Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Θα πάτε εκκλησία να σας αγιάσει το στυλό ο παπάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξεκαθάρισα με τη μαμά μου..
-ΟΧΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
-ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Η ΜΑΛΛΟΝ,ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ
-ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
-ΚΑΜΙΑ ΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΦΙΛΕΣ/ΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ
-ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ,ΑΦΟΥ ΕΓΡΑΨΑ
-ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ
-ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΘΑ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
-ΕΠΙΣΗΣ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΛΩΝΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!


(με λίγα λόγια θα ζούμε έξω από την κοινωνία :P )
-
Λιγο υπερβολικη θα σε χαρακτηριζα.Ουτως ή αλλως και να θες δεν προκειται να αποφυγεις τη συζητηση με το που τελειωσεις ενα μαθημα με τους συμμαθητες σου.
Και επιτελους ,ας καταλαβουμε οτι υπαρχουν και μερικοι γονεις που ισως εχουν περισσοτερο αγχος απο τους υποψηφιους και το εκδηλωνουν με λαθος τροπο. Πανελληνιες δινετε,μην κανετε λες και ειναι το πιο σημαντικο πραγμα στη μεχρι τωρα ζωη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λιγο υπερβολικη θα σε χαρακτηριζα.Ουτως ή αλλως και να θες δεν προκειται να αποφυγεις τη συζητηση με το που τελειωσεις ενα μαθημα με τους συμμαθητες σου.
Και επιτελους ,ας καταλαβουμε οτι υπαρχουν και μερικοι γονεις που ισως εχουν περισσοτερο αγχος απο τους υποψηφιους και το εκδηλωνουν με λαθος τροπο. Πανελληνιες δινετε,μην κανετε λες και ειναι το πιο σημαντικο πραγμα στη μεχρι τωρα ζωη σας.

Είναι πολύ σημαντικές εξετάσεις και πιστεύω ότι οι πιο σημαντικές μέχρι στιγμής της ζωής. Μακάρι να ήταν όπως το εξωτερικό που όποιος θέλει σπουδάζει οτι θέλει αρκεί να έχει λεφτά απλά πιστεύω ότι τους δίνεται μεγάλη διάσταση που δε χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Θα πάτε εκκλησία να σας αγιάσει το στυλό ο παπάς;

Και όλη την κασετίνα μην σου πω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Στη λογοτεχνία τα σχόλια για κάθε κείμενο (βοήθημα, σημειώσεις) τα κάνετε μια ανάγνωση ή υπάρχει κάτι που μαθαίνετε απ'έξω?
αναγνωση αναγνωση αναγνωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να διαβάζω.

Σε 8 μέρες αρχίζουμε.

Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να διαβάζω.

Σε 8 μέρες αρχίζουμε.

Αυτά.

Ακριβώς...
Άσε που θελω να δωσω εμφαση σε σημεια που ξερω οτι εχω κενα και τον καθε καθηγητη τον εχει πιαει η κα&^λα του να βαζει ογδοντασελιδα και 4 Ο.Ε.Φ.Ε απ την μια μερα στην επομενη...
Βρε δεν χανεστε λεω εγω?
Που δεν αισθανεσαι καλα κοριτσι μου?
-Σταδια αλογονοφορμικες ?περασε τα αλλη μια
-ευρεση π.ο σε συναρτηση ολοκληρωμα? περασε το αλλη μια
-βιολογια ιντερφερονες? αλλη μια..

Εγω αυτο κανω...Εχω βαλει τις δικες μου αναγκες πανω απ ολα τα διαβασματα..:redface::redface:

Ολα καλα θα πανεεεε!!!!!!



Αφου το ειπαν οι χατζηφρακετα ηρθαν οι διακοπες!:P:P:P


Μου εχει κοπει τελειως και η ορεξη...
Αστα να πανε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε και να μη πάνε όλα καλά δίνουμε και του χρόνου, δεν πειράζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Ε και να μη πάνε όλα καλά δίνουμε και του χρόνου, δεν πειράζει :P

Eε, εντάξει, δεν το επιδιώκουμε, αλλά ούτε έρχεται το τέλος του κόσμου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Eε, εντάξει, δεν το επιδιώκουμε, αλλά ούτε έρχεται το τέλος του κόσμου :)
ειναι πολυ ψυχοφθορο για να το κανεις κ δευτερη φορα...εγω παω και σε τει αρκει να μην ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
ειναι πολυ ψυχοφθορο για να το κανεις κ δευτερη φορα...εγω παω και σε τει αρκει να μην ξαναδωσω

