[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
να πα να γαμηθει η εκθεση..... 15,2 (71 και 81) .... 18.900 νταν 2ο-4ο και ας ελπισουμε για ηλεκτρολογους.(θα μας καψει αυτη η εκθεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα και συγχαρητήρια στα παιδιά που πέτυχαν τον στόχο τους, όσοι δεν πετύχατε μην στεναχωριέστε, στη ζωή υπάρχουν και δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες.

Μια βοήθεια όποιος ξέρει, ας απαντήσει στις ερωτήσεις μου:
α) Έχετε δει, γνωρίζετε παιδιά που να έχουν δώσει 3η φορά πανελλήνιες? Ποια ή γνώμη σας ?
β) Η ιδέα να πάει κάποιος στρατό και να πάρει άδεια για να δώσει πανελλήνιες πως σας φαίνεται?
γ) Έδωσα φέτος πανελλήνιες και με τα μόρια που έβγαλα δεν θα καταφέρω να πιάσω τη σχολή που θέλω κοντά στην πόλη μου, άρα σκέφτομαι την μεταγραφή με το μόνο κριτήριο να είναι το οικονομικό? Πότε πρέπει να κάνω την αίτηση? Πότε θα βγει η απόφαση? Έχω ελπίδες με μόνο ένα κριτήρια να πάρω μεταγραφή?

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, όποιος προτίθεται ας απαντήσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αν και του χρόνου δίνω πανελλαδικές, θέλω να πω συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σας και δίνετε δύναμη σ' αυτούς που θα γράφουν!!!
3 ερωτήσεις:
1. Το <<αγκάθι>> των θεωρητικών είναι η ΛοΚ(Λογοτεχνία Κατεύθυνσης)?
2. Η Έκθεση είναι τόσο απαιτητική που γράφετε 16 και γύρω απ' αυτό?
3. Το <<αγκάθι>> των θετικών ποιο είναι?
Απλά θέλω να μάθω για να είμαι προετοιμασμένος και να τα διαδώσω στους/-ις φίλους/-ες μου.
Εγώ θεωρητική είμαι φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μαι κι εγω! 17.126 ...ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ.
Συγχαριτηρια σε ολους! Πραγματικα το αξιζαμε, χωρις αυτο να σημαινει οτι οι υπολοιποι δεν το αξιζαν. Καποιοι προσπαθησαν περισσοτερο καποιοι λιγοτερο, καποιοι ηταν περισσοτερο υπομονετικοι και επιμονοι καποιο παλι οχι, καποιοι πιστευαν στον εαυτο τους καποιοι ισως οχι... εχει μεγαλη σημασια να αγωνιζεσαι και να βλεπεις πως οι προσπαθειες σου ανταμειβονται..
Η σημερινη μερα φαινεται σαν να εχει μια γλυκεια μαγεια, τουλαχιστον τωρα που τελειωσαν ολα ετσι μου φαινεται... πανελληνιες...
Καλη σταδιοδρομια σας ευχομαι και να ξερετε οτι η ΠΙΣΤΗ στον εαυτο μας ειναι η μεγαλυτερη δυναμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος12396

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος12396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
3o πεδιο : 18803 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά δεν τα πήγα καθόλου καλά! Ξέρετε Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης παίζει να κατέβει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά μια χάρη! Ξέρετε γιατί στο σύστημα υπολογισμός μορίων μου βγάζει περισσότερα ενώ στο σχολείο λιγότερα; Επίσης νοσηλευτική θα κατέβει Θεσσαλονίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Στεφανος12396

