[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ΑΟΔΕ παιδια και Βιολογια αλλα και Εκθεση θεωρω πως ειναι τζαμπα λεφτα στα φροντιστηρια.
Για την έκθεση διαφωνώ τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ερωτησεις κρισεως εχει στο τελος του πουκαμισα,αλλα και σε πλαισια αρκετα χρησιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
πάντα μου άρεσαν οι φυσικές, χημείες, βιολογίες περισσότερο...
χαχα, πολλούς μελλοντικούς γιατρούς βλέπω...άντε να μαζευόμαστε :D

και εγώ χαίρομαι να βλέπω κανεναν ενδιαφερομενο έχει τύχει στο σχολείο μου και από τους 60 είμαστε μόνο 7 θετική, οι δύο θέλουν κτηνιατρική, ο 1 βιολογικό, η άλλη οδοντιατρική, και οι άλλοι 2 δεν ξέρουν (μπορεί να τους βγάλει και πολυτεχνείο)
:confused:

δεν είναι έτσι όμως παγκοσμιως....:hmm:
Ας προσγειωθώ και ας στρωθω να διαβάσω γιατι αλλιώς θα μεινω απ έξω......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ΑΟΔΕ παιδια και Βιολογια αλλα και Εκθεση θεωρω πως ειναι τζαμπα λεφτα στα φροντιστηρια.
Πραγματι! ΑΟΔΕ δεν ειχα καθως ημουν στη θεωρητικη! Αλλα βιολογια που διαβαζα μονη μου χρειαστηκα βοηθεια μονο στις ασκησεις και απο Ιανουαριο και μετα εκανα μια ωρα στη μια η στις δυο εβδομαδες(αναλογως). Οσον αφορα την εκθεση ο κολλητος μου δεν εκανε καθολου φροντηστηρια και εγραψε 15(που προσωπικα μια χαρα βαθμο το θεωρω και για παιδι της τεχνολογικης που δεν ειχε γραψει ουτε μια εκθεση ολο τη χρονια). Στην εκθεση πιστευω πως αν σου αρεσει και εξασκηθεις μονο σου ολη τη χρονια διαβαζοντας λιγο παραπανω μια χαρα θα γραψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
και εγώ χαίρομαι να βλέπω κανεναν ενδιαφερομενο έχει τύχει στο σχολείο μου και από τους 60 είμαστε μόνο 7 θετική, οι δύο θέλουν κτηνιατρική, ο 1 βιολογικό, η άλλη οδοντιατρική, και οι άλλοι 2 δεν ξέρουν (μπορεί να τους βγάλει και πολυτεχνείο)


δεν είναι έτσι όμως παγκοσμιως....
Ας προσγειωθώ και ας στρωθω να διαβάσω γιατι αλλιώς θα μεινω απ έξω......
πάντως αν βγάλουν πολλά μόρια όλα αυτά γίνονται ιατρική, και αντιστρόφως... :redface: ολοι έτσι λένε στην αρχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
πάντως αν βγάλουν πολλά μόρια όλα αυτά γίνονται ιατρική, και αντιστρόφως... :redface: ολοι έτσι λένε στην αρχή...

Αυτή που θέλει οδοντιατρική όντως μπορεί αν βγάλει πολλά μόρια να πάει ιατρική. Οι άλλοι το βλέπω δύσκολο (λόγω πριτιμήσεων κυρίως)

Πάντως εμένα μου τη δίνουν όσοι μπάινουν στην ιατρική λόγω του ότι έπιασαν τα μόρια (ΜΟΝΟ) είναι λίγο στενόμυαλο.
Για να πας σε μια σχολή πρέπει να σου αρέσει το αντικείμενο όχι η βάση της!:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
δυστυχως οι περισσοτεροι κοιτανε τα μορια.παντως περσι ενας απο ροδο με 19200 απο θετικη πηγεφυσικο μαζι με εναν με 18700,οπως θα κανει και ενας αλλος με 19350
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
δυστυχως οι περισσοτεροι κοιτανε τα μορια.παντως περσι ενας απο ροδο με 19200 απο θετικη πηγεφυσικο μαζι με εναν με 18700,οπως θα κανει και ενας αλλος με 19350
αυτά είναι!! :clapping: :worship: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αυτή που θέλει οδοντιατρική όντως μπορεί αν βγάλει πολλά μόρια να πάει ιατρική. Οι άλλοι το βλέπω δύσκολο (λόγω πριτιμήσεων κυρίως)

Πάντως εμένα μου τη δίνουν όσοι μπάινουν στην ιατρική λόγω του ότι έπιασαν τα μόρια (ΜΟΝΟ) είναι λίγο στενόμυαλο.
Για να πας σε μια σχολή πρέπει να σου αρέσει το αντικείμενο όχι η βάση της!

στερούν τη θέση απο κάποιον που πραγματικά το θέλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Αμάν πλέον με αυτή την υποτίμηση της Βιολογίας.
Δε θέλω να φανώ κακός, μακάρι να γράψουν όλοι 20, αλλά περιμένω τη χρονιά που θα πέσουν παλούκια και θα αναθεωρήσουν οι περισσότεροι για το μάθημα!
Ας γράψω χάλια, απλά να αλλάξει η ιδέα των μαθητών περί του μαθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Αμάν πλέον με αυτή την υποτίμηση της Βιολογίας.
Δε θέλω να φανώ κακός, μακάρι να γράψουν όλοι 20, αλλά περιμένω τη χρονιά που θα πέσουν παλούκια και θα αναθεωρήσουν οι περισσότεροι για το μάθημα!
Ας γράψω χάλια, απλά να αλλάξει η ιδέα των μαθητών περί του μαθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos Serres

Νεοφερμένος

Ο Tasos Serres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά το βοήθημα της Λαζαρακη για Βιολογία Κατευθ παλιά κυκλοφορούσε με τις εκδόδεις ελληνικα γράμματα...νομίζω πως έκλεισε και έκτοτε εκδίδεται απο τις εκδοσεις πουκαμισάς...έχει κάποιος άλλος ακούσει κάτι παρόμοιο...;

Ρωτάω γτ το έχω το συγκεκριμένο βοήθημα απο τα ελληνικα γράμματα....να μην αγοράζω τζάμπα και το αλλο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
βοηθεια στην εκθεση..

να αναπτυξετε κατα ποσο η σχεση του ανθρωπου με τα ζωα ειναι μετρο τηςποιοτητας του..

καμια συμβουλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Το "ποιότητα ανθρώπου" μου φαίνεται πολύ γενικό και ασαφές.
Θα ήταν καλό, πριν ξεκινήσεις τις παραγράφους του κυρίως θέματος, να ξεκαθαρίσεις στον πρόλογο τι θεωρείς ποιότητα ανθρώπου.
Μετά, στο κυρίως θέμα, πως η σχέση με τα ζώα συνδέεται και καθορίζει αυτό που χεις ορίσει ως ποιοτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelina96

Νεοφερμένος

Η evangelina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
what?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
στερούν τη θέση απο κάποιον που πραγματικά το θέλει...
Σιγα...Οι πανελληνιες δεν ειναι επιδειξη φιλανθρωπιας....Την παρτη του κοιταει ο καθενας, οσο σκληρο και αν ακουγεται αυτο...
Αμα το ηθελε πραγματικα θα διαβαζε και θα περνουσε, ή απλα θα ξαναδωσει και του χρονου.....Δε θα ναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σιγα...Οι πανελληνιες δεν ειναι επιδειξη φιλανθρωπιας....Την παρτη του κοιταει ο καθενας, οσο σκληρο και αν ακουγεται αυτο...
Αμα το ηθελε πραγματικα θα διαβαζε και θα περνουσε, ή απλα θα ξαναδωσει και του χρονου.....Δε θα ναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος
Καθε χρονο την ιδια απαντηση δινετε στην ιδια ακριβως παρατηρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αμάν πλέον με αυτή την υποτίμηση της Βιολογίας.
Δε θέλω να φανώ κακός, μακάρι να γράψουν όλοι 20, αλλά περιμένω τη χρονιά που θα πέσουν παλούκια και θα αναθεωρήσουν οι περισσότεροι για το μάθημα!
Ας γράψω χάλια, απλά να αλλάξει η ιδέα των μαθητών περί του μαθήματος.
Κατεύθυνσης ή γενικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και τα δύο.
Θεωρητικά σε όλα τα μαθήματα μπορούν να μπουν δύσκολα θέματα. Τώρα κατά πόσο θα το κάναν αυτό στις βιολογίες δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top