[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

savnik

Νεοφερμένος

Ο savnik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 20
Φυσική 20
ΑΕΠΠ 20
ΑΟΔΕ 20
Εκθεση 19.6
Μαθηματικά Γεν 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.

Με πόσα θα ήταν ευχαριστημένος; :confused:

Συγχαρητήρια πάντως! Τα πήγες τέλεια :)
Που στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Με το που έμαθαν όλοι ότι έγραψα 19600 με έπρηξαν.Πολυτεχνείο θα δηλώσεις και συγκεκριμένα ΗΜΜΥ.Οταν τους είπα ότι θέλω λογιστική/χρηματοοικονομική με κοιτούσαν σαν να είμαι κανα βλαμμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.

ειναι μερα χαρας σημερα! να μην αφηνεις κανεναν να σου την χαλασει!
το μονο που μετραει ειναι οτι εσυ εισαι ικανοποιημενη! συγχαρητηρια και παντα επιτυχιες! χαμογελα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.
μια χαρα ειναι η βαθμολογια σου καιν εφοσον εσυ εισαι ικανοποιημενη μην σε νοιαζει.με τα μορια σου θα πιασεις και αγγλικη φιλολογια που θες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έκθεση 15,7
Μαθηματικά Κατ. 15,8
Φυσική Κατ. 16,1
ΑΟΔΕ 19,1
ΑΕΠΠ 19,3
Μαθηματικά γενικής 19,9
ΑΟΘ 19,2
Σύνολο 17872 στο 2ο-4ο
18500 στο 5ο
Αρκετά ικανοποιημένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μαθηματικά:17.5
Φυσική:19.4
Ανάπτυξη Εφαρμογών:18.9
Οργάνωση και Διοίκηση Υπηρεσιών:19.7
Βιολογία:19.5
Έκθεση:17

Τέταρτο πεδίο:18.925 μηχανολόγοι στο ΕΜΠ σας έεεεεεεεεεεερχομααααααααααιιιιιιιιιιιι :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 20
Φυσική 20
ΑΕΠΠ 20
ΑΟΔΕ 20
Εκθεση 19.6
Μαθηματικά Γεν 20

What;;;; Αν δεν κάνεις πλάκα είσαι genius!! :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στο συνολο εβγαλα 17.717 μορια κι ο πατερας μου ειπε οτι ειναι λιγα. Περιττο να πω οτι εβαλα τα κλαματα.Οχι για τη βαθμολογια, εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενη, για το γεγονος ομως οτι ο πατερας μου ειναι παλι απογοητευμενος απο εμενα.

Όταν λες πάλι? Είχες ξαναδώσει πανελλήνιες?

Και μια ερώτηση προς όλους εδώ: έχετε δει άτομα να δίνουν 3 φορές πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Double post please delete it. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
:) 16884 Ανθρωπιστικές επιστήμες ~ 15612 Επιστήμες υγείας :D ( χωρίς προφορικούς βαθμούς + 6 μήνες διάβασμα all alone ).
Ελπίζω με την αύξηση των θέσεων και δεδομένου ότι η εργοθεραπεία έχει φτάσει ως τα 15550 μόρια το 2010, να καταφέρω να περάσω :) :D
Καλά αποτελέσματα σε όλους !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Όταν λες πάλι? Είχες ξαναδώσει πανελλήνιες?

Και μια ερώτηση προς όλους εδώ: έχετε δει άτομα να δίνουν 3 φορές πανελλήνιες?

Οχι πρωτα φορα φετος, εννοω οτι δεν ευχαριστιεται ευκολα.

Παντως, αν τα εχω παει και καλα στο ειδικο, περναω και αγγλικη φιλολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Βαθμός 1ος 2ος 3ος
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 19.70 98 99
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ. 20.00 100 100
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 20.00 100 100
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 13.20 72 60
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 18.40 91 93
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 20.00 100 100

3ο πεδιο: 18974
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
15++++ φυσιοθεραπεια σου ρχομαιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Μάθημα Βαθμός 1ος 2ος 3ος
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 17.10 86 85
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ. 20.00 100 100
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 19.60 98 98
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 14.20 79 63 61
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 19.80 99 99
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 19.60 98 98
Συγχαρητήρια μωρή κουφάλαααα(ειδικά για σένα δεν γίνεται να μη βρίσουμε και λίγο;):P;))!!!
Να σκίσεις εκεί στο Μαθηματικόοοοοο!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hellraiser13

Νεοφερμένος

Ο Hellraiser13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μαθ.κατ :19,6
Φυσικη.κατ :19,7
Χημεια :19,3
Βιολογια : 20
Εκθεση :14
ΜαθΓΠ :19.2

3ο πεδιο :19029
Αλανια καλο καλοκαιρι τα βασανα τελειωσαν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Βιολογια ο ενας νομιζω μου εβαλε 90κατι και ο αλλος 99.Του γαμω την μανα του αλλου αν το βλεπει το ποστ αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ο αδελφός μου 18981 στο 3ο πεδίο και 19180+ στα άλλα. :clapup::clapup:
Μαθηματικά Κατ: 19,8
Φυσική Κατ: 18,5
Χημεία Κατ: 17,7
Βιολογία Κατ: 18,3
Έκθεση: 17,6
Μαθηματικά Γεν: 19.6
ΑΟΘ: 19,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top