Και θα παρατήσεις τα όνειρά σου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ειναι πολυ ψυχοφθορο για να το κανεις κ δευτερη φορα...εγω παω και σε τει αρκει να μην ξαναδωσω

Ο δεύτερος χρόνος είναι πάντα πιο εύκολος . Αν πας σε ένα ΤΕΙ που σου αρέσει καλώς αλλιώς καλύτερα να ξαναδώσεις και να περάσει οπου θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Εγώ για τρίτη φορά δεν το περνώ όλο αυτό ούτε κατά διάνοια!!! Φτάνουν τα δύο χρονάκια:no::no:
Ε και να μη πάνε όλα καλά δίνουμε και του χρόνου, δεν πειράζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ε και να μη πάνε όλα καλά δίνουμε και του χρόνου, δεν πειράζει :P
Δεν πρεπει να πας με αυτην την ψυχολογια,ασχετα που μπορει να συμβει στον καθενα.Πηγαινετε με αισιοδοξια και αυτοπεποιθηση,με την ψυχολογια του νικητη που λεμε.Απο εκει και περα ο,τι ειναι να γινει θα γινει,ο,τι διαβασατε διαβασατε.Αυτες τις μερες καλο ειναι να κανετε ελαφρη προγραμμα με επαναληψεις που δεν θα σας κουρασουν.Αυτο θα σας χαλαρωσει και θα σας καθαρισει το μυαλο αλλα και δεν θα σας δημιουργειται αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ δίνω πρώτη φορά. Δεν λέω ότι θέλω να φάω ένα χρόνο ακόμα με τις πανελλήνιες ούτε πως με αρέσει η διαδικασία απλά δεν σκοπεύω να τα παρατήσω. Αν δεν περάσω εκεί που θέλω θα ξαναδώσω και αν γίνει αυτό τη δεύτερη φορά θα περάσω o κόσμος χαλάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Εγώ δίνω πρώτη φορά. Δεν λέω ότι θέλω να φάω ένα χρόνο ακόμα με τις πανελλήνιες ούτε πως με αρέσει η διαδικασία απλά δεν σκοπεύω να τα παρατήσω. Αν δεν περάσω εκεί που θέλω θα ξαναδώσω και αν γίνει αυτό τη δεύτερη φορά θα περάσω o κόσμος χαλάσει!

Έχει πολλά μόρια η σχολή που θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ακριβώς...
Άσε που θελω να δωσω εμφαση σε σημεια που ξερω οτι εχω κενα και τον καθε καθηγητη τον εχει πιαει η κα&^λα του να βαζει ογδοντασελιδα και 4 Ο.Ε.Φ.Ε απ την μια μερα στην επομενη...
Βρε δεν χανεστε λεω εγω?
Που δεν αισθανεσαι καλα κοριτσι μου?
-Σταδια αλογονοφορμικες ?περασε τα αλλη μια
-ευρεση π.ο σε συναρτηση ολοκληρωμα? περασε το αλλη μια
-βιολογια ιντερφερονες? αλλη μια..

Εγω αυτο κανω...Εχω βαλει τις δικες μου αναγκες πανω απ ολα τα διαβασματα..:redface::redface:

Ολα καλα θα πανεεεε!!!!!!



Αφου το ειπαν οι χατζηφρακετα ηρθαν οι διακοπες!:P:P:P


Μου εχει κοπει τελειως και η ορεξη...
Αστα να πανε!!

Μου φαίνεται οι της θετικής στα ίδια δεν αισθανόμαστε σίγουροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
βιολογια γενικης απο το 3ο κεφαλαιο σας εχουν πει σος καθολου το φυλογενετικο δεντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν εχω βγαλει θεωρια ΑΕΠΠ και δε το κοβω να βγαινει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειναι πολυ ψυχοφθορο για να το κανεις κ δευτερη φορα...εγω παω και σε τει αρκει να μην ξαναδωσω
Tο λες και είναι ότι χειρότερο μπορεί να τύχει σε κάποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top