Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Την τελευταια φραση που ειπες την εχω ακουσει 1,2,3,4,5 χιλιαδες φορες; :P Εχει καταντησει κλισε. Παντως Με παρηγορει καθε φορα που την ακουω!

ολους μας πιστευω μας παρηγορει....:book: εχει πολυ δουλεια φετος !!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Απόφοιτοι, πως τα πάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια ... Δινω δευτερη φορα φετος και εχω ανεβασει τον πηχη αρκετα.. Γι αυτο θελω τις πολυτιμες συμβουλες σας .. Δεν εχω κανει ποτε φροντιστηριο αλλα τα καταφερνα αρκετα καλα μεχρι περσι... Φετος θα κανω φροντ σε αρκετα μαθηματα της κατ (θεωρητικης) αλλα πιο εντατικα στα μαθηματικα γ.π.. Οσον αφορα το διαβασμα στο σπιτι εσεις πως το εχετε οργανωσει? Διαβαζετε απο όλα τα μαθηματα λιγο καθε μερα ή π.χ ξεχωριστα για καθε μερα απο 1-2 μαθηματα? προτιμοτερο ειναι νωρις το πρωι ? Σας βοηθαει να διαβαζετε μεχρι αργα το βραδυ? κλπ κλπ για να μην σας κουραζω.. Ο,τι ξερετε πως σας βοηθαει, PLEASE share!! sorry αν σας κουρασα!! (=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τηρείς πρόγραμμα σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μπορώ να διαβάσω εύκολα βράδυ αλλά φέτος λόγω σχολείου και φροντιστηρίου δεν μου μένει κάποια άλλη επιλογή.Το μυστικό πάντως πιστεύω πως είναι στις επαναλήψεις (ειδικά στα θεωρητικά μαθήματα).+Καλή προετοιμασία σε όλους!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια ... Δινω δευτερη φορα φετος και εχω ανεβασει τον πηχη αρκετα.. Γι αυτο θελω τις πολυτιμες συμβουλες σας .. Δεν εχω κανει ποτε φροντιστηριο αλλα τα καταφερνα αρκετα καλα μεχρι περσι... Φετος θα κανω φροντ σε αρκετα μαθηματα της κατ (θεωρητικης) αλλα πιο εντατικα στα μαθηματικα γ.π.. Οσον αφορα το διαβασμα στο σπιτι εσεις πως το εχετε οργανωσει? Διαβαζετε απο όλα τα μαθηματα λιγο καθε μερα ή π.χ ξεχωριστα για καθε μερα απο 1-2 μαθηματα? προτιμοτερο ειναι νωρις το πρωι ? Σας βοηθαει να διαβαζετε μεχρι αργα το βραδυ? κλπ κλπ για να μην σας κουραζω.. Ο,τι ξερετε πως σας βοηθαει, PLEASE share!! sorry αν σας κουρασα!! (=

Προσωπικά βάζω κάπου στα δύο μαθήματα την μέρα (ένα βαρύ που το έχω χωρίσει σε πολλά μέρη για να το βγάλω μες την βδομάδα πχ γνώστο, και ένα πιο χαλαρό πχ έκθεση,λατινικά,βιολογία που έχουν το πολύ 3 σελίδες την φορά απ'έξω)και ότι βγάζω την μία μέρα απο μαθήματα που διάβασα τα κάνω μια επανάληψη και την επόμενη για να μην τα ξεχνάω...κουραστικό μεν αλλά τα μαθαίνω καλύτερα απο το όνομα μου....


