[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Nope.

12/100 και πανω. Εγω ειχα αποκλιση 11 μοναδες στην Ιστορια, καλυτερα να πηγαινε σε 3ο μου ειπαν οι καθηγητες μου. Αντιθετα, Λογοτεχνια και Εκθεση ειχα αποκλιση 0! Ειχε κανεις τοση διαφορα στην ιστορια;

κι εγω 91 και 80:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
νταξει παιδες κομπλε ειμαι με το 15αρι μου...αν σκεφτει κανεις οτι επαιξα γυρω στις 2000 ωρες games πασης φυσεως(cod,skyrim,team fortress,lol) και γενικως εεκανα οτι ναναι στη γ λυκειου

εσεις ειστε ευχαριστημενοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
νταξει παιδες κομπλε ειμαι με το 15αρι μου...αν σκεφτει κανεις οτι επαιξα γυρω στις 2000 ωρες games πασης φυσεως(cod,skyrim,team fortress,lol) και γενικως εεκανα οτι ναναι στη γ λυκειου

εσεις ειστε ευχαριστημενοι;

Σε καμια περιπτωση.Διαβασα 200.000 ώρες και τίποτα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Παιδια οπως και να τα πηγατε ενα εχω να σας πω..
"Ποτε μην μπερδευεις το μεγεθος της αμοιβης σου με το μεγεθος του ταλεντου σου ! !"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έλα και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που θέλω μαθηματικό αν και μπορώ καλύτερα.Και μένα τα ίδια μου έλεγαν σήμερα,για πολυτεχνείο και τέτοια

Παιδια μην ακουτε τοσο τι σας λενε οι καθηγητές στο φροντηστηριο ή στα ιδιαίτερα γιατί οσο καλος και να ειναι μπαινει στον πειρασμο να σας πείσει για μια πιο υψηλόβαθμη σχολη για θεμα προβολής του φροντιστηρίου ή του ιδιου αντίστοιχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους οσους εδωσαν πανελληνιες.Μονο και μονο για την ψυχολογικη πιεση που τραβηξατε ολο τον χρονο,ανεξαρτητως αποτελεσματος,αξιζει ενα μεγαλο μπραβο.Οι πανελληνιες ειναι η πρωτη καλη δοκιμασια που σας διδασκει οτι θα υπαρξουν περιοδοι στην ζωη σας,που ισως διαρκεσουν πολυ πανω απο χρονο,οπου θα χρειαστει να χρησιμοποιησετε μεγαλα ψυχικα αποθεματα και εφαρμογη τακτικων,ωστε να μην λυγισετε μπροστα στην οποια προκληση.Το μυστικο για να παραμενεις δυνατος ειναι η ελπιδα,η συνεχης προσπαθεια,μα πανω απ'ολα οι ΣΤΟΧΟΙ για το πως οραματιζεστε να δειτε τον εαυτο σας στο μελλον.Και να μην ξεχνατε πως μια "αποτυχημενη" προσπαθεια,ισως να ειναι και λογω συγκυριων.Σχετικα με την επιλογη σχολης τωρα,φραξτε τα αυτια σας στο τι σας λενε οι γονεις,φιλοι,συγγενεις,καθηγητες,καθως προκειται για επιλογη ζωης.Στις επιλογες ζωης,δεν εχει δικαιωμα κανεις 2ος να σας παρει στον λαιμο του.Κλειδωστε τους στις τουαλετες,σπαστε ολο το σπιτι,πειτε τους να σας ξεχασουν ως παιδι τους αν θελουν να κανουν το δικο τους.Το τελευταιο που σας ειπα,πιανει 100% :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εμένα πήγε αναβάθμολογηση η χημεία! !!και μάλιστα ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως έπεσα κάτω από 18!!!!απλά τα έγραψα ανακατεμένα αλλά τόσο.... αναλυτικά
Έκθεση 84 76 (16)
Φυσική γενικής 96 96 (19.2)
Φυσική κατεύθυνσης 96 94 (19)
Μάθηματικα κατεύθυνσης 89 82 (17,1)Επίσης απορώ 7 μόρια διάφορα!το χαμηλότερο που υπολόγιζα αν τα έκοβαν όλα ήταν 89 οπότε ίσως κάτι να μην μου μέτρησαν τι να πω. ..:-P
Βιολογία κατεύθυνσης 97 98 (19.5)
Χημεία κατεύθυνσης 86 73 78 (16,4)και ήταν το χειρότερο χημεία που έχω γράψει ποτέ. ..
Εν τέλει 18276. 2 και 4
18375 στο 3
Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένη γκάτι περνάω εκ ει που θέλω αλλά λίγο βαρύ εκεί που έχασα και κυρίως γιατί :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τελικά όμως το τρίτο θέμα το πιάσανε με πίνακες και εγώ απο εκεί που περίμενα ότι θα μου το κόψουν όλο το έπιασαν σωστό.

Κοίτα, δεν ξέρω σε τι βαθμολογητές έπεσες αλλά επειδή ρώτησα πολλούς βαθμολογητές έκοβαν έως και 6 στα 20 μόρια για τη χρήση πίνακα αλλά παίζει ρόλο και το συνολικό γραπτό και συμφωνώ απόλυτα με αυτό.

Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσαν να στο πάρουν όλο λάθος γιατί απλά πάταγες σε μια ασταθής βάση αν μπορώ να το θέσω έτσι. Αλλά όπως σου εξήγησα πιο πάνω, έπρεπε να κοπεί 1 μονάδα στα 20 μόνο και μόνο αφού υπήρχαν άτομα που έφαγαν πολύ χρόνο για να το λύσουν με έναν πιο δύσκολο αλλά τον μόνο απολύτως έγκυρο τρόπο που δεν χρήζει αμφισβητήσεως.

