Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ξενυχτούσες για διάβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τα περαστικά :P
Aπλά δεν θέλω να ξεκινάω τη χρονιά με πολλές απουσίες. Στο σχολείο μου ζήτημα είναι 1-2 καθηγητές να απεργούν..
Και για αυτό που λέτε για το ξενύχτι, εγώ δεν μπορώ με τίποτα να ξενυχτάω διαβάζοντας, την άλλη μέρα είμαι λιώμα..Αφήστε που άμα πιω καφέ έχω πρόβλημα γιατί έχω που έχω τις ταχυπαλμίες, με κάνει χειρότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πλέον η καφείνη δεν με πιανει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
πλέον η καφείνη δεν με πιανει :(


Ε είναι λογικό μετά από μακροχρόνια χρήση ..Αν δεν υπάρχει λόγος μη πίνεις καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πλέον η καφείνη δεν με πιανει :(
Σε λυπάμαι. Πέρσι αν δεν έπινα καφέ δεν θα την έβγαζα τη χρονιά. Μισή ώρα να διάβαζα χωρίς να πιω καφέ είχα πονοκέφαλο και ήμουν χάλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπήκε μία καθηγήτρια χθες και μας είπε οτι παίζει οι Πανελλήνιες φέτος να αρχίσουν 2 Μαΐου λόγω εκλογών αλλά να μη το διαδώσουμε γιατί δεν είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Σε λυπάμαι. Πέρσι αν δεν έπινα καφέ δεν θα την έβγαζα τη χρονιά. Μισή ώρα να διάβαζα χωρίς να πιω καφέ είχα πονοκέφαλο και ήμουν χάλια :P
Ε καλά, κι εμένα δεν με πιάνει η καφεΐνη, αλλά μια χαρά βολεύτηκα μες την χρονιά πίνοντας καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε καλά, κι εμένα δεν με πιάνει η καφεΐνη, αλλά μια χαρά βολεύτηκα μες την χρονιά πίνοντας καφέ.
Εμένα με πιάνει η καφεΐνη ευτυχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπήκε μία καθηγήτρια χθες και μας είπε οτι παίζει οι Πανελλήνιες φέτος να αρχίσουν 2 Μαΐου λόγω εκλογών αλλά να μη το διαδώσουμε γιατί δεν είναι σίγουρο.

Πάρα πολύ νωρίς για να γνωρίζουμε κάτι τέτοιο. Σε 6 μήνες ίσως και να ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπήκε μία καθηγήτρια χθες και μας είπε οτι παίζει οι Πανελλήνιες φέτος να αρχίσουν 2 Μαΐου λόγω εκλογών αλλά να μη το διαδώσουμε γιατί δεν είναι σίγουρο.
Άστα, όντως εκεί γύρω αρχές Μαϊου βγαίνει:'(. Αλλά καλά κι αυτή η καθηγήτρια το είπε "εμπιστευτικά" σε καμιά 20ριά άτομα και σας είπε και να μην το διαδώσετε κιόλας, λέμε φοβερή:hehe:! Εδώ ο κόσμος τό'χει τούμπανο... το ξέρουν ούλοιιι!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άστα, όντως εκεί γύρω αρχές Μαϊου βγαίνει:'(. Αλλά καλά κι αυτή η καθηγήτρια το είπε "εμπιστευτικά" σε καμιά 20ριά άτομα και σας είπε και να μην το διαδώσετε κιόλας, λέμε φοβερή:hehe:! Εδώ ο κόσμος τό'χει τούμπανο... το ξέρουν ούλοιιι!
H συγκεκριμένη είναι λίγο πυροβολημένη..Κοινωνιολογία μας κάνει :P

Καλύτερα πάντως αν είναι πιο νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπήκε μία καθηγήτρια χθες και μας είπε οτι παίζει οι Πανελλήνιες φέτος να αρχίσουν 2 Μαΐου λόγω εκλογών αλλά να μη το διαδώσουμε γιατί δεν είναι σίγουρο.

δυστυχως ισχυει. οχι ακριβως στις 2 Μαΐου βεβαια, δεν νομιζω να εχει αποφασιστει και ανακοινωθει η επισημη ημερομηνια διεξαγωγης των πανελληνιων, παντως θα αρχισουν σιγουρα πολυ πιο νωρις, γυρω στις αρχες Μαΐου . :( με λιγα λογια, εχουμε λιγοτερο καιρο για επαναληψεις.

Καλύτερα πάντως αν είναι πιο νωρίς.

οχι δεν ειναι καλυτερα... χανουμε καποιες εβδομαδες που θα καναμε επαναληψεις. κι αν τα ξερεις οολα τοτε οκ, αλλα οι περισσοτεροι γινονται καλυτεροι με τις επαναληψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Πάντως, αν μιλάμε για 2 Μαϊου, αυτό είναι σε ... 224 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Μάθετε καλά ό,τι κάνετε τώρα και μην αγχώνεστε με τις επαναλήψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Θα αρχίσουν νωρίς οι πανελλήνιες και τα σχετικά..Μη κλαίτε από τώρα..γιατί θα καταντήσετε να παίρνετε ψυχοφάρμακα στα μέσα τις χρονιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Θα αρχίσουν νωρίς οι πανελλήνιες και τα σχετικά..Μη κλαίτε από τώρα..γιατί θα καταντήσετε να παίρνετε ψυχοφάρμακα στα μέσα τις χρονιάς.
Κόψε κάτι όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ασκησεις στην συλλογη ΤΩΡΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ρε παιδιά μπήκε μία καθηγήτρια χθες και μας είπε οτι παίζει οι Πανελλήνιες φέτος να αρχίσουν 2 Μαΐου λόγω εκλογών αλλά να μη το διαδώσουμε γιατί δεν είναι σίγουρο.

δυστυχως ισχυει. οχι ακριβως στις 2 Μαΐου βεβαια, δεν νομιζω να εχει αποφασιστει και ανακοινωθει η επισημη ημερομηνια διεξαγωγης των πανελληνιων, παντως θα αρχισουν σιγουρα πολυ πιο νωρις, γυρω στις αρχες Μαΐου . :( με λιγα λογια, εχουμε λιγοτερο καιρο για επαναληψεις.



οχι δεν ειναι καλυτερα... χανουμε καποιες εβδομαδες που θα καναμε επαναληψεις. κι αν τα ξερεις οολα τοτε οκ, αλλα οι περισσοτεροι γινονται καλυτεροι με τις επαναληψεις.

Όποτε και να αρχίσουν οι πανελλήνιες είτε αύριο, είτε τον μάιο, ο χρόνος είναι ίδιος για όλους και εξαρτάται πως θα τον εκμεταλλευτεί ο καθένας. Συνεπώς, αυτό που λέτε δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παιδιά, πόσες ώρες διαβάζετε περίπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά, πόσες ώρες διαβάζετε περίπου;
Δεν έχει νόημα αυτή η ερώτηση Ειρήνη. Διαβάζεις όσο χρειάζεται για να μάθεις κάτι. Από εκεί και πέρα αυτό είναι ανάλογα με το άτομο, δεν έχουν σημασία οι ώρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top