[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Noμιζω θελω να τα παρατησω.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Noμιζω θελω να τα παρατησω.:|
ακομα δεν ξεκινησες? δεν σε αφηνουμε!!:D
δεν ξερω ποσο σοβαρα το λες.ελπιζω πως καθολου;)
παντως εστω και για να ικανοποιησουμε την ''περιεργεια μας'' για το αν ισχυουν ολα αυτα που ακουγονται για τις πανελληνιες πρεπει να δοκιμασουμε κι εμεις!;)
κατα την γνωμη μου ειναι μια εμπειρια ζωης. βγαινεις αλλος ανθρωπος μεσα απο ολο αυτο. πιο ωριμος. :) (ειναι στο χερι μας να μην αφησει αρνητικα καταλυπα, αλλα μονο θετικα στοιχεια;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα σε όλους! Φέτος τελείωσα και ακολουθεί η αδελφή μου! :P
Πολύ σημαντικό να μην αφήνετε κενά και να είστε αφοσιωμένοι στους στόχους σας! Μην το παρακάνετε- ο καθένας μέχρι εκεί που αισθάνεται καλά με τον εαυτό του! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ακομα δεν ξεκινησες? δεν σε αφηνουμε!!:D
δεν ξερω ποσο σοβαρα το λες.ελπιζω πως καθολου;)
παντως εστω και για να ικανοποιησουμε την ''περιεργεια μας'' για το αν ισχυουν ολα αυτα που ακουγονται για τις πανελληνιες πρεπει να δοκιμασουμε κι εμεις!;)
κατα την γνωμη μου ειναι μια εμπειρια ζωης. βγαινεις αλλος ανθρωπος μεσα απο ολο αυτο. πιο ωριμος. :) (ειναι στο χερι μας να μην αφησει αρνητικα καταλυπα, αλλα μονο θετικα στοιχεια;) )
Νομιζω ειναι της στιγμης.:|

Tι εννοεις;Μολις τωρα ξεκινησατε:confused:.

Ουτε καν ξεκινησαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Νομιζω ειναι της στιγμης.:|



Ουτε καν ξεκινησαμε.:P
τι κατευθυνση εισαι?
εχεις καποιο συγκεκριμενο στοχο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
τι κατευθυνση εισαι?
εχεις καποιο συγκεκριμενο στοχο? :)

Θα παω Τεκνο, θελω Μαθηματικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γ--ώ την απαισιοδοξία σας.
ΘΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θα παω Τεκνο, θελω Μαθηματικο.
μια χαρα!:) δεν υπαρχει χωρος για απαισιοδοξιες μονο ο χορος των αισιοδοξων!(που θα ριξουμε οταν περασουμε! -ενταξει κοτσανα ηταν το ξερω!!!:P)

Γ--ώ την απαισιοδοξία σας.
ΘΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ <3
μπραβο γρηγορη ευγε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Δε σας χαλασε παπακια; λιωστε μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ISCHOOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δε σας χαλασε παπακια; λιωστε μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ISCHOOL
Μην τους τρομαζεις.Δεν θελει πολυ διαβασμα απο τωρα.Κανα 5ωρο την ημερα το λιγοτερο και θα ειναι οκ νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δε σας χαλασε παπακια; λιωστε μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ISCHOOL

ΈΤΣΙ!
Από του χρόνου 4-12 διάβασμα!
Άντε σας βάζω και κάνα 15λεπτο διάλειμμα ανάμεσα!
Τι καλός που είμαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Έχω τρομερή όρεξηηη! <3 όχι σαν τις εξετάσεις που μου βγήκε η πιστη..αντε πια!(βεβαια θα μου πειτε διαφερει στο μεγιστο το ενα απο το αλλο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Χρι!! Οι εξετάσεις ήταν ανυπόφορες,αλλά τώρα που τέλειωσαν,θέλω διακαώς να ξεκινήσω καλοκαιρινά!Ο μόνος λόγος που δεν θέλω είναι η έκθεση,γιατί βαριέμαι να γράφω περιλήψεις και μπούρδες καλοκαιριάτικα!! -.-

Θα συνεχίσω θετική,με μαθηματικά γενικής παιδείας γύρω στις 17-18 ώρες την εβδομάδα μάθημα..Άντε καλό κουράγιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Χρι!! Οι εξετάσεις ήταν ανυπόφορες,αλλά τώρα που τέλειωσαν,θέλω διακαώς να ξεκινήσω καλοκαιρινά!Ο μόνος λόγος που δεν θέλω είναι η έκθεση,γιατί βαριέμαι να γράφω περιλήψεις και μπούρδες καλοκαιριάτικα!! -.-

Θα συνεχίσω θετική,με μαθηματικά γενικής παιδείας γύρω στις 17-18 ώρες την εβδομάδα μάθημα..Άντε καλό κουράγιο! :)

:D:D:D χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που το νιώθειι!
17-18 ώρες;:wacko:
ποια σχολή στοχεύεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Εγώ από Δευτέρα θα ξεκινήσω το διάβασμα στις Α.Ο.Δ.Ε, στην Α.Ε.Π.Π και στις Α.Ο.Θ (μόνος αυτά) για να μην ζορίζομαι μέσα στην χρονιά και λογικά θα ξεκινήσω και φροντιστήριο(Μαθηματικά Κατεύθυνσης, Φυσική Κατεύθυνσης, Μαθηματικά Γενικής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Γ--ώ την απαισιοδοξία σας.
ΘΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ <3

Έτσι πάμεεεε! Βασικά καλά τα λέω τώρα αλλά πριν και αφού πάρω τα θέματα στα χέρια μου δεν ξέρω πως θα 'μαι!
Θα προσπαθήσω να διώξω το άγχος που με κυριεύει τόσα χρόνια..!
Αυτές οι εξετάσεις είναι η ευκαιρία να κάνουμε πραγματικότητα τα όνειρα μας...δεν θα μας πάρει και από κάτω κιόλας..
Πρώτα απ'όλα αισιοδοξία...και φυσικά διάβασμα...:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι που σκέφτηκα τώρα;;;;;
Στο φροντιστήριο που θα κάνουμε κείμενα θεωρητικής πως θα ξέρουν ποια θα μας κάνουν αφού κάθε χρόνο αλλάζει η ύλη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι που σκέφτηκα τώρα;;;;;
Στο φροντιστήριο που θα κάνουμε κείμενα θεωρητικής πως θα ξέρουν ποια θα μας κάνουν αφού κάθε χρόνο αλλάζει η ύλη;;;;
θα το ρισκαρουν...ισως αρχισετε απο το βιζυηνο που αποκλειεται να βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα λιωσετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια.Εγω να ξερετε θα ειμαι παντα διπλα σας.Οτι χρειαστειτε εσεις οι Τεχνολογικοι με Βιολογια ΓΕΝ μην κολωσετε να ρωτατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top