Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

H.V.

Νεοφερμένος

Η H.V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πηγα σημερα να γραφτω φροντιστηριο και για χημεια και φυσικη μου ειπαν 180 τον μηνα τι λετε? πολλα?

Ωχ, εμείς δίνουμε τόσα για τα μαθηματικά κι άλλα τόσα (και παραπάνω) για τη φυσική (γκρουπάδικο, Αθήνα). Είχαμε βρει και φροντιστήριο με ίδιες τιμές κι άλλο ένα με φθηνότερες.
Πού κυμαίνονται τελικά οι τιμές στην Αθήνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H.V.

Νεοφερμένος

Η H.V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τότε δε νομίζω να σε απασχολεί τι γίνεται στο σχολείο. Εκτός και αν έχεις καλό καθηγητή αλλά όπως είπα πριν είναι δύσκολο να γίνει μάθημα.

Thanks για το ενδιαφέρον και τις απαντήσεις. Το ευχάριστο είναι πως τελικά τη φυσική γενικής θα την κάνει φυσικός, καλός φυσικός και καλός δάσκαλος. Όσο για το αν θα γίνεται μάθημα, όλα τα χρόνια με 3-4 παιδιά γίνονταν τα μαθήματα. Δεν πρόκειται για το καλύτερο τμήμα ωστόσο τα μαθήματα γίνονταν "μια χαρά" που λες κι εσύ, όποιος ήθελε να μάθει, μάθαινε. Άλλο το πόσοι ενδιαφέρονται πχ για τα αρχαία κι άλλο να σου κάνει αρχαία για πανελλήνιες η της αγγλικής φιλολογίας, για να σου κάνω έναν παραλληλισμό.
Καταλαβαίνω με ποια λογική λες "μη σε απασχολεί το σχολείο, αν κάνεις φροντιστήριο", αλλά δε συμφωνώ για τους λόγους που ήδη έχω αναφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πόσα παιδιά είστε στο τμήμα της θετικής???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Thanks για το ενδιαφέρον και τις απαντήσεις. Το ευχάριστο είναι πως τελικά τη φυσική γενικής θα την κάνει φυσικός, καλός φυσικός και καλός δάσκαλος. Όσο για το αν θα γίνεται μάθημα, όλα τα χρόνια με 3-4 παιδιά γίνονταν τα μαθήματα. Δεν πρόκειται για το καλύτερο τμήμα ωστόσο τα μαθήματα γίνονταν "μια χαρά" που λες κι εσύ, όποιος ήθελε να μάθει, μάθαινε. Άλλο το πόσοι ενδιαφέρονται πχ για τα αρχαία κι άλλο να σου κάνει αρχαία για πανελλήνιες η της αγγλικής φιλολογίας, για να σου κάνω έναν παραλληλισμό.
Καταλαβαίνω με ποια λογική λες "μη σε απασχολεί το σχολείο, αν κάνεις φροντιστήριο", αλλά δε συμφωνώ για τους λόγους που ήδη έχω αναφέρει.
Ούτε εγώ συμφωνώ με τη λογική "κοίτα μόνο το φροντ" αλλά καλώς ή κακώς από τη δική μου περίπτωση τουλάχιστον είδα πως αυτό ήταν μονόδρομος. Τώρα αν δίνεις μόνο εσύ στο τμήμα φυσική γενικής αλλά έχει καλή διάθεση ο καθηγητής μπορεί να γίνει μάθημα αρκεί να έχουν τα άλλα παιδιά την ησυχία τους.
Για παράδειγμα όταν τελειώναμε τη β λυκείου μας είχε πει ο βιολόγος ότι αν είμαστε σε τμήμα που κάποια παιδιά δίνουν βιολογία και άλλα όχι παρακάλεσε τα παιδιά που δεν δίνουν το μάθημα απλά να κάνουν ησυχία να μην ενοχλούν και ας μη προσέχουν. Νομίζω ότι αυτό είναι πολύ δίκαιο γενικά. (μιας και μιλάμε για τα μαθήματα γενικής παιδείας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε εγώ συμφωνώ με τη λογική "κοίτα μόνο το φροντ" αλλά καλώς ή κακώς από τη δική μου περίπτωση τουλάχιστον είδα πως αυτό ήταν μονόδρομος. Τώρα αν δίνεις μόνο εσύ στο τμήμα φυσική γενικής αλλά έχει καλή διάθεση ο καθηγητής μπορεί να γίνει μάθημα αρκεί να έχουν τα άλλα παιδιά την ησυχία τους.
Για παράδειγμα όταν τελειώναμε τη β λυκείου μας είχε πει ο βιολόγος ότι αν είμαστε σε τμήμα που κάποια παιδιά δίνουν βιολογία και άλλα όχι παρακάλεσε τα παιδιά που δεν δίνουν το μάθημα απλά να κάνουν ησυχία να μην ενοχλούν και ας μη προσέχουν. Νομίζω ότι αυτό είναι πολύ δίκαιο γενικά. (μιας και μιλάμε για τα μαθήματα γενικής παιδείας)

Αυτό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γνώμη μου ειναι οτι πρεπει να υπαρχει μια επαφη με το σχολειο διοτι λειτουργει πολυ καλα ως επαναληψη αρα δεν ξεχνας τα προηγουμενα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γνώμη μου ειναι οτι πρεπει να υπαρχει μια επαφη με το σχολειο διοτι λειτουργει πολυ καλα ως επαναληψη αρα δεν ξεχνας τα προηγουμενα !
Ισχύει. Αλλά πρέπει και ο καθηγητής να βοηθάει την κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agape

Νεοφερμένος

Η Agape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια και απο μένα! εγω εκανα μονο καλοκαιρινα και τωρα οτι παλεψω μονη μου... θεωρω αρκετα σημαντικο το σχολειο αλλα μας εχουν κανει πειραματοζωα και ετσι δεν εχω και πολλες ελπιδες απο κει! απλα ακουω ολους γυρω μου που κανουν φροντιστηρια και αγχωνομαι λιγο... μηπως τελικα ειναι τοσο σημαντικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Αγαπη θα πας προς μαθηματικά ή προς αρχαία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agape

Νεοφερμένος

Η Agape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τεχνολογικη ειμαι, γ λυκειου παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Τεχνολογικη με αεππ ή χημεία? Και ποιες σχολές σε ενδιαφέρουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agape

Νεοφερμένος

Η Agape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
με αεππ. καμια πολυτεχνικη σκεφτομαι... ηλεκτρολογους ή κατι τετοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Ο λόγος που δεν πας φροντιστηρια τώρα το χειμώνα ποιος είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
8 μηνες ειναι παιδια, θα περασουν και δεν θα το εχουμε καταλαβει. Οταν εισαι σε πληρες προγραμμα ο χρονος περναει αερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Tώρα βρήκα να αρρωστήσω; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Tώρα βρήκα να αρρωστήσω; :mad:

Σιγά ρε, την καλύτερη εποχή βρήκες. Τώρα έχουν απεργίες οι καθηγητές και δεν θα φας πολλές απουσίες! ;)
Εγώ δεν αρρώστησα μες την χρονιά καθόλου, αλλά αρρώστησα μετά την έκθεση στις πανελλήνιες :P. Μάλλον έφταιγε το άγχος που χα με το τι σχολή θα βάλω. Πάντως τον χειμώνα έπαιρνα 1000mg βιταμίνης σε για να αποφύγω τις αρρώστιες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παίδες, να πίνετε πολλούς χυμούς για βιταμίνες και να κοιμάστε καλά για να είστε ξεκούραστοι κάθε μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παίδες, να πίνετε πολλούς χυμούς για βιταμίνες και να κοιμάστε καλά για να είστε ξεκούραστοι κάθε μέρα...
Εμένα μόνο ο καφές με έκανε καλά πέρσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top