[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Πήγαινε στο σχόλιο που έλεγε οτι δεν θα έχουμε project αλλά ξέχασα την παράθεση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Έχω μία ξαδέρφη που προετοιμάζεται αυτό το καιρό για Πανελλήνιες. Πιο ψώνιο, πιο στυλ «εγώ είμαι και άλλος κανένας», «εγώ είμαι η τέλεια και εσείς τα μπάζα» δεν έχω ξαναδεί. Θέλει, λέει, Νομική. Είναι λέει στα Λατινικά στο 28 μάθημα, Ιστορία έχει κάνει την μισή ύλη, στο άγνωστο είναι άψογη. Της έδωσαν, λέει, τα θέματα του αγνώστου του 2013 και πήρε 38/40. Όταν την ρωτάω όμως εγω κάτι με κοιτάει σαν Κινέζα.

ΥΓ. Αν περάσει να μου τρυπήσετε τη μύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Αυτο σημαινει οικογενειακη αγαπη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Έχω μία ξαδέρφη που προετοιμάζεται αυτό το καιρό για Πανελλήνιες. Πιο ψώνιο, πιο στυλ «εγώ είμαι και άλλος κανένας», «εγώ είμαι η τέλεια και εσείς τα μπάζα» δεν έχω ξαναδεί. Θέλει, λέει, Νομική. Είναι λέει στα Λατινικά στο 28 μάθημα, Ιστορία έχει κάνει την μισή ύλη, στο άγνωστο είναι άψογη. Της έδωσαν, λέει, τα θέματα του αγνώστου του 2013 και πήρε 38/40. Όταν την ρωτάω όμως εγω κάτι με κοιτάει σαν Κινέζα.

ΥΓ. Αν περάσει να μου τρυπήσετε τη μύτη.

Αναφορικα με το φετινο αγνωστο, δεν ειναι και ακατορθωτο. Εγω, για παραδειγμα, στη μεταφραση πηρα 18 απο τον εναν και 17 απο τον αλλον. Το αγχος της στιγμης, ομως, αποτυπωθηκε στις γραμματικες ασκησεις, οπου κατορθωσα να χασω 3 μορια απο χαζομαρες:P

ΥΓ. Τα ψωνια του σχολειου μου, που εκτιμουσαν οτι σαρωσαν, τελικα πατωσαν. Ισως, επειδη επαναπαυονταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Έχω μία ξαδέρφη που προετοιμάζεται αυτό το καιρό για Πανελλήνιες. Πιο ψώνιο, πιο στυλ «εγώ είμαι και άλλος κανένας», «εγώ είμαι η τέλεια και εσείς τα μπάζα» δεν έχω ξαναδεί. Θέλει, λέει, Νομική. Είναι λέει στα Λατινικά στο 28 μάθημα, Ιστορία έχει κάνει την μισή ύλη, στο άγνωστο είναι άψογη. Της έδωσαν, λέει, τα θέματα του αγνώστου του 2013 και πήρε 38/40. Όταν την ρωτάω όμως εγω κάτι με κοιτάει σαν Κινέζα.

ΥΓ. Αν περάσει να μου τρυπήσετε τη μύτη.
H ευθύνη ίσως πρέπει να αναζητηθεί σε αυτούς που την ανέθρεψαν ίσως; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αυτο σημαινει οικογενειακη αγαπη :P

Η συγκεκριμένη είναι άκρως αντιπαθητική. :P

Αναφορικα με το φετινο αγνωστο, δεν ειναι και ακατορθωτο. Εγω, για παραδειγμα, στη μεταφραση πηρα 18 απο τον εναν και 17 απο τον αλλον. Το αγχος της στιγμης, ομως, αποτυπωθηκε στις γραμματικες ασκησεις, οπου κατορθωσα να χασω 3 μορια απο χαζομαρες:P

ΥΓ. Τα ψωνια του σχολειου μου, που εκτιμουσαν οτι σαρωσαν, τελικα πατωσαν. Ισως, επειδη επαναπαυονταν.

Μην ξεχνάς όμως ότι η συγκεκριμένη δεν εχει τελειώσει την προετοιμασία στο άγνωστο και φυσικά δεν έχει την απαιτούμενη πείρα για να ανταπεξέλθει στο μέγιστο βαθμό σε ένα άγνωστο που ήταν αναμφισβήτητα ιδιαίτερα αυξημένης δυσκολίας. Ουσιαστικά μόλις τελείωσε την Β' Λυκείου και τα άγνωστα κείμενα που έχει αντιμετωπίσει είναι ελάχιστα για να έχει τέτοια άνεση.

H ευθύνη ίσως πρέπει να αναζητηθεί σε αυτούς που την ανέθρεψαν ίσως; :)

Αυτό εξυπακούεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτό εξυπακούεται!
Επομένως ίσως θα έπρεπε να κατακρίνεις όσους της "φουσκώνουν" τα μυαλά, κι όχι την ίδια... Μακάρι να πετύχει το στόχο της, όποιος κι αν είναι, κι όταν μπεί στη σχολή, θα "στρώσει" κι αυτή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Επομένως ίσως θα έπρεπε να κατακρίνεις όσους της "φουσκώνουν" τα μυαλά, κι όχι την ίδια... Μακάρι να πετύχει το στόχο της, όποιος κι αν είναι, κι όταν μπεί στη σχολή, θα "στρώσει" κι αυτή.:P

Μέσα από την καρδιά μου το λέω και εγώ αυτό: Μακάρι να πετύχει το στόχο της και να έχει μία λαμπρή σταδιοδρομία.
Δε μπορώ, ωστόσο, να παραβλέψω το γεγονός ότι προσπαθεί να ισοπεδώσει και να καταδείξει τις προσπάθειες των άλλων και όχι απαραίτητα τις δικιές μου, για να αναδειχτεί η ίδια ως ανώτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Μην ξεχνάς όμως ότι η συγκεκριμένη δεν εχει τελειώσει την προετοιμασία στο άγνωστο και φυσικά δεν έχει την απαιτούμενη πείρα για να ανταπεξέλθει στο μέγιστο βαθμό σε ένα άγνωστο που ήταν αναμφισβήτητα ιδιαίτερα αυξημένης δυσκολίας. Ουσιαστικά μόλις τελείωσε την Β' Λυκείου και τα άγνωστα κείμενα που έχει αντιμετωπίσει είναι ελάχιστα για να έχει τέτοια άνεση.

Οταν το αντικρισα, αρχιζα να τρεμω. Νομιζα οτι θα το εχανα ολο. Επειτα απο 6 συνολικες αναγνωσεις και επι τοπου συνταξη στο προχειρο, επιχειρησα να καταγραψω τη μεταφραση. Μολις τελειωσα, παρεδωσα το γραπτο μου (ουσιαστικα μου το πηραν μεσα απο τα χερια, επειδη ο διδομενος χρονος παρηλθε) και εφυγα απογοητευμενος. Ευτυχως, δεχτηκαν την ελευθερη αποδοση μου, οπως φανηκε στα αποκομματα.

Μπορει οντως να ειναι καλη και να τα καταφερνει. Αλλα κατορθωσε το φετινο σε τετοια ταξη; Ναι μεν δεν ηταν παλουκι (δεδομενου οτι υπαρχουν και πιο δυσκολα), ωστοσο ηταν πολυ δυσκολο για πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μέσα από την καρδιά μου το λέω και εγώ αυτό: Μακάρι να πετύχει το στόχο της και να έχει μία λαμπρή σταδιοδρομία.
Δε μπορώ, ωστόσο, να παραβλέψω το γεγονός ότι προσπαθεί να ισοπεδώσει και να καταδείξει τις προσπάθειες των άλλων και όχι απαραίτητα τις δικιές μου, για να αναδειχτεί η ίδια ως ανώτερη.
Επειδή κι εγώ έχω συναναστραφεί με τέτοια άτομα, αυτό που έχω διαπιστώσει είναι πως φταίει το περιβάλλον που έχουν μεγαλώσει ή έχουν περάσει το μεγαλύτερο μέρος της μέχρι τώρα ζωής τους. Προσωπικά δεν κατηγορώ αυτά τα άτομα που απλώς εκδηλώνουν τις συμπεριφορές που τους έχουν καλλιεργήσει, αλλά τους άμεσα υπαίτιους. Απλώς παρέθεσα την προσωπική μου γνώμη, επειδή σε μικρότερες και επαρχιακές περιοχές είναι κάτι συνηθισμένο και η μόνη λύση, τουλάχιστον αυτήν έχω επιλέξει, είναι η αδιαφορία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν ήσασταν 15 που λένε άλλοι και πάλι έγινε τμήμα.Αλλά και πάλι μπορούσαν να σε στείλουν αν δε γινόταν στο πιο κοντινό λύκειο στην περιοχή σου.Σε άλλα μέρη που είναι πολύ μακριά ή που δεν υπάρχουν και καθόλου τι γίνεται;Δεν μπορεί να τα αφήνουν έτσι τα παιδιά.
Στις απομακρυσμένες περιοχές και νησιά υπάρχει ειδική μέριμνα για τα τμήματα των κατευθύνσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Στις απομακρυσμένες περιοχές και νησιά υπάρχει ειδική μέριμνα για τα τμήματα των κατευθύνσεων.

Για τους υπόλοιπους που είναι σε λίγο καλύτερη μοίρα από αυτούς που λες,αλλά και πάλι σε μικρή περιοχή γίνεται τίποτα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος να απολογηθώ για το πως έχω βγάλει την ύλη..Επίσης, δε σταματάς να δουλεύεις ακόμα και αν έχεις βγάλει την ύλη. Εξάλλου τότε έχεις την ευκαιρία να δουλεύεις πιο σφαιρικά...Ευγενής άμυλα ρε παιδιά..είναι πιο παραγωγική από το να προσπαθείς να μειώσεις τον άλλο :) Επιμονή και υπομονή!

Δεν προσπάθησα να μειώσω κανέναν, απλά εξέφρασα τη γνώμη μου...!!!
Καλή επιτυχία...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δεν προσπάθησα να μειώσω κανέναν, απλά εξέφρασα τη γνώμη μου...!!!
Καλή επιτυχία...:D

Να την κρατάς για τον εαυτό σου εφόσον δεν με ξέρεις και δεν σε ξέρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happy123

Νεοφερμένος

Η Happy123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ είμαι θεωρητική κατεύθυνση και έχω επιλέξει ως μάθημα γενικής παιδείας μαθηματικά και αοθ για να έχω περισσότερες επιλογές σχολών αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι τ μαθηματικά θα προσπαθήσω πολύ και ότι γίνει..βέβαια έχω και ένα άλλο πρόβλημα. ο γραφικός μου χαρακτήρας δεν είναι καλός και η καθηγήτρια μου μ λέει συνέχεια ότι πρέπει να τον διορθώσω όσο μπορώ γιατί θα έχω μεγάλο πρόβλημα...όσο και την ορθογραφία μου γιατί ενώ κάνω λάθη ορισμένες φορές όλοι γυρνάνε και μου λένε είσαι και της θεωρητικής και κάνεις και ορθογραφικά λάθη απαράδεκτο!!!!!!τι να κάνω γ αυτό ??????κάποια βοήθεια????
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ο γραφικος χαρακτηρας δε παιζει κανενα ρολο στην εκθεση...Μυθος ειναι αυτος....Εκτος αμα κανεις ιερογλυφικα και δεν καταλαβαινεις ουτε εσυ τι γραφεις....Εγω που οταν εγραφα μου ελεγαν ολοι "με ποιο ποδι γραφεις?" δεν εχασα τιποτα απο το γραφικο χαρακτηρα στην εκθεση, οποτε μην αγχωνεσαι...Τωρα για τα ορθογραφικα, δε ξερω....Λογικα, οταν τελειωνεις ενα γραπτο, ξανακοιταξε το και διορθωσε τα....Η για αρχη προσπαθησε να γραφεις αργα για να μην κανεις καθολου μεχρι να συνηθισεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christine96#

Νεοφερμένος

Η christine96# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! εγώ είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση κ έκανα ένα μήνα προετοιμασία για τη τρίτη λυκείου με τα εξής μαθηματα : Αρχαία (γνωστό- άγνωστο) , Λατινικά και βιολογία γενικής παιδείας γιατί θέλω να περάσω μαιευτικη :) .Τώρα βέβαια σταμάτησα για να ξεκουραστω. :P Καλή δύναμη σε όλους μας παιδιά! κ μην ακούτε κάποιους που περηφανεύονται με τις ώρες διαβασματος που διαθέτουν. Σημασία έχει το ποιοτικό κ όχι το ποσοτικό διάβασμα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εγώ είμαι θεωρητική κατεύθυνση και έχω επιλέξει ως μάθημα γενικής παιδείας μαθηματικά και αοθ για να έχω περισσότερες επιλογές σχολών αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι τ μαθηματικά θα προσπαθήσω πολύ και ότι γίνει..βέβαια έχω και ένα άλλο πρόβλημα. ο γραφικός μου χαρακτήρας δεν είναι καλός και η καθηγήτρια μου μ λέει συνέχεια ότι πρέπει να τον διορθώσω όσο μπορώ γιατί θα έχω μεγάλο πρόβλημα...όσο και την ορθογραφία μου γιατί ενώ κάνω λάθη ορισμένες φορές όλοι γυρνάνε και μου λένε είσαι και της θεωρητικής και κάνεις και ορθογραφικά λάθη απαράδεκτο!!!!!!τι να κάνω γ αυτό ??????κάποια βοήθεια????
:worry:

Μην σε αγχώνει ότι έχεις πάρει μαθηματικά γενικής και μην τα παιρνεις απο φόβο! Το οτι δυσκόλεψαν τους μαθητές φέτος δε σημαίνει ότι θα σας δυσκολέψουν και του χρόνου σίγουρα!! Κάνε όμως καλή προετοιμασία, λύνε πάντα ασκήσεις και μην αφήνεις τίποτα για "μετά" γιατί δε πρόκειται να το πίασεις εύκολα..
τώρα για το γραφικό χαρακτήρα, σίγουρα δεν θα σου κόψει βαθμούς όπως λέει και ο Φρέντος, αλλα εγώ θεωρώ ότι ένα ευανάγνωστο γραπτό, που δεν κουράζει τον διορθωτή και δημιουργεί μια καλή εντύπωση, ίσως λειτουργήσει θετικά.. αφήνει μια καλή αίσθηση.. δηλαδή αμα χρειαστεί να το ψάξει για να δει τι ακριβώς θες να πεις δε θα κουραστεί πολύ, θα το υπογραμμίσει ως εκφραστικό λάθος και θα προχωρήσει παρακάτω!! Οπότε στην έκθεση -κυρίως- θα έλεγα να προσέξεις το γραφικό σου χαρακτήρα, δηλαδή όλα να βγάζουν νόημα.. Για τις μουτζούρες προτίμησε την απλή υπογράμμιση πάνω απο τις λέξεις και όχι τα γνωστά "σκουληκάκια" που κάνουμε για να μην φαινονται τα απο κάτω.. εδω βαριούνται να διαβάσουν τα κανονικά, δεν θα κάτσουν να διαβάσουν τα σβησμένα.!
Για τα ορθογραφικά, που είναι πολύ σημαντικό καθώς πολλοί κόβουν στα 2 ή στα 5 ορθογραφικά 1 μονάδα στις 40!, θα έλεγα να προσέξεις πολύ να μη χάσεις τζάμπα μονάδες! Μόλις τελειώνεις μια παράγραφο ξαναδιάβαζε τη έστω και γρήγορα, και όταν συναντάς στις εκθέσεις σου σημαντικά λάθη γράφε τα απο κάτω όπως κάναμε στο δημοτικό :P
Και ξαναφρέσκαρε γνώσεις όπως, τα σε -ιζω όλα με ι εκτός απο αυτό αυτό και αυτό.. τα σε -ήση έτσι κ έτσι.. τα τελικά -ν και όλα αυτα μπορούν να σου στοιχίσουν μοναδες! Κάνε λοιπόν μια μίνι-επανάληψη για να μην αφήνεις περιθώρια να σου κόψουν απο βλακείες... Καλή τύχη και κουράγιο! :)

Καλησπέρα παιδιά! εγώ είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση κ έκανα ένα μήνα προετοιμασία για τη τρίτη λυκείου με τα εξής μαθηματα : Αρχαία (γνωστό- άγνωστο) , Λατινικά και βιολογία γενικής παιδείας γιατί θέλω να περάσω μαιευτικη :) .Τώρα βέβαια σταμάτησα για να ξεκουραστω. :P Καλή δύναμη σε όλους μας παιδιά! κ μην ακούτε κάποιους που περηφανεύονται με τις ώρες διαβασματος που διαθέτουν. Σημασία έχει το ποιοτικό κ όχι το ποσοτικό διάβασμα! ;)

Ολόσωστη! Καλή σου συνέχεια και καλή ξεκούραση για τώρα!!
Εύχομαι να πραγματοποίησης τον στόχο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ 6 σταματάω:) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ΤΕΛΟΟΣΣ!!Τωρα 18-20 μερες ξεκουραση και διακοπες και μετα επαναληψη :) Πιστευω το καλοκαιρι ηταν πολυ επικοδομητικο (ισως εκτος απο τη βιολογια,που θα πατωσω :P ) και τωρα με ορεξη για το χειμωνα!Θα σκισουμε ρεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top