[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Πόσοι αρχίζετε αύριο μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πόσοι αρχίζετε αύριο μαθήματα;Εγω βασικα επαναληψεις εσυ φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Δεν είπα να μένεις κανα χρόνο σε ενα κεφάλαιο...αλλα πρέπει να τα περάσεις καλα την πρώτη φορα...δεν ξέρω πως θα σου βγει πάντως πρόσεξε το και μην επαναπαύεσαι...η βιολογία μπορει να σε ανταμείψει αν κανεις σωστή προετοιμασία...έχεις και το συντελεστη εδω οπότε τα ματιά σου 14 ! I wish the best or all of us!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν είπα να μένεις κανα χρόνο σε ενα κεφάλαιο...αλλα πρέπει να τα περάσεις καλα την πρώτη φορα...δεν ξέρω πως θα σου βγει πάντως πρόσεξε το και μην επαναπαύεσαι...η βιολογία μπορει να σε ανταμείψει αν κανεις σωστή προετοιμασία...έχεις και το συντελεστη εδω οπότε τα ματιά σου 14 ! I wish the best or all of us!!!
Ναι έχεις δίκιο και απλά έχοντας μια γενική ματιά από όλα τα κεφαλαια θεωρούσα οτι θα είναι πιο ωφέλιμο. αλλά ίσως δεν ηταν..;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Καλα ειναι να έχεις μια εικόνα...απλα μου φαίνεται αδιανόητο να έχεις βγάλει την ύλη σε 2 -3 μήνες...

Κάτσε αν κατάλαβα καλα εννοείς οτι τα κανες ανάγνωση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
συγνωμη και ολας που επεμβαινω αλλα ακουω λιγο βλακειουλες.....χανεις χρονο περνωντας ολα τα κεφαλαια στην βιολογια?????εμαθες κανενα κομματι της βιολογιας???εστω πρωτο και δευτερο κεφαλαιο???να το μαθεις καλα ομως???δν προχωρας ετσι....απο το 2ο και μετα συναντας πολλες μεθοδολογιες και ασκησεις....
λες πριν..οτι δεν εμαθες την υλη τελεια???δηλαδη πως την εμαθες???ξερεις μερικα κομματια απο καθε κεφαλαιο απ εξω?
απλα προσπαθω να καταλαβω την λογικη του καθηγητης/τρια σου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
συγνωμη και ολας που επεμβαινω αλλα ακουω λιγο βλακειουλες.....χανεις χρονο περνωντας ολα τα κεφαλαια στην βιολογια?????εμαθες κανενα κομματι της βιολογιας???εστω πρωτο και δευτερο κεφαλαιο???να το μαθεις καλα ομως???δν προχωρας ετσι....απο το 2ο και μετα συναντας πολλες μεθοδολογιες και ασκησεις....
λες πριν..οτι δεν εμαθες την υλη τελεια???δηλαδη πως την εμαθες???ξερεις μερικα κομματια απο καθε κεφαλαιο απ εξω?
απλα προσπαθω να καταλαβω την λογικη του καθηγητης/τρια σου !!

Μπορεί απλά να ξεφυλλίζουν το βιβλίο για να έχουν μια γενική εικόνα, γι' αυτά που θα δουν μέσα στη χρονιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εγω βασικα επαναληψεις εσυ φροντιστηριο?

Ναι φροντιστήριο.Δεν έκανα το καλοκαίρι θερινά και αρχίζουμε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι να αφήσετε τα νέα πράγματα, και κοιτάξτε τώρα το καλοκαίρι να καλύψετε τα κενά που έχετε απο προηγούμενες τάξεις (κυρίως αρχαια και λατινικά για τους θεωρητικούς). Είναι αδύνατο μέσα στη χρονιά να μαθαίνετε νέα πράγματα και παράλληλα να διαβάζετε τα παλιά για να καλύψετε κενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γνώμη μου είναι να αφήσετε τα νέα πράγματα, και κοιτάξτε τώρα το καλοκαίρι να καλύψετε τα κενά που έχετε απο προηγούμενες τάξεις (κυρίως αρχαια και λατινικά για τους θεωρητικούς). Είναι αδύνατο μέσα στη χρονιά να μαθαίνετε νέα πράγματα και παράλληλα να διαβάζετε τα παλιά για να καλύψετε κενά

Συμφωνώ απόλυτα. Εγώ πέρσι τέτοιο καιρό περίπου δεν είχα ξεκινήσει ακόμα φροντιστήριο αλλά διάβαζα μόνος μου αρχαία και λατινικά της Β‘.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Σιγά τις πανελλήνιες.
Απλά να μην ορμήξετε στον καφέ το χειμώνα, ένας φίλος μου είχε πρόβλημα γιατί έπινε πάρα πολλούς, 1 λίτρο και βάλε φίλτρου κτλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Θα ακουστεί περίεργο ,αλλά εγώ θέλω απλά να τελειώνω με όλα αυτά ...να πάω , να γράψω και να συνεχίσω τη ζωή μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Θα ακουστεί περίεργο ,αλλά εγώ θέλω απλά να τελειώνω με όλα αυτά ...να πάω , να γράψω και να συνεχίσω τη ζωή μου....
Και γιατι να ακουστει περιεργο???Πιστευεις ειναι κανενας που θα δωσει πανελληνιες επειδη του αρεσει η διαδικασια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick4478

Νεοφερμένος

Ο nick4478 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ωπα, ωπα στις 9 Σεπτεμβριου ανοιγουν τα σχολεια; Επιβεβαιωμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ωπα, ωπα στις 9 Σεπτεμβριου ανοιγουν τα σχολεια; Επιβεβαιωμενο;
Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2013 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπορεί απλά να ξεφυλλίζουν το βιβλίο για να έχουν μια γενική εικόνα, γι' αυτά που θα δουν μέσα στη χρονιά

Ναι ειναι της μοδας μαλλον , γιατι ο αλλος βγηκε και ειπε οτι τελειωσε υλη μαθ κατ μαθ γεν και αοδε , yeah cool story bro!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top