Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Για ποια σχολή θα προσπαθήσεις;

Φιλολογία Θεσσαλονίκης. Στο πίσω μέρος του μυαλού μου έχω και την Αγγλική φιλολογία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Φιλολογία Θεσσαλονίκης. Στο πίσω μέρος του μυαλού μου έχω και την Αγγλική φιλολογία. :)
Καλή δύναμη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Η σιέστα είναι απαραίτητη ειδικά αν ξενυχτάτε το βράδυ διαβάζοντας. Εγώ κάθε βράδυ τέλειωνα κάπου στις 2. Είχα τα φροντιστήρια μεταξύ 4-9 και μετά διάβαζα φουλ το βράδυ. Το βραδυνό ωράριο μπήκε γιατί οι γειτόνισσές μου γλώσσα δεν έβαζαν όλη μέρα, οπότε κατέληξα νυχτερίδα. Στα καλοκαιρινά, δουλειά σας ήταν να βρείτε πότε έχετε την μεγαλύτερη απόδοση στο διάβασμα. Αυτή ήταν η πρώτη μικρή προσαρμογή. Η μεγάλη θα γίνει με το άνοιγμα των σχολείων.
Γιατι ειχες φροντιστηρια τοσες ωρες ποσες ωρες εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η σιέστα είναι απαραίτητη ειδικά αν ξενυχτάτε το βράδυ διαβάζοντας. Εγώ κάθε βράδυ τέλειωνα κάπου στις 2. Είχα τα φροντιστήρια μεταξύ 4-9 και μετά διάβαζα φουλ το βράδυ. Το βραδυνό ωράριο μπήκε γιατί οι γειτόνισσές μου γλώσσα δεν έβαζαν όλη μέρα, οπότε κατέληξα νυχτερίδα. Στα καλοκαιρινά, δουλειά σας ήταν να βρείτε πότε έχετε την μεγαλύτερη απόδοση στο διάβασμα. Αυτή ήταν η πρώτη μικρή προσαρμογή. Η μεγάλη θα γίνει με το άνοιγμα των σχολείων.
Για μένα πάντως δεν είναι ευεργετικός ο μεσημεριανός ύπνος...:(
Ή θα κοιμηθώ λίγο επειδή δεν προλαβαίνω και θα ξυπνήσω με νεύρα και πονοκέφαλο, ή θα κοιμάμαι 2-2,5 ώρες και μετά θα έχω όλο το απόγευμα ατονία. Άσε που δεν με παίρνει μετά ο ύπνος το βράδυ. :/:
Και γαμώτο με βολεύει και εμένα να διαβάζω βραδυνές ώρες... Στα καλοκαιρινά είχα μάθημα αργά (μια μέρα ξεκινούσα 10 μιση και τις υπόλοιπες 11 μιση) αλλά τώρα με το σχολείο θα τα βρω σκούρα και πρέπει κάτι να κάνω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
6 σελίδες εισαγωγή για το σημερινό τεστ στην εισαγωγή Πρωταγόρα....και μόλις ξεφυσάς και λες "ουφ τελείωσα"και νομίζεις ότι δεν υπάρχουν χειρότερα....πάρε 13 σελίδες ερμηνευτικά και εισαγωγή....!!!Και πάρε και άλλες 6 σελίδες Κρητικό.... ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Απάλευτη κατάσταση απο τον Αυγουστο ακόμα!!!!!!!!!!

την καλησπέρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
6 σελίδες εισαγωγή για το σημερινό τεστ στην εισαγωγής Πρωταγόρα....και μόλις ξεφυσάς και λες "ουφ τελείωσα"και νομίζεις ότι δεν υπάρχουν χειρότερα....πάρε 13 σελίδες ερμηνευτικά και εισαγωγή....!!!Και πάρε και άλλες 6 σελίδες Κρητικό.... ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Απάλευτη κατάσταση απο τον Αυγουστο ακόμα!!!!!!!!!!

την καλησπέρα μου!

καλεεε απο κρητικο ξεκινησατε πωωω :(
δεν ειναι τιποτα 9 μήνες θα περάσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
6 σελίδες εισαγωγή για το σημερινό τεστ στην εισαγωγής Πρωταγόρα....και μόλις ξεφυσάς και λες "ουφ τελείωσα"και νομίζεις ότι δεν υπάρχουν χειρότερα....πάρε 13 σελίδες ερμηνευτικά και εισαγωγή....!!!Και πάρε και άλλες 6 σελίδες Κρητικό.... ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Απάλευτη κατάσταση απο τον Αυγουστο ακόμα!!!!!!!!!!

την καλησπέρα μου!

Όλο παράπονα είσαι ρε γυμναστά.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Όλο παράπονα είσαι ρε γυμναστά.... :P

Απο τα λίγα πλεονεκτήματα του να δίνεις πανελλήνιες είναι να γκρινιάζεις ΑΣΥΣΤΟΛΑ και να μην έχει κανείς το δικαίωμα να σε σταματήσει!!!!!:P:P:P:P Αυτό είναι μόνο η αρχή απ'ότι φαίνεται....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σπαρκάκο, είσαι τέρας αποφασιστικότητος, αυτό έχω να πω:P

Συνεχίστε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σπαρκάκο, είσαι τέρας αποφασιστικότητος, αυτό έχω να πω:P
Χοχοχοχο! Κρατάω το τέρας. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Οι θετικοί στην Βιολογία που είστε; Εγώ είμαι 2ο κεφαλαίο και μου ρχεται να το παρατήσω και να παω κατευθείαν στις μεταλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Οι θετικοί στην Βιολογία που είστε; Εγώ είμαι 2ο κεφαλαίο και μου ρχεται να το παρατήσω και να παω κατευθείαν στις μεταλλάξεις.
Μόλις μπήκα στο γενετικό υλικό (:P) και σε νιώθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι θετικοί στην Βιολογία που είστε; Εγώ είμαι 2ο κεφαλαίο και μου ρχεται να το παρατήσω και να παω κατευθείαν στις μεταλλάξεις.
με έβγαλε και εμένα την πίστη το 2ο κεφάλαιο μέχρι να καταλάβω τις διαδικασίες, αλλά όσο περνάει ο καιρός και λύνεις ασκήσεις θα αρχίσεις να τα καταλαβαίνεις καλύτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμείς στην κατεύθυνση είμαστε 9! :P Και στη Θετική θα είναι ένας (παράτυπα βεβαίως)!
Όχι, είναι τεράστιο συγκρότημα. Ως προς το χώρο θα υπάρχει άνεση.

μήπως πας στο 2ο στον Στρεπενιώτη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
G
με έβγαλε και εμένα την πίστη το 2ο κεφάλαιο μέχρι να καταλάβω τις διαδικασίες, αλλά όσο περνάει ο καιρός και λύνεις ασκήσεις θα αρχίσεις να τα καταλαβαίνεις καλύτερα:)
Κινεζικό μαρτύριο. :crazy: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οι θετικοί στην Βιολογία που είστε; Εγώ είμαι 2ο κεφαλαίο και μου ρχεται να το παρατήσω και να παω κατευθείαν στις μεταλλάξεις.
Εμείς τώρα τελειώνουμε το 1ο κεφάλαιο.. Και μπορώ να πω ότι το αγαπάω αυτό το μάθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jane anto

Νεοφερμένος

Η jane anto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η σιέστα είναι απαραίτητη ειδικά αν ξενυχτάτε το βράδυ διαβάζοντας. Εγώ κάθε βράδυ τέλειωνα κάπου στις 2. Είχα τα φροντιστήρια μεταξύ 4-9 και μετά διάβαζα φουλ το βράδυ. Το βραδυνό ωράριο μπήκε γιατί οι γειτόνισσές μου γλώσσα δεν έβαζαν όλη μέρα, οπότε κατέληξα νυχτερίδα. Στα καλοκαιρινά, δουλειά σας ήταν να βρείτε πότε έχετε την μεγαλύτερη απόδοση στο διάβασμα. Αυτή ήταν η πρώτη μικρή προσαρμογή. Η μεγάλη θα γίνει με το άνοιγμα των σχολείων.

εχεις απολυτο δικιο....θανατος στις κουτσομπολες γειτονισσες..δεν παλευονται καθολου!!! απο οτι καταλαβα η καλυτερη ωρα για διαβασμα (για μενα ) ειναι νωρις το πρωι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis18

Νεοφερμένος

Ο kostis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλή προετοιμασία σε όλους σας λοιπόν! Χαλαρότητα είναι η δική μου συμβουλή.. Όχι άγχος, όταν αισθάνεστε ότι έχετε άγχος πετάξτε το βιβλίο απτό γραφείο και κάντε κάτι για να το αποβάλετε. Μόλις χαλαρώσετε ''βουρ στον πατσά'' και πάλι. Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο! ;)

Και καλή επιτυχία! Του χρόνου τέτοιο καιρό θα δείτε σε ποιες σχολές περάσατε και θα πετάτε στον ουρανό!

Υ.γ. Προτιμήστε πρωινές ωρίτσες για διάβασμα. Η ζέστη γενικότερα δεν είναι σύμμαχος του διαβάσματος. Νωρίς για νάνι! ΝΟΜΟΣ. Ένας χρόνος είναι, θα περάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή προετοιμασία σε όλους σας λοιπόν! Χαλαρότητα είναι η δική μου συμβουλή.. Όχι άγχος, όταν αισθάνεστε ότι έχετε άγχος πετάξτε το βιβλίο απτό γραφείο και κάντε κάτι για να το αποβάλετε. Μόλις χαλαρώσετε ''βουρ στον πατσά'' και πάλι. Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο! ;)

Και καλή επιτυχία! Του χρόνου τέτοιο καιρό θα δείτε σε ποιες σχολές περάσατε και θα πετάτε στον ουρανό!

Υ.γ. Προτιμήστε πρωινές ωρίτσες για διάβασμα. Η ζέστη γενικότερα δεν είναι σύμμαχος του διαβάσματος. Νωρίς για νάνι! ΝΟΜΟΣ. Ένας χρόνος είναι, θα περάσει

Την τελευταια φραση που ειπες την εχω ακουσει 1,2,3,4,5 χιλιαδες φορες; :P Εχει καταντησει κλισε. Παντως Με παρηγορει καθε φορα που την ακουω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top