[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος από το forum εδώ πάει σε μεγάλο φροντιστήριο ή κάνει δυνατό ιδιαίτερο, να μας πει πού βρίσκεται σε Φυσική Κατεύθυνσης και ΑΕΠΠ. Εγώ βρίσκομαι τώρα στη σύνθεση ταλαντώσεων και στις δομές σύνθετων επιλογών αντίστοιχα και θα ήθελα να έχω ένα ικανό μέτρο σύγκρισης ρυθμού μελέτης. Για τα υπόλοιπα μαθήματα προσωπικά είμαι κομπλέ, αλλά άμα θέλει ας μας πει και γι' αυτά. Thanks guys.:)
Φυσική είσαι υπερβολικά μπροστά από τα μεγάλα φροντιστήρια :stunned: ΑΕΠΠ και μεις εκει είμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εγώ στην ύλη είμαι:

Θρησκευτικά: Ενότητα "Χριστιανισμός και Ναρκωτικά"
Λογοτεχνία γενικής: "Ανδρέας Φραγκιάς, Άνθρωποι και σπίτια"
Κοινωνιολογία: "Ενότητα 7 - Μορφές και κοινωνικές βάσεις της εξουσίας" (αρχίσαμε ανάποδα στο φροντιστήριο)

:P


Βιολογία Κατ: Κεφάλαιο 3- Ιοί
Μαθηματικά Κατ: Γραμμικοί πίνακες.
Χημεία Κατ: Ηλεκτροχημεία
Φυσική Κατ: Θεωρία της σχετικότητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγώ στην ύλη είμαι:

Θρησκευτικά: Ενότητα "Χριστιανισμός και Ναρκωτικά"

Να δώσεις έμφαση γιατί έχει καιρό να ζητηθεί και θεωρείται SOS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κι όμως... το 1999 και το 2000 τα παιδιά εξετάζονταν σε όλα τα μαθήματα (γενικής παιδείας και κατεύθυνσης), συμπεριλαμβανομένων και των θρησκευτικών, της λογοτεχνίας γενικής παιδείας και της κοινωνιολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Να δώσεις έμφαση γιατί έχει καιρό να ζητηθεί και θεωρείται SOS.
Ναι... Και μένα αυτό μου πε η θεολόγος του φροντιστηρίου και ο παπάς της γειτονιάς και η μαρία της γειτονιάς...

https://www.kelafas.gr/themata.html?filename=1999/b_lykeioy/thriskeftika_99.pdf

Κατεβάστε εδώ θέματα να δείτε... Πάλι παλούκια τους έβαλαν θρησκευτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ντο φα φα φα.. σολ φα σολ φα μι ντο σι μι μι μι ντο σι ντο σι σολ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
για το βίντεο: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... εεε ρε ξύλο που θέλουν αυτοί οι καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
εντάξει, μερικά παιδιά μαθαίνουν ευκολότερα με ποιηματάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οταν ο κοντοπιδης κανει καιρο να βγαλει βιντεο πλεον θα χω καβατζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Παιδιά αν και άργησα λίγο:redface:,εύχομαι ολόψυχα καλό κουράγιο και με τσαμπουκααααααααααααααα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μόνο σε μένα φαίνεται καθυστερημένο και αστείο μέχρι δακρύων; :P

Δε νομιζω.....!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος από το forum εδώ πάει σε μεγάλο φροντιστήριο ή κάνει δυνατό ιδιαίτερο, να μας πει πού βρίσκεται σε Φυσική Κατεύθυνσης και ΑΕΠΠ. Εγώ βρίσκομαι τώρα στη σύνθεση ταλαντώσεων και στις δομές σύνθετων επιλογών αντίστοιχα και θα ήθελα να έχω ένα ικανό μέτρο σύγκρισης ρυθμού μελέτης. Για τα υπόλοιπα μαθήματα προσωπικά είμαι κομπλέ, αλλά άμα θέλει ας μας πει και γι' αυτά. Thanks guys.:)

εγω φυσική κατεύθυνσης κάνω ιδιαίτερο και έχω φτάσει έως φθίνουσες μέχρι τέλος ιουλίου θα τελιώσω το 1ο κεφάλαιο.

Παιδιά που ξέρω που άρχισαν από περσυ στη χρονιά (από απρίλιο μερίπου και σταμάτησαν στις εξαιτάσεις)έχουν κάνει και εξαναγκασμένες και έχουν μπει σύνθεση.
Αλλοι κάνανε σε πολύ καλό γκρουπάδικο και ξεκίνησαν από κρούσεις κάνανε έως πριν το φαινόμενο ντοπλερ και τώρα είναι ταλντώσεις.
Πάντως είσαι μπροστά μην ανησυχεις καθόλου!
ΑΕΠΠ δεν ξερω είμαι θετική:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν εχω αρχισει ακομα Αεππ και δεν ξερω εαν αρχισω τωρα το καλοκαιρι λογω οικονομικης δυσσκολιας.Τι νομιζετε και το σεπτεμβρη να αρχισω καλα δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Φυσική είσαι υπερβολικά μπροστά από τα μεγάλα φροντιστήρια :stunned: ΑΕΠΠ και μεις εκει είμαστε

εγω φυσική κατεύθυνσης κάνω ιδιαίτερο και έχω φτάσει έως φθίνουσες μέχρι τέλος ιουλίου θα τελιώσω το 1ο κεφάλαιο.

Παιδιά που ξέρω που άρχισαν από περσυ στη χρονιά (από απρίλιο μερίπου και σταμάτησαν στις εξαιτάσεις)έχουν κάνει και εξαναγκασμένες και έχουν μπει σύνθεση.
Αλλοι κάνανε σε πολύ καλό γκρουπάδικο και ξεκίνησαν από κρούσεις κάνανε έως πριν το φαινόμενο ντοπλερ και τώρα είναι ταλντώσεις.
Πάντως είσαι μπροστά μην ανησυχεις καθόλου!
ΑΕΠΠ δεν ξερω είμαι θετική:whistle:

Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :thumbup:!
Σήμερα πάντως μπαίνω κύματα - για να δούμε... :P:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Δεν εχω αρχισει ακομα Αεππ και δεν ξερω εαν αρχισω τωρα το καλοκαιρι λογω οικονομικης δυσσκολιας.Τι νομιζετε και το σεπτεμβρη να αρχισω καλα δεν ειναι?

Γιατί περιμένεις να αρχίσεις φροντιστήρια/ιδιαίτερα για να διαβάσεις το μάθημα???
Ξεκίνα το μόνος σου με ένα βοήθημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Δεν εχω αρχισει ακομα Αεππ και δεν ξερω εαν αρχισω τωρα το καλοκαιρι λογω οικονομικης δυσσκολιας.Τι νομιζετε και το σεπτεμβρη να αρχισω καλα δεν ειναι?

δεν το ξερω το μαθημα(ημουν θετικη),αλλα σκεψου οτι θα πληρωσεις τοσα λεφτα για τοσα μαθηματα απο σεπτεμβριο μεχρι μάιο.ενας μηνας παραπανω για ενα μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν εχω αρχισει ακομα Αεππ και δεν ξερω εαν αρχισω τωρα το καλοκαιρι λογω οικονομικης δυσσκολιας.Τι νομιζετε και το σεπτεμβρη να αρχισω καλα δεν ειναι?
δε πιστευω να εχεις προβλημα,οι φιλοι μου της τεχνολογικης λενε οτι ειναι ευκολο μαθημα ειδικα στην αρχη,πιστευω με καλο διαβασμα απο σεπτεμβρη το χεις :) αλλα μπορει να του ριξεις μια ματια μονο σου,γιατι απο ο,τι καταλαβαινω θελει λιγο χρονο να καταλαβεις το τροπο σκεψης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δεν εχω αρχισει ακομα Αεππ και δεν ξερω εαν αρχισω τωρα το καλοκαιρι λογω οικονομικης δυσσκολιας.Τι νομιζετε και το σεπτεμβρη να αρχισω καλα δεν ειναι?

μια χαρα καλα είναι, μην ανησυχείς ;) Εγω Οκτώβριο θυμάμαι είχα αρχίσει. Ασε που η ύλη ειναι μική σχετικά. Ειναι στανταρ οι ασκήσεις και τα ζητούμενα. Αρκει να πιάσεις το νόημα και μετά όλα στηρίζονται στο ίδιο μοτιβο ;)
Καλη αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Μόλις έμαθα ότι έχω πιθανότατα τη δυνατότητα να δώσω πανελλήνιες προφορικά.Δεν έχω προηγούμενη εμπειρία με προφορικές εξετάσεις.Από φέτος θα έχω τη δυνατότητα για προφορικά,μιας και το πρόβλημα δεν ήταν αναγνωρισμένο επίσημα τόσα χρόνια.
Αξίζει να δώσω πανελλήνιες προφορικά;Είναι ευκολότερο;Έχεις καλύτερες πιθανότητες να γράψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top