[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Χαρά στο κουράγιο σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δε βαριέσαι. Τέλος οι Πανελλήνιες, ό,τι γράψαμε γράψαμε γενικά.

Από το γράψιμο έπαθα σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα.

ΥΓ. Όσοι από εσάς βλέπετε ότι κουράζεται το χέρι σας από το γράψιμο να το ξεκουράζετε και αν συνεχίζει να αγοράσετε ένα νάρθηκα για να συγκρατεί τον καρπό και τον αντίχειρα. Από το Νοέμβρη είχα θέμα με τενοντίτιδες που στο τέλος μου γύρισε σε σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα. Να προσέχετε για να μην πάθετε αυτά που τράβηξα εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε την υλη στα μαθηματα του προγραμματισμου και το αοθ? την περσυνη γιατι φετινη δεν εχει βγει ακομα

αοθ τα κεφαλαια 1,2,3,4,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και εγώ σε κάθε μάθημα του βιβλίου είχα πηγή...

Εμας σε κάθε μάθημα μας έδινε και μια πηγή
Αληθεια;:hmm:υστερα απο ενα σημειο τις θεωρουσα ανουσιες εαν ηξερες την διαδικασια πως πραγματωνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε παιδακια....χαλαρωστε και απολαυστε το mini-καλοκαιρι μας..εχουμε μπροστα μας καιρο για προετοιμασια για τις πανελληνιες..!!

Προς το παρον προετοιμαστειτε για ΒΟΥΤΙΕΕΕΣ :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα σήμερα με μαθηματικά κατεύθυνσης (μιγαδικούς).
Καλή αρχή και καλή συνέχεια σε όσους έχουν ήδη ξεκινήσει. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα σήμερα με μαθηματικά κατεύθυνσης (μιγαδικούς).
Καλή αρχή και καλή συνέχεια σε όσους έχουν ήδη ξεκινήσει. ^^
Καλή αρχή ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αληθεια;:hmm:υστερα απο ενα σημειο τις θεωρουσα ανουσιες εαν ηξερες την διαδικασια πως πραγματωνονται

Μία από τις πηγές που είχα κάνει έπεσε στις Πανελλήνιες. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μία από τις πηγές που είχα κάνει έπεσε στις Πανελλήνιες. :clapup:
Ναι ομως σε βοηθησε;υπο την εννοια οτι οι πηγες που επεσαν δεν ηταν δυσκολες,εαν ηταν δυσκολες θα ειχες μεγαλο αβανταζ αλλα τωρα απλως σε βοηθησε στον χρονο πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εύκολες ήταν, ναι. Δε με βοήθησε ιδιαίτερα απλά μου έφυγε ένα άγχος όταν είδα ότι την είχα επεξεργαστεί κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εύκολες ήταν, ναι. Δε με βοήθησε ιδιαίτερα απλά μου έφυγε ένα άγχος όταν είδα ότι την είχα επεξεργαστεί κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας.
Ναι σιγουρα αυτο με το αγχος το δυσκολο φετος ηταν η διαχειριση του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ναι, ο χρόνος ήταν λίγος για όλα αυτά που έπρεπε να γράψουμε... :eek:

τουλάχιστον έγραψα 98. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
προς θεωρητικους...
θελω να κανω καποια αγνωστα απο το ιντερνετ...το κακο ομως ειναι οτι δν βρισκω πουθενα τη συνταξη για να επιβεβαιωσω τα δικα μου..γνωριζετε αν υπαρχει κανενα σαιτ οπου μαζι με τα αγνωστα να δινεται και η συνταξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
προς θεωρητικους...
θελω να κανω καποια αγνωστα απο το ιντερνετ...το κακο ομως ειναι οτι δν βρισκω πουθενα τη συνταξη για να επιβεβαιωσω τα δικα μου..γνωριζετε αν υπαρχει κανενα σαιτ οπου μαζι με τα αγνωστα να δινεται και η συνταξη;

Φίλε κάποτε έψαξα και βρήκα από site του υπουργείου άγνωστα με ασκήσεις γραμματικής και συντακτικού, μετάφραση και όλες τις απαντήσεις..
Θα ψάξω να σου βρω Link..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Φίλε κάποτε έψαξα και βρήκα από site του υπουργείου άγνωστα με ασκήσεις γραμματικής και συντακτικού, μετάφραση και όλες τις απαντήσεις..
Θα ψάξω να σου βρω Link..

να σαι καλα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αν μπορείς πάρε το βοήθημα με τα άγνωστα του Σαχπεκίδη. Κάνει 20€ περίπου και είναι τέλειο. Έχει μέσα τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αν μπορείς πάρε το βοήθημα με τα άγχνωστα του Σαχπεκίδη. Κάνει 20€ περίπου και είναι τέλειο. Έχει μέσα τα πάντα.

ευχαριστω ...θα το κοιταξω

αν γνωριζετε τιποτα αλλο απο το ιντερνετ, πειτε μου...ψαχνω , αλλα δεν βρισκω πουθενα να υπαρχει αναλυτικη συνταξη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ναι, ο χρόνος ήταν λίγος για όλα αυτά που έπρεπε να γράψουμε... :eek:

τουλάχιστον έγραψα 98. :clapup:

Ακριβώς τόσο και εγώ! Ακόμα δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
προς θεωρητικους...
θελω να κανω καποια αγνωστα απο το ιντερνετ...το κακο ομως ειναι οτι δν βρισκω πουθενα τη συνταξη για να επιβεβαιωσω τα δικα μου..γνωριζετε αν υπαρχει κανενα σαιτ οπου μαζι με τα αγνωστα να δινεται και η συνταξη;


στο ψηφιακο βοηθημα θα βρεις!!!! https://www.study4exams.gr/anc_greek/
αριστερα θα πατησεις στο μενου πλοηγησης και εκει αδιδακτο κειμενο!


καλη δουλεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Να το κοιτάτε το study4exams. Έχει εξαιρετικές σημειώσεις για το Γνωστό των αρχαίων.
Τα άγνωστα από την άλλη είναι επιπέδου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top