Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Γράψαμε Τέστ εισαγωγή στα αρχαία..στη δεύτερη ερώτηση έγραψα πολλές προτάσεις με δική μου διατύπωση γιατί δε το θυμόμουν όπως το λέει το βιβλίο επακριβώς.. :-/
Δεν ξέρω από θεωρητική τι παίζει... σας ζητάνε ακόμα και στα αρχαία παπαγκάιο??? Καλή δύναμη!
Εμείς 2 μέρες είχαμε κατάληψη κ σήμερα μάθημα. Καλύτερα πάντως . Το μάθημα του σχολείου με βοηθάει πολύ. Ειναι μια καλή επανάληψη της ύλης που βγάζω στο φροντιστήριο.
Συμφωνώ. Κι εγώ, σαν επανάληψη το βλέπω (αλλιώς θα μου στρίψει...).
Αυτό που δεν αντέχω ειναι η επίδειξη ορισμένων στη κατεύθυνση..Ψυχολογικός πόλεμος στο full και ακόμα δεν αρχίσαμε..
Α, δεν έχει τέτοια. Σιγά μην κάθεσαι να ακούς το κάθε ανασφαλές ψώνιο. Εσύ να διαβάζεις και στο τέλος θα σου βγει όπως το θες. Κι εμένα μου τη λένε πολλοί, επειδή δεν πάω φρο/ιδιαι, να μην ελπίζω για κάπου καλά, αλλά ποιος τους @#$&@. Μπορώ κι εγώ με το καντού!!! ;)
Γράφ' τους ρε λέμε και πάμε δυναταααά!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελευταία (μάλλον) μέρα κατάληψης και άρα σοβαρού διαβάσματος. Από αύριο θα πετάμε χαρταετό 5-6 ώρες τα πρωινά και θα προσπαθούμε να μαζέψουμε τα σπασμένα τα απογεύματα... Έφαγα χθες βράδυ και μια καλή ήττα στο ΑΟΔΕ. Έκανα επαναληπτικό τεστ στο πρώτο κομμάτι της ύλης, που νόμιζα ότι το είχα τελειώσει και αποδεικνύεται ότι τα έχω ξεχάσει όλα. Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που προσπαθώ να μάθω οτιδήποτε παπαγαλία και το μυαλό μου γίνεται πουρές όποτε το διαβάζω το κωλομάθημα.

Get used to it. Το τελευταίο πράγμα που θες είναι να χάσεις μονάδες από το αοδε. Αν έχεις φροντιστήριο τις βραδινές ώρες μπορείς να διαβάζεις αοδε καμιά ώρα πριν κοιμηθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.


Σύστημα και διάβασμα παιδιά και όλα θα γίνουν!! Και χωρίς υπερβολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδια ποιος λετε οτι ειναι ενας καλος βαθμος βιολογια κατ αν δεν θελω 3ο πεδιο?στα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα,και θελω να ριξω βαρος σε μαθ,φυσ και χημεια..η βιολογια περιττο να πω ποσο μου σπαει τα νευρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια ποιος λετε οτι ειναι ενας καλος βαθμος βιολογια κατ αν δεν θελω 3ο πεδιο?στα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα,και θελω να ριξω βαρος σε μαθ,φυσ και χημεια..η βιολογια περιττο να πω ποσο μου σπαει τα νευρα..
Επειδή η βιολογία είναι λίγο πολύ στάνταρ βαθμός καλό είναι να μη την αφήσεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει. Τώρα μη ψάχνεις πόσο πρέπει να γράψεις θεωρώ πως δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παιδια ποιος λετε οτι ειναι ενας καλος βαθμος βιολογια κατ αν δεν θελω 3ο πεδιο?στα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα,και θελω να ριξω βαρος σε μαθ,φυσ και χημεια..η βιολογια περιττο να πω ποσο μου σπαει τα νευρα..

