[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Παρόμοια όμως αν κάποιος είχε διαβάσει πολύ καλά βιολογία μπορούσε να γράψει 20..πιστεύω πάντως η επιλογή ειναι προσωπική απόφαση....αλλά σίγουρα τα μαθήματα με περισσότερη θεωρία σου εξασφαλίζουν μια σχετική ' σιγουρια' προσωπική μου άποψη πάντα
Σαφέστατα!! Η επιλογή είναι δική σου και κανένας δεν μπορεί να σε αναγκάσει να πάρεις ως μαθημα γενικής κάτι που δε σου αρέσει και πιστεύεις πως δεν μπορείς να τα καταφέρεις. Απλά να διευκρινίσω κατι προκειμένου να μην παρεξηγηθώ
Το παραπάνω κείμενο μου αποτελεί προσωπική άποψη και σε καμία περίπτωση κείμενο εξαναγκασμού. Γιώργο σχετικά με αυτό που λες για την βιολογία έχεις δίκιο απλά εγώ αναφέρθηκα γενικά (για ένα μεγάλο μέρος θετικοτεχνολογικών).
Λοιπόν σου εύχομαι καλή επιτυχία και καλό κουράγιο!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Συμφωνω.Εγω εχω το facebook κλειστο 1 χρονο -δεν νομιζω να το ξαναενεργοποιησω.Και απο διαβασμα κλεινω 7-8 ωρες.Αλλα τωρα θα δυσκολεψουν τ πραγαματα οποτε περισσοτερες!
Έχεις δίκιο με 7-8 ώρες δεν γίνεται δουλειά πρέπει να σοβαρευτείς. 2 ώρες ύπνο 6 ωρες σχολείο 4 ωρες φροντ και 12 ωρες διαβασμα μια χαρα δεν θα τρως κιόλας μέχρι το τέλος της χρονιάς θα έχεις γινει μοντελάκι. :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδες χρειαζομαστε καλο διαβασμα και ξεκουραση και ολα θα πανε καλα !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Η υλη ειναι ακριβως ιδια καθε χρονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Η υλη ειναι ακριβως ιδια καθε χρονο;

για κάθε χρόνο κανένας δεν μπορεί να είναι σίγουρος, ωστόσο μάλλον δεν πρόκειται να υπάρξουν αλλαγές στη χρονιά μας...
αν αλλάξει κάτι θα πρόκειται για λεπτομέρια υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

Stacy_pizza

Νεοφερμένος

Η Souki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Απο τωρα προετοιμασια ε; Καταθλιψη... πφ... No summer yet? Anyway ξεκιναω τν δευτερα με μαθ κατ δευτερα-τεταρτη-παρασκευη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Συμφωνω.Εγω εχω το facebook κλειστο 1 χρονο -δεν νομιζω να το ξαναενεργοποιησω.Και απο διαβασμα κλεινω 7-8 ωρες.Αλλα τωρα θα δυσκολεψουν τ πραγαματα οποτε περισσοτερες!
Αυτο για το φεις και γενικα ο υπολογιστης ειναι θεμα καθενος εγω τον σταματησα 2 μερες πριν αρχισουμε ολο τον αλλο καιρο κανονικα,χαλαρωσε ομως 7-8 ωρες ειναι ΥΠΕΡΥΠΕΡΥΠΕΡΥΠΕΡαρκετες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Μη φοβαστε την ιστορια γενικής!!!! Όσοι στρώθηκαν, εγραψαν! Το ίδιο και εγώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Συμφωνω.Εγω εχω το facebook κλειστο 1 χρονο -δεν νομιζω να το ξαναενεργοποιησω.Και απο διαβασμα κλεινω 7-8 ωρες.Αλλα τωρα θα δυσκολεψουν τ πραγαματα οποτε περισσοτερες!
Αυτο για το φεις και γενικα ο υπολογιστης ειναι θεμα καθενος εγω τον σταματησα 2 μερες πριν αρχισουμε ολο τον αλλο καιρο κανονικα,χαλαρωσε ομως 7-8 ωρες ειναι ΥΠΕΡΥΠΕΡΥΠΕΡΥΠΕΡαρκετες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πάνω απ ολα όχι άνχος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω αρχίζω την Δευτέρα ....αλλά ακόμα δεν εχω σκεφτεί τι μάθημα επιλογής να πάρω...θελω να περάσω μαθηματικο Αθηνών και φυσιολογικά είχα σαν πρώτη σκέψη να πάρω μαθ.γενικης.Αλλα βλέποντας τι κάνανε στα παιδιά φέτος με το συγκεκριμένο μάθημα αρχίζω να μπερδεύομαι και να σκέφτομαι και την βιολογία που πέσουν δεν πέσουν δύσκολα θεματα ειναι ούτως η αλλιώς παπαγαλια....προτείνετε μου τπτ...
Αν αντέχεις λίγη παπαγαλία πάρε βιολογία, αλλιώς φυσική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σα να άργησα λίγο...
Ένιγουεϊ... Γειά! Εγώ ξεκινάω μαθηματικά μέσα στον ιούλιο και όλα τα άλλα απο αύγουστο. Είμαι τεχνολογική κ θα πάρω φυσική γενικής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Wow πολλά άτομα θα πάρουν φέτος φυσικη γενικής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλά κάνουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ανάλογος με την κρίση του καθενός. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ήταν και εύκολα τα θέματα φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και ''δύσκολα'' να ταν φυσική θα έπαιρνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top