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος12396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
1ο Επιστημονικό Πεδίο (Ανθρωπιστικών, Νομικών, Κοινωνικών Επιστημών)
•Οριακή άνοδος στις περιζήτητες σχολές Νομικής, Φιλολογίας, Ψυχολογίας.
•Σημαντική αύξηση σε περιφερειακά τμήματα τα οποία έχουν αντίστοιχα σε μεγάλα αστικά κέντρα, όπως Φιλολογίες και Παιδαγωγικά Τμήματα στην Περιφέρεια.
2ο Επιστημονικό Πεδίο (Θετικές Επιστήμες)
•Σταθερότητα στα περιζήτητα τμήματα •Σημαντική αύξηση στα Περιφερειακά Τμήματα των Μαθηματικών, της Φυσικής, της Χημείας και της Πληροφορικής.
3ο Επιστημονικό Πεδίο (Επιστήμες Υγείας)
•Οριακή άνοδος των Ιατρικών Σχολών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Μεγαλύτερη θα είναι η άνοδος στις περιφερειακές Ιατρικές •Ανοδος στα ΤΕΙ της Νοσηλευτικής της περιφέρειας. 4ο Επιστημονικό Πεδίο (Τεχνολογικές Επιστήμες)
•Οριακή άνοδος στις περιζήτητες σχολές των Μηχανικών Υπολογιστών, των Μηχανολόγων και των Πολιτικών Μηχανικών.
•Η άνοδος θα είναι μεγαλύτερη σε όλα τα αντίστοιχα περιφερειακά τμήματα. 5ο Επιστημονικό Πεδίο (Επιστήμες Οικονομίας και Διοίκησης)
•Πτώση στις περιζήτητες Οικονομικές Σχολές των μεγάλων αστικών κέντρων λόγω της μείωσης του αριθμού των υποψηφίων
•Μικρή άνοδος στα περιφερειακά τμήματα τα οποία οδηγούν μέσω μετεγγραφής στα κεντρικά ΑΕΙ και ΤΕΙ. Δευτέρα - Τρίτη οι βαθμοί των Πανελλαδικών Ενα εικοσιτετράωρο απομένει από την ανακοίνωση των βαθμών των υποψηφίων των Πανελλαδικών εξετάσεων, οπότε -σε συνδυασμό και με τις προτιμήσεις στα Μηχανογραφικά δελτία- θα είναι ασφαλέστερα τα συμπεράσματα για την πορεία των βάσεων. Τα φετινά θέματα έφεραν σαφώς καλύτερες επιδόσεις των υποψηφίων σε Μαθηματικά γενικής παιδείας και θετικής κατεύθυνσης, σε Αρχαία Ελληνικά και Λατινικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινετε οτι το να κανετε προβλεψεις ειναι ανουσιο? Κοιταχτε τις βασεις παλιοτερων ετων και δειτε τις διακυμανσεις των βασεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λέει περιφέρεια άνοδος; Θεσσαλονίκη Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ποια είναι δηλαδή η οριακή άνοδος; 100, 200 μόρια; Πόσο??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
15900 περιπου :( Εχω πιθανοτητες για αρχιτεκτονικη?
Ασχημα.Έκθεση:17,3 αλλα λογοτεχνια13,3.Και έκλεισα μεχρι και 18ωρο διαβασμα εκει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος12396

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος12396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οριακη ανοδος θα πει μικρη ανοδος ... τωρα μην ζητατε και ακριβη νουμερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
15900 περιπου :( Εχω πιθανοτητες για αρχιτεκτονικη?
Ασχημα.Έκθεση:17,3 αλλα λογοτεχνια13,3.Και έκλεισα μεχρι και 18ωρο διαβασμα εκει:mad:
Έστω οτι έχεις γράψει βάση στα σχέδια, παίρνεις 2000 μόρια, άρα φτάνεις 17.900. Με τις περσινές βασεις, περνάς Βόλο, Κρήτη και Ξάνθη. Νομίζω έχεις πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Για Φιλολογία το σκέφτεται κανένας ή μπα;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Έστω οτι έχεις γράψει βάση στα σχέδια, παίρνεις 2000 μόρια, άρα φτάνεις 17.900. Με τις περσινές βασεις, περνάς Βόλο, Κρήτη και Ξάνθη. Νομίζω έχεις πιθανότητες.

Θα ανεβουν ομως :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλησπέρα :)
15539 μόρια, πιστεύετε οι βάσεις για πολιτικό μηχανικό Βόλο θα ανέβουν τόσο ώστε να μην το πιάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Για Φιλολογία το σκέφτεται κανένας ή μπα;;; :P

εγω ...
θα δηλωση ιστορια αρχαιολογια απθ και φιλολογια κρητης...

Αν και πιανω φιλολογια στα γιαννενα και στην πατρα, θα προτιμησω την κρητη, γιατι εχω ακουσει οτι ειναι εξαιρετικο το τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχαία: 17
Βιολογία Γ.Π: 18.8
Ιστορία Κατ: 19.3
Λατινικά: 19.5
Έκθεση: 16.3(71 ο πρώτος, 85 ο 2ος, 78 ο 3ος)
Νεοελληνική Λογοτεχνία: 14.7(79 o 1ος, 68 ο 2ος)
Στο 1ο: 18077

Θεωρώ οτι κείμενα με χαντάκωσαν αλλά εντάξει!!
Συγχαρητήρια σε όλους και καλό καλοκαίρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Έκθεση: 13.7
Γενικής: 19.3
Μαθ.Κατ: 19.2
Φυσ.Κατ: 18.2
ΑΕΠΠ: 19.9
ΑΟΔΕ: 20
ΑΟΘ: 19.9

Άμα βρω τον αγράμματο το μαθηματικό που έκανε λάθος στην πρόσθεση και έβγαλε 93 στο γενικής, θα του κάψω το κ*λοσπιτο. Δεν γίνεται ο πρώτος να βγάζει 93 και ο δεύτερος 100. Μαθηματικά είναι αυτά, την τρέλα μου...
Τελικά, καλά λένε, είναι να μην σου τύχει.

Πολ.Μηχ. ΑΠΘ here I come!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top