[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πωπω κινέζικα όλα αυτά.
Εμ που δεν έγινε σωστή δουλειά φέτος στο σχολείο εμ που δεν έχω αρχίσει ακόμα φροντιστήριο νομίζω θα ξεσκί στο διάβασμα.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
αυτη η αφαιρετικη απολυτη στα λατινικα μου εβγαλε την πιστη.:mad:

Άμα κάνεις έτσι με την αφαιρετική απόλυτη πού 'σαι ακόμα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Άμα κάνεις έτσι με την αφαιρετική απόλυτη πού 'σαι ακόμα ! :P
Εχουν καιρο για να τα μαθουν και παρα πολυ μαλιστα:)
Για αρχαια αγνωστο συνιστω Σαχπεκιδη ενα 20αρικο και εχει οτι θελετε απο αγνωστα για προπονηση μονοι σας ειδικα το καλοκαιρι που θα εχετε ελευθερο χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Εχουν καιρο για να τα μαθουν και παρα πολυ μαλιστα:)
Για αρχαια αγνωστο συνιστω Σαχπεκιδη ενα 20αρικο και εχει οτι θελετε απο αγνωστα για προπονηση μονοι σας ειδικα το καλοκαιρι που θα εχετε ελευθερο χρονο

Κοίτα εγώ που τώρα έχω ελεύθερο χρόνο τώρα κάνω Γιαγκοπούλου και Τσουρέα εναλλάξ ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Αρχίζω στις 21 και θα κάνω γύρω στις 22 ώρες.Στο Άγνωστο φοβάμαι πολύ τη γραμματική γιατί ενώ ξέρω κάποιο ρήμα σε όλους τους τύπους και πολύ καλά αρχικούς χρόνους , όταν βλέπω τις ασκήσεις γραμματικής αγχώνομαι και είτε κάνω λάθος στους τόνους είτε στο πρόσωπο, είτε στην έγκλιση.Ποτέ δεν είμαι σίγουρη για κανέναν τύπο και τελικά χάνω αρκετές μονάδες ειδικά στα διαγωνίσματα.Υπάρχει μήπως κάποιο βοήθημα, κάποιο βιβλίο ή κάτι άλλο; Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.
Στην Ιστορία πάλι η αποστήθιση δε με βοηθάει καθόλου γιατί ενώ σε όλα τα άλλα μαθήματα τα θυμάμαι, στην Ιστορία την επόμενη μέρα δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε πως άρχιζε η ερώτηση. Υπάρχει μήπως άλλος τρόπος να διαβάζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Κάτι μου λέει πως το 2014 θα πέσει πρωταγορας στο γνωστό, και στη λογοτεχνία αμάρτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παντως τα λατινικα μπορει να τα θεωρουν οι περισσοτεροι ευκολα, αλλα πραγματικα θελουν πολυ διαβασμα..οπως και ολα τα μαθηματα αλλωστε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Στην βιολογια επισης δεν χρειαζεται η αποστηθιση της ιστοριας ή της εισαγωγης του γνωστου
Ούτε στο γνωστό η εισαγωγή είναι απαραίτητο να παρατεθεί αυτολεξεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παντως τα λατινικα μπορει να τα θεωρουν οι περισσοτεροι ευκολα, αλλα πραγματικα θελουν πολυ διαβασμα..οπως και ολα τα μαθηματα αλλωστε..:)
πολλάααα συν!
αν δεν είχες βρει έναν καλό ρυθμό από τη δευτέρα λυκείου και δε διαβαζεις συστηματικα ΤΑ ΠΑΝΤΑ ,ειδικα απο λατινικα και στην τριτη λυκειου,παει το χασες το παιχνιδι...ειναι πολλαααα και θελει να τα βλεπεις τακτικα...εχουν πολλες λεπτομερειες...

Κάτι μου λέει πως το 2014 θα πέσει πρωταγορας στο γνωστό, και στη λογοτεχνία αμάρτημα.
το +1 για το γνωστο...για τη λογοτεχνια δεν ξαναμιλαω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
πολλάααα συν!
αν δεν είχες βρει έναν καλό ρυθμό από τη δευτέρα λυκείου και δε διαβαζεις συστηματικα ΤΑ ΠΑΝΤΑ ,ειδικα απο λατινικα και στην τριτη λυκειου,παει το χασες το παιχνιδι...ειναι πολλαααα και θελει να τα βλεπεις τακτικα...εχουν πολλες λεπτομερειες...