ΥΓ:Το θετικό μήνυμα της μέρας: Απο αύριο Αυγουστος τέλος....για όσους ξεκινήσαμε απο αρχές(κυρίως)και μέσα Αυγούστου οι 10 μήνες απο το Σάββατο γίνονται 9.....ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια ... Δινω δευτερη φορα φετος και εχω ανεβασει τον πηχη αρκετα.. Γι αυτο θελω τις πολυτιμες συμβουλες σας .. Δεν εχω κανει ποτε φροντιστηριο αλλα τα καταφερνα αρκετα καλα μεχρι περσι... Φετος θα κανω φροντ σε αρκετα μαθηματα της κατ (θεωρητικης) αλλα πιο εντατικα στα μαθηματικα γ.π.. Οσον αφορα το διαβασμα στο σπιτι εσεις πως το εχετε οργανωσει? Διαβαζετε απο όλα τα μαθηματα λιγο καθε μερα ή π.χ ξεχωριστα για καθε μερα απο 1-2 μαθηματα? προτιμοτερο ειναι νωρις το πρωι ? Σας βοηθαει να διαβαζετε μεχρι αργα το βραδυ? κλπ κλπ για να μην σας κουραζω.. Ο,τι ξερετε πως σας βοηθαει, PLEASE share!! sorry αν σας κουρασα!! (=
Δες εγω διαβαζω συμφωνα με το προγραμμα του φροντιστηριου δηλαδη εχω κειμενα αρχαια λατινικα αυριο αυτα θα διαβασω εφοσον εσυ δεν θα πηγαινεις σχολειο μπορεις να διαβαζεις και το πρωι που για μενα θεωρω οτι ειναι η πιο αποδοτικη ωρα μιας και το μυαλο ειναι ξεκουραστο αλλα αυτο εξαρταται κατα κυριο λογο σε σενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Δες εγω διαβαζω συμφωνα με το προγραμμα του φροντιστηριου δηλαδη εχω κειμενα αρχαια λατινικα αυριο αυτα θα διαβασω εφοσον εσυ δεν θα πηγαινεις σχολειο μπορεις να διαβαζεις και το πρωι που για μενα θεωρω οτι ειναι η πιο αποδοτικη ωρα μιας και το μυαλο ειναι ξεκουραστο αλλα αυτο εξαρταται κατα κυριο λογο σε σενα

8-12 φροντιστήριο δυστυχώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τελειαααααααα ξεκιναμε δευτερα με αγνωστο και εκθεση 3,5 ωριτσες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αύριο ξεκινώ και 'γω τη Βιολογία! Με το καλό να λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
αυριο γραφωωωωωωωω
μαθηματικα γενικης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφω αγροτικό και την άλλη Πρωταγόρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Μεχρι τωρα ημουν ΚΑΠΩΣ!!! ηρεμη με το θεμα ΄΄Πανελληνιες΄΄ δεν ξερω τρ κατι με επιασε και ψηλο-αγχωθηκα ...εσεις πως αποβαλεται το αγχος και βασικα την απαισιοδοξια ?? :(:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μεχρι τωρα ημουν ΚΑΠΩΣ!!! ηρεμη με το θεμα ΄΄Πανελληνιες΄΄ δεν ξερω τρ κατι με επιασε και ψηλο-αγχωθηκα ...εσεις πως αποβαλεται το αγχος και βασικα την απαιιοδοξια ?? :(:/::/:
με την αισιοδοξια ωραια τραγουδια θετικες σκεψεις εχουμε χρονο να αγχωθουμε νωρις ειναι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ρε, παράδοξο, αλλά δεν έχω κανένα άγχος! (μη με ματιάσετε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
με την αισιοδοξια ωραια τραγουδια θετικες σκεψεις εχουμε χρονο να αγχωθουμε νωρις ειναι τωρα

ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις :( αλλα θα προσπαθησω να σκεφτομαι θετικα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ρε, παράδοξο, αλλά δεν έχω κανένα άγχος! (μη με ματιάσετε :P)
Δεν το συνειδητοποιούμε πάντα το άγχος:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις :( αλλα θα προσπαθησω να σκεφτομαι θετικα :/:
δοκιμασε και τα τραγουδια μπορει να σου κανουν καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top