Γενικά ο τρόπος βαθμολόγησης στο ΑΕΠΠ είναι περίεργος. Αλλά δεν είναι ώρα να το συζητήσουμε!
Well done for your results but just for the record you were lucky.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GerwnOnoufrios

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά ένα προγραμματάκι που έβλεπες και για άλλα άτομα τι εγραψε υπάρχει ακόμα;; Θα ηταν χρησιμο αν ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓεματοΠοτηρι

Νεοφερμένος

Ο ΓεματοΠοτηρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ας καταθέσω και εγώ τους βαθμούς μου!

Έκθεση: 16.9
Βιολογία ΓΠ: 19
Μαθηματικά Κ: 16
ΑΕΠΠ : 19.1
ΑΟΔΕ: 19.9
Φυσική Κ: 15.6

Σύνολο 17.756 στο 2ο,4ο πεδίο με γενικό βαθμό πρόσβασης 18.08
Και ναι,σίγουρα θα μπορούσα να έχω γράψει καλύτερα μαθηματικά και κυρίως φυσική αλλά γενικότερα είμαι ευχαριστημένος.Ελπίζω να μην υπάρχει τρελή έκπληξη και ανεβούν οι Χημικοί Μηχανικοί πάνω απο 450 μόρια(με λίγη παραπάνω προσπάθεια μπορώ να αναπληρώσω την έλλειψη χημείας απο την τεχνολογική):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisR21

Νεοφερμένος

Ο GiannisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα περιπου 17 χιλιαδες δυστυχως ομως δεν πιανω τη νομικη.Οι γονεις μου με πιεζουν για να ξαναδωσω αλλα δε θελω να ξαναπερασω αλλη μια τετοια χρονια.Σκεφτομαι να βαλω πρωτη επιλογη πολιτικων επιστημων επειδη διαβασα οτι οι αποφοιτοι αυτης της σχολης μπορουν να εισαχθουν μεσω κατακτηριων στο τριτο ετος της νομικης.Ειναι σιγουρο ομως οτι γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Σιγουρα παντως να ξερεις πως αν ξαναδωσεις η χρονια αυτη δεν θα εχει σχεση με την προηγουμενη. Τα εχεις ηδη μαθει, οποτε θα ειναι πολυ ευκολοτερα τα πραγματα. Προταση μου ειναι να κανεις κανονικα μηχανογραφικο, να γραφτεις σε μια σχολη και αν η νομικη ειναι το ονειρο σου να πας για αυτο. Δεν θα εισαι ο πρωτος, ουτε ο τελευταιος, η βαρια δουλεια εχει γινει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα περιπου 17 χιλιαδες δυστυχως ομως δεν πιανω τη νομικη.Οι γονεις μου με πιεζουν για να ξαναδωσω αλλα δε θελω να ξαναπερασω αλλη μια τετοια χρονια.Σκεφτομαι να βαλω πρωτη επιλογη πολιτικων επιστημων επειδη διαβασα οτι οι αποφοιτοι αυτης της σχολης μπορουν να εισαχθουν μεσω κατακτηριων στο τριτο ετος της νομικης.Ειναι σιγουρο ομως οτι γινεται αυτο?
Άμα θέλεις μόνο νομική και τίποτα άλλο να ξαναδώσεις.Προυπόθεση είναι να θέλεις εσύ νομική και όχι οι γονείς σου.Αλλιώς κοίτα και τις άλλες επιλογές που έχεις μήπως σου αρέσει κάποια από αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSTSG

Νεοφερμένος

Ο NIKOSTSG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ποια ειναι η εκτιμηση σας παιδια για τη γεωπονικη στο ΑΠΘ που θα κυμανθει η βαση της σχολης???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ είχα στο ΑΕΠΠ απόκλιση 13 μονάδες (74 και 87) και πήγε σε τρίτο που μου έβαλε 84.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Παιδια εγω εβγαλα περιπου 17 χιλιαδες δυστυχως ομως δεν πιανω τη νομικη.Οι γονεις μου με πιεζουν για να ξαναδωσω αλλα δε θελω να ξαναπερασω αλλη μια τετοια χρονια.Σκεφτομαι να βαλω πρωτη επιλογη πολιτικων επιστημων επειδη διαβασα οτι οι αποφοιτοι αυτης της σχολης μπορουν να εισαχθουν μεσω κατακτηριων στο τριτο ετος της νομικης.Ειναι σιγουρο ομως οτι γινεται αυτο?

Απ' ο,τι εχω ακουσει, ισχυει!Επισης, μπορεις να πας μετα απο τις πολιτικες επιστημες για μεταπτυχιακο στη νομικη :)
Ψαξε το ομως. Παντως, αν αποφασισεις να ξαναδωσεις, σιγουρα θα ειναι ευκολοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Εμενα στο Αεππ ο ενας μου εβαλε 79 κι ο αλλος 90 :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εμενα στο Αεππ ο ενας μου εβαλε 79 κι ο αλλος 90 :@

Πάλι καλά που σου έβαλαν τόσο να λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μόνο εγώ είχα ως μεγαλύτερη απόκλιση τα 5 μόρια στην Φυσική;; Στο ΑΕΠΠ πχ είχαν μόνο ένα μόριο διαφορά (96-97)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top