Δεν υπαρχει καλος βαθμος... Εξαρταται ποσο θα γραψεις στα αλλα... Αμα γραψεις καλα μαθηματικα-φυσικη γραψε και 14 βιολογια...
Στο 2ο-4ο εισαι αρχηγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καλος βαθμος... Εξαρταται ποσο θα γραψεις στα αλλα... Αμα γραψεις καλα μαθηματικα-φυσικη γραψε και 14 βιολογια...
Στο 2ο-4ο εισαι αρχηγος
εκει παει το πραμα :P ενταξει και βιο την παλευω αλλα μεχρι τωρα ολοι κλαινε για τα μαθ και τη φυσικη και εγω κλαιω μονο για τη βιολογια...τεσπα θα το παλεψουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εκει παει το πραμα :P ενταξει και βιο την παλευω αλλα μεχρι τωρα ολοι κλαινε για τα μαθ και τη φυσικη και εγω κλαιω μονο για τη βιολογια...τεσπα θα το παλεψουμε :)

ΜΗΝ ξεκινήσεις με στόχο το 15.
Θα σου έρθει αρκετά λιγότερο, και δύσκολα θα το καλύψεις με Μαθηματικά και Φυσική. (Λογικό να μην κλαίγεσαι με μιγαδικούς/όρια και ταλαντώσεις, αλλά έπονται πάρα πολλά ακόμη.)
Φυσικά, εξαρτάται και από τον στόχο, αλλά και πάλι!

Δε λέω πάντως, η παπαγαλία στη Βιολογία Κατεύθυνσης είναι απάλευτη, αλλά μην ρίχνεις τα στάνταρ!

Υ.γ.: Δες και όσα έχω γράψει στο thread "Απορίες/Βοήθεια στη Βιολογία Κατεύθυνσης" σχετικά, αν δε βαριέσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Tι απίστευτο που είναι το κομμάτι στη ρύθμιση της γονιδιακής έκφρασης! Πραγματικά, όταν οι άλλοι γκρίνιαζαν για το πυκνογραμμένο βιβλίο εγώ πορωνόμουν! Είναι τέλειαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν ξέρω από θεωρητική τι παίζει... σας ζητάνε ακόμα και στα αρχαία παπαγκάιο??? Καλή δύναμη!

Συμφωνώ. Κι εγώ, σαν επανάληψη το βλέπω (αλλιώς θα μου στρίψει...).

Α, δεν έχει τέτοια. Σιγά μην κάθεσαι να ακούς το κάθε ανασφαλές ψώνιο. Εσύ να διαβάζεις και στο τέλος θα σου βγει όπως το θες. Κι εμένα μου τη λένε πολλοί, επειδή δεν πάω φρο/ιδιαι, να μην ελπίζω για κάπου καλά, αλλά ποιος τους @#$&@. Μπορώ κι εγώ με το καντού!!! ;)
Γράφ' τους ρε λέμε και πάμε δυναταααά!!!


Ναι στα αρχαία ειναι παπαγαλία η εισαγωγή , μεταφράσεις και σχόλια του βιβλίου κ τα επιπλέον σχόλια απλα πρέπει να τα αφομοιώσεις..Βέβαια σε ενα βαθμό και αυτα απ' εξω ειναι... Αλλα ντάξει παλεύεται..

Πιστεύω οτι ο μαθητής κάνει τα δουλειά...Το φρο ειναι συμπληρωματικό για όσους το χρειάζονται. Αν εσύ εχεις οργάνωση άπο μόνος σου και δυνατότητες δε χρειάζεται να τους ακούς. ;) Δε θα σου υποδείξουν αυτοί που μπορείς να περάσεις .
Εγω φρο πηγαινω αλλα σοβαρά το μόνο που δίνει ειναι πρόγραμμα και με βοηθάει με τα διαγωνίσματα . Αν ήταν άλλες οι συνθήκες πιστεύω θα τα κατάφερνα και χωρίς αυτό .
Σε μάς ρε εχει καταντήσει αηδία με τα παιδιά που πηγαίνουν φρο στους καθηγητές του σχολείου. Νομίζουν οτι πάνε σε αυθεντίες . Πολύ υφακι " κοιτάξτε με . Πεθαίνω στο διαβάσμα..πινω τόσους καφέδες κάθε μέρα μπλα μπλα "

Δε πειράζει..Στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΜΗΝ ξεκινήσεις με στόχο το 15.
Θα σου έρθει αρκετά λιγότερο, και δύσκολα θα το καλύψεις με Μαθηματικά και Φυσική. (Λογικό να μην κλαίγεσαι με μιγαδικούς/όρια και ταλαντώσεις, αλλά έπονται πάρα πολλά ακόμη.)
Φυσικά, εξαρτάται και από τον στόχο, αλλά και πάλι!
Αυτά τα "πάρα πολλά ακόμη" είναι όντως όσο δύσκολα ακούγονται; Γιατί τώρα με άγχωσες λιγάκι.. '~'

Όλοι τέτοια ώρα κάνουμε διάλλειμα απ'ότι βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδια κατι ασχετο που θυμηθηκα... επειδη εμεις με τις καταληψεις δεν εχουμε κανει σχεδον καθολου μαθημα και δεν μας εχει ενημερωσει κανενας... Θα κανουμε project στη γ λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδια κατι ασχετο που θυμηθηκα... επειδη εμεις με τις καταληψεις δεν εχουμε κανει σχεδον καθολου μαθημα και δεν μας εχει ενημερωσει κανενας... Θα κανουμε project στη γ λυκειου?
τσου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αυτά τα "πάρα πολλά ακόμη" είναι όντως όσο δύσκολα ακούγονται; Γιατί τώρα με άγχωσες λιγάκι.. '~'

Όλοι τέτοια ώρα κάνουμε διάλειμμα απ'ότι βλέπω!

Λοιπόν, είναι σίγουρα πάρα πολλά ακόμη, ιδίως στα Μαθηματικά.
Άλλα είναι ευκολότερα και άλλα δυσκολότερα, ενώ δεν είναι όλα εξίσου εύκολα ή δύσκολα για κάθε μαθητή, προφανώς.
Σε γενικές γραμμές, είναι απαιτητική (έως πολύ απαιτητική) ύλη, με (καλώς ή κακώς) εξαιρετικά απαιτητικά θέματα στις Πανελλαδικές, αλλά όχι ακατόρθωτη.
Από'κεί κι έπειτα, η αφομοίωσή της θα καθοριστεί από τη δική σου αντίληψη (πόσο καλή είναι η σχέση σου με το αντικείμενο), προθυμία και οργάνωση του διαβάσματος. (Εκβάθυνση στη θεωρία, πολλές και ουσιώδεις λυμένες και άλυτες ασκήσεις, ρυθμός στην ολοκλήρωση της ύλης)

Ποια σχολή στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatieKacool

Νεοφερμένος

Η KatieKacool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ γράφω διαγωνίσματα κάθε Σαβ/κο... (δηλαδή μία φορά τον μήνα σε κάθε μάθημα: Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία, Βιολογία)
Με βοηθάει να τα εμπεδώνω και έχω εξοικειωθεί με την διαδικασία του γραπτού!

Επίσης πιστεύω πως αν έχεις έναν στόχο βρίσκεις και την επιθυμία και τη δύναμη για διάβασμα! Από μικρή ονειρευόμουν να γίνω γιατρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Λοιπόν μέχρι τώρα καλά πάμε,αλλά αυτή η @@@@@ ανάλυση δεν παλεύεται.Από τις αντίστροφες συναρτήσεις μέχρι τα όρια που είμαστε τώρα είναι πολύ μπερδεψοκατάσταση.Αντίθετα οι μιγαδικοί είναι πιο εύκολοι και πιστεύω πως ένα παλούκι θέμα στους μιγαδικούς παλεύεται.ΑΟΔΕ δεν περίμενα να είναι τόσο εύκολη..Γράφω το ένα 100ρι μετά το άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Λοιπόν μέχρι τώρα καλά πάμε,αλλά αυτή η @@@@@ ανάλυση δεν παλεύεται.Από τις αντίστροφες συναρτήσεις μέχρι τα όρια που είμαστε τώρα είναι πολύ μπερδεψοκατάσταση.Αντίθετα οι μιγαδικοί είναι πιο εύκολοι και πιστεύω πως ένα παλούκι θέμα στους μιγαδικούς παλεύεται.ΑΟΔΕ δεν περίμενα να είναι τόσο εύκολη..Γράφω το ένα 100ρι μετά το άλλο

Φίλε,είσαι ΠΟΛΥ λάθος στην τοποθέτησή σου για τα ''παλούκια'' στους μιγαδικούς...Ολοι έτσι λένε στην αρχή,αλλά το 90% μετά το τέλος της ύλης τονίζει την δυσκολία των μιγαδικών.Και αυτό γιατί με αυτά που θα δείς στη συνέχεια αφενός μεν θα ψιλοξεχάσεις τους μιγαδικούς(ναι,και με πολλαπλές επαναλήψεις)και αφετέρου δέ θα αλλάξει ο τρόπος σκέψης σου τελείως...Όταν φθάσεις στο Θ. Rolle και εξής και προσπαθήσεις να λύσεις μια άσκηση μιγαδικών ,αν δεν δυσκολευτείς ...τί να σου πώ:confused:...μάλλον ανήκεις στο 10% .Γενικά πάντως οι μιγαδικοί εκδικούνται μετα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλε,είσαι ΠΟΛΥ λάθος στην τοποθέτησή σου για τα ''παλούκια'' στους μιγαδικούς...Ολοι έτσι λένε στην αρχή,αλλά το 90% μετά το τέλος της ύλης τονίζει την δυσκολία των μιγαδικών.Και αυτό γιατί με αυτά που θα δείς στη συνέχεια αφενός μεν θα ψιλοξεχάσεις τους μιγαδικούς(ναι,και με πολλαπλές επαναλήψεις)και αφετέρου δέ θα αλλάξει ο τρόπος σκέψης σου τελείως...Όταν φθάσεις στο Θ. Rolle και εξής και προσπαθήσεις να λύσεις μια άσκηση μιγαδικών ,αν δεν δυσκολευτείς ...τί να σου πώ:confused:...μάλλον ανήκεις στο 10% .Γενικά πάντως οι μιγαδικοί εκδικούνται μετα!!!

Όχι εκτός από το φετινό β3) οι μιγαδικοί είναι κατά κανόνα πιο εύκολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Λοιπόν μέχρι τώρα καλά πάμε,αλλά αυτή η @@@@@ ανάλυση δεν παλεύεται.Από τις αντίστροφες συναρτήσεις μέχρι τα όρια που είμαστε τώρα είναι πολύ μπερδεψοκατάσταση.Αντίθετα οι μιγαδικοί είναι πιο εύκολοι και πιστεύω πως ένα παλούκι θέμα στους μιγαδικούς παλεύεται.ΑΟΔΕ δεν περίμενα να είναι τόσο εύκολη..Γράφω το ένα 100ρι μετά το άλλο

Εντάξει ΑΟΔΕ τι θες να σου βάλει; ΑΟΔΕ =100 Αν δεν πάρεις εκεί που θα πάρεις;
Τώρα για τους μιγαδικούς , δεν ξέρω βλέπω μια γενική αποστροφή προς αυτούς.
Το παλούκι θέμα ήταν το περσινό στο Β θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Όχι εκτός από το φετινό β3) οι μιγαδικοί είναι κατά κανόνα πιο εύκολοι.

Ε πώς είναι πιο εύκολοι?:P Τους μιγαδικούς δεν μπορείς να τους φανταστείς ,ενώ τις συναρτήσεις π.χ τις σχεδιάζεις αν κολλήσεις(οκ όπου είναι εφικτό:D)και βλέπεις την λύση...Έπειτα,τα θεωρητικά των μιγαδικών είναι απλισίαστα σε σχέση με αυτά των υπόλοιπων κομματιών της ύλης...Δεν ξέρω...Εγώ πάντως προς το τέλος τους έτρεμα τους μιγαδικούς(και όχι άδικα ,όπως αποδείχτηκε:P:whistle:)και το λέω,γιατί αρχικά και εγώ έλεγα:''οι μιγαδικοί είναι πανεύκολοι...είμαι έτοιμος για το 2ο θέμα στις Πανελλήνιες'':clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top