Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Χαρουλιτα, πλίιιιιζ.
Βγάλε την υπογραφή σου.
Με αγχώνει τρελά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Οποίος γράφει ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (χαρουλιτα, Αντώνη, δροσε)
Στο site της ελληνικής ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ εταιρείας έχουν αναρτήσει
Στην τράπεζα θεμάτων 39 φοβερά θεματα. Εγω έχω αρχίσει να λυνω.

Είναι θεματα που θα μπορούσαν να πέσουν για τέταρτα ( τσιμπημενα τέταρτα) Και
Φρεσκαρουν ακόμη και τον τροπο με τον οποίο δικαιολογεις τις ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
πηραμε και τον κωδικο σημερα.παει και αυτο περασε.
ρε παιδια θα τρελαθωωωωω.ειναι δυνατον φορντιστηρια φυσικη και αεππ να κανουμε μεχρι την αλλη παρασκευη;;;;
γινεται και αλλου αυτο;;;και εκθεση ποτε θα διαβασουμε;;;καλα αυτοι των φροντ. δεν μας καταλαβαινουν καθολου.:mad:
Γράψε τους και κάνε αυτό που εσύ ξέρεις ότι χρειάζεσαι.(Αν δεν παίρνουν από λόγια)
Επικεντρωνόμαστε στο σκοπό, που είναι οι πανελλήνιες, και όχι στις φροντιστηριακές μας υποχρεώσεις αν έρχονται σε αντίθεση.:D

Σιγα ρε παιδια τελευταια μερα θα διαβασετε ολη την υλη; Κυριακη στις 6 η ωρα το απογευμα τα βιβλια κλεινουν και παω εξω για βολτα μεχρι τις 9 και μετα υπνακο σιγα μην κατσω να σκασω! Τουλαχιστον στην εκθεση αυτο θα το κανω σιγουρα, αλλα σιγουρα μετα τις 9 δεν θα διαβαζω οταν δινουμε πανελληνιες επομενη μερα.
Αυτό κι εγώ, θα βγω στη φύση, να αποχαιρετήσω τις ελιές τις ανθοστολισμένες, θα γράψω ένα ποίημα κάτω από τον ευκάλυπτο, ενώ ένα αεράκι θα μου ανακατώνει τα μακρυά ξανθά μαλλιά... :P
Χωρίς πλάκα, μετά από 17 επαναλήψεις δε θα μας κάνει τίποτα μια 18η. Καλύτερα να ξεπεράσουμε το άγχος με καμιά βόλτα, ένα περίπατο.

Οποίος γράφει ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (χαρουλιτα, Αντώνη, δροσε)
Στο site της ελληνικής ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ εταιρείας έχουν αναρτήσει
Στην τράπεζα θεμάτων 39 φοβερά θεματα. Εγω έχω αρχίσει να λυνω.
Είναι θεματα που θα μπορούσαν να πέσουν για τέταρτα ( τσιμπημενα τέταρτα) Και
Φρεσκαρουν ακόμη και τον τροπο με τον οποίο δικαιολογεις τις ασκησεις
Γουστάρωωωω... Είσαι μεγάλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι Dem και εχω λυσει καποια. Αν μπαινανε τετοια πραματα τεταρτα θα καιγανε ολη την Ελλαδα :P Αλλα ειναι ωραια θεματα για εξασκηση τωρα προς το τελος(κ συνηθως πιανουν ολη την υλη σχεδον και θελουν και σκεψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Εγω επειδη δεν προλαβαινω μαλλον θα τα δω λυμενα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Λιγάκι πειραγμένα, η αλήθεια είναι, για 4ο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω αρκετα τα εχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια τελευταια μερα θα διαβασετε ολη την υλη; Κυριακη στις 6 η ωρα το απογευμα τα βιβλια κλεινουν και παω εξω για βολτα μεχρι τις 9 και μετα υπνακο σιγα μην κατσω να σκασω! Τουλαχιστον στην εκθεση αυτο θα το κανω σιγουρα, αλλα σιγουρα μετα τις 9 δεν θα διαβαζω οταν δινουμε πανελληνιες επομενη μερα.
Και εγω αυτο είπα πέρσι. Άμα μπορέσεις να κοιμηθεις τόσο νωρίς θα σε παραδεχτω
Θα σκέφτεσαι την επόμενη μέρα και θα έχει ανεβεί η αδρεναλίνη.
Θυμάμαι στο πρώτο μαθημα έκθεση, είχα ξαπλώνει απο τις 10 με σκοπό να κοιμηθώ νωρίς να ειμαι φρέσκος. 2:30 με πήρε
Ο ύπνος

Το μυστικό είναι να έχεις κοιμηθεί ελάχιστες ώρες την προηγούμενη μέρα οπότε θες δε θες θα σε πάρει

Λιγάκι πειραγμένα, η αλήθεια είναι, για 4ο θέμα.

^_^ προειδοποιησα. Παλουκακια είναι αλλα εξετάζουν ακραίες περιπτώσεις.
Εγω εκτυπωσει τα 27-39 προς το παρών. Μετα θα δώ τα 16-26 και στο τέλος μπορεί μιγαδικους.

Πάντως μη πέφτει η ψυχολογία σας ακόμη και τίποτα να μη βγαζετε.
Εγω όταν λυνω ένα ολόκληρο κάνω πάρτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και εγω αυτο είπα πέρσι. Άμα μπορέσεις να κοιμηθεις τόσο νωρίς θα σε παραδεχτω
Θα σκέφτεσαι την επόμενη μέρα και θα έχει ανεβεί η αδρεναλίνη.
Θυμάμαι στο πρώτο μαθημα έκθεση, είχα ξαπλώνει απο τις 10 με σκοπό να κοιμηθώ νωρίς να ειμαι φρέσκος. 2:30 με πήρε
Ο ύπνος

Το μυστικό είναι να έχεις κοιμηθεί ελάχιστες ώρες την προηγούμενη μέρα οπότε θες δε θες θα σε πάρει