι εβγαλα 10014 με διαβασμα απο μεσα φλεβαρη αφου κυριολεκτικα κατευθηνση κοιμομουν ως τοτε:P) η να πιασω εστω στην ΑΘΗΝΑ με 14793;;; την αποψη σας θελω παιδες!!! ευχαριστω παιδια :D

Kαλησπέρα! :)
1ον το πως θα κυμανθουν οι βασεις φετος θα το ξερουμε περιπου οταν τελειωσει και το τελευταιο μαθημα των πανελλαδικων. δεν γινετε να κανουμε προβλεψεις απο τωρα! και περυσι πριν ελεγαν οτι θα ανεβουν ολα και τελικα με τετοια θεματα ολα επεσαν! επισης, φυσικα και μπορεις να βγαλεις 15000+ μορια! και πολυ παραπανω! κατσε τωρα που ειναι νωρις και ξεσκισου! μια χρονια ειναι, τα ξερεις ηδη απο περυσι και εχεις μπει στο κλιμα αρα θα ειναι πιο ευκολο. κατσε διαβασε οσο περισσοτερο μπορεις (τουλαχιστον 4-5 ωρες) και ολα θα πανε τελεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Γιατι αγχώνεστε για τις εξετασεις ? Ουτως η αλλως και να περασετε , κλειστα πανεπιστημια θα βρειτε...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σίγουρα , θα βγει κάποιος και ένα Σάββατο για κάποιες βδομάδες για βόλτες. Εάν έχεις πρόγραμμα, οργάνωση ,σχέδιο διαβάσματος δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Βοηθάει κιόλας να χαλαρώνεις και να βγαίνεις από την ρουτίνα του διαβάσματος.

Εγώ βασικά που έδινα πέρσι, έβγαινα Σάββατα ή Παρασκευές μια φορά την βδομάδα πριν τα Χριστούγεννα, και κάποιες μέρες μετά τα Xριστούγεννα.
Αυτά..Καλό είναι πάντως να βγαίνεις.

κι εγω τωρα μονο μια φορα τη βδομαδα βγαινω! ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αγχωνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε ξερω αλλα νιωθω ανασφαλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τωρα αν ήσυον κορίτσι θα σε εκμεταλλευόμουν :P

Φίλε με το μυαλό και το μεράκι που χεις εσύ, μαλλον όλοι οι υπόλοιποι θα έπρεπε να νιώθουμε ανασφάλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,836 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κάτι; Εγω ας πούμε που είμαι δίδυμη, αν η αδερφη μου περάσει Αθήνα και γω Ξάνθη ξέρω γω, με τα εώς τώρα δεδομένα γίνεται να με τραβήξει;

Νομίζω πως ναι. Πάντως μείωση μορίων έχεις 100% γιατί και εγώ είμαι δίδυμος και ήμουν υποψήφιος με κοινωνικά κριτήρια (πολύδυμα τέκνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γιατί νιώθεις ανασφάλεια;:hmm:

δεν ξερω ρε φιλε νιωθω ανασφαλης για τις μερες των πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ξερω ρε φιλε νιωθω ανασφαλης για τις μερες των πανελληνιων

Βασικα για εμενα το ασχημο σημειο ειναι η μερα πριν το πρωτο μαθημα (δηλαδη την εκθεση). Μετα δεν θα νιωθεις πιστευω εκτος αν δεν εισαι καλα προετοιμασμενος σε καποιο μαθημα. Τοτε ισως νιωσεις αγχος γιατι το οτι δεν προλαβαινεις να καλυψεις σε τοσο λιγο χρονο τα κενα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Βασικα για εμενα το ασχημο σημειο ειναι η μερα πριν το πρωτο μαθημα (δηλαδη την εκθεση). Μετα δεν θα νιωθεις πιστευω εκτος αν δεν εισαι καλα προετοιμασμενος σε καποιο μαθημα. Τοτε ισως νιωσεις αγχος γιατι το οτι δεν προλαβαινεις να καλυψεις σε τοσο λιγο χρονο τα κενα κτλ

Όντως, μετά είσαι πιο "αεράτος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tyler durden

Νεοφερμένος

Ο tyler durden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα. Δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος για να το γραψω, αλλα θελω την βοηθεια σας. Τελειωσα περυσι το σχολειο, αλλα δεν διαβαζα, ουτε φροντιστηριο πηγα, και δεν εκανα κατι στις πανελληνιες. Τωρα ομως μετανιωσα, και θελω να δωσω. Μπορω να καλυψω την υλη που απαιτειται μεχρι το τελος της χρονιας και ποια μαθηματα χρειαζονται απαραιτητα φροντιστηριο; Μιλαω για θεωρητικη κατευθυνση. Στα αρχαια βεβαια λιγο δυσκολο να καταφερω κατι μιας και δεν εχω επαφη με το αντικειμενο, αλλα αξιζει να το προσπαθησω, η πλεον ειναι πολυ αργα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια εσεις τις θεωρητικης τα σχολια και τις σημειωσεις στο γνωστο πως τα μαθαινετε,εγω τα εχω ετοιμα σε ερωτησεις απο το φροντιστηριο και απλα υπογραμμιζω τα σημαντικα και τα μαθαινω παπαγαλια οπως την ιστορια. Ξερει κανεις καμια καλυτερη μεθοδο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μarias

Νεοφερμένος

Η Μarias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια εσεις τις θεωρητικης τα σχολια και τις σημειωσεις στο γνωστο πως τα μαθαινετε,εγω τα εχω ετοιμα σε ερωτησεις απο το φροντιστηριο και απλα υπογραμμιζω τα σημαντικα και τα μαθαινω παπαγαλια οπως την ιστορια. Ξερει κανεις καμια καλυτερη μεθοδο;;;

Νομιζω αν τα μαθαίνεις όλα τα σχόλια παπαγαλία δεν νομιζω οτι χρειαζεται. Αν υπογράμμιζεις και μαθαίνεις τα σημαντικά ειναι το καλύτερο ετσι μου εχουν πει και αλλα παιδιά που έδωσαν,αυτο καταλαβα και εγω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top