το +1 για το γνωστο...για τη λογοτεχνια δεν ξαναμιλαω :hehe:

2011, 2012, 2013 ποιήματα έπεσαν. Λίγο χλωμό και φέτος να βάλουν πάλι ποίημα.
Αν θέλουν να κάνουν ζημιά, τον κεμάλ που λίγοι τον περιμένουν ή συνοικισμούς. Ονειρο έπεσε φέτος επαναληπτικές οπότε λίγο δύσκολο να πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
2011, 2012, 2013 ποιήματα έπεσαν. Λίγο χλωμό και φέτος να βάλουν πάλι ποίημα.
Αν θέλουν να κάνουν ζημιά, τον κεμάλ που λίγοι τον περιμένουν ή συνοικισμούς. Ονειρο έπεσε φέτος επαναληπτικές οπότε λίγο δύσκολο να πέσει...
βρε συ,δεν υπάρχει κανένας νόμος που να λέει 'εναλλαξ πεζο-ποιημα'...οτι θελουν μπορουν να βαλουν,το ειδαμε ειδικα φετος :P
κι εμεις πεζο δεν περιμεναμε αλλωστε;;
καλα,κεμαλ δεν τον διαβασα ποτε,προσφυγικους ομως τους ειχα ξεσκισει... :hehe: ημουν τυχερη και παλι,νταξει...
και παλι,ονειρο ΜΠΟΡΕΙ να ξαναπεσει..αλλο αποσπασμα,δεν ειναι αναγκη να μπει το ιδιο... ;)
μας εδωσαν νομιζω να καταλαβουμε πολυ καλα φέτος πώς λειτουργουν αυτοι... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Κάτι μου λέει πως το 2014 θα πέσει πρωταγορας στο γνωστό, και στη λογοτεχνία αμάρτημα.

Συμφωνώ !!!! Κι εμένα η συνείδησή μου κάτι τέτοιο μου λέει ... Φτάνει πια με τα ποιήματα !
Ας πέσει ο αγαπημένος Βιζυηνός ... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Καταληψη θεωρητικων στο θρενττ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
as you can see.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Καταληψη θεωρητικων στο θρενττ?

Εννοείται !!! :P
Δημοκρατία έχουμε ... αν υπάρχει Θετικός/Τεχνολογικός ας μιλήσει αν το επιθυμεί ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ούτε στο γνωστό η εισαγωγή είναι απαραίτητο να παρατεθεί αυτολεξεί.
Στο γνωστο κατα την γνωμη μου το αυτολεξει ειναι πιο απαραιτητο απο την ιστορια καθως δεν μπορεις να βγαλεις ενα κεντρικο νοημα και να το δομησεις και 1 προταση να χασεις πανε τα μοριακια
Κάτι μου λέει πως το 2014 θα πέσει πρωταγορας στο γνωστό, και στη λογοτεχνία αμάρτημα.
Πρωταγορας δεν θα πεσει ποτε στις κανονικες εχει γινει σικε πια,τωρα εαν αλλαξει η υλη κανενας δεν θα εχει ιδεα οποτε παιζει αλλα με την υπαρχουσα απιθανο κατ εμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιω_αννα

Νεοφερμένος

Η ιω_αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια ας μιλησει και καποιος απο τεχνολογικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πόσο σας ζηλεύω! Μακάρι και εγώ να ξεκινούσα τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Συμφωνώ !!!! Κι εμένα η συνείδησή μου κάτι τέτοιο μου λέει ... Φτάνει πια με τα ποιήματα !
Ας πέσει ο αγαπημένος Βιζυηνός ... :inlove:

Αρχίσατε από τώρα με τις προβλέψεις;

Μια χαρά πάτε.

Μια χαρούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
βιολογία κατεύθυνσης αι λοβ :D
μόνο αυτό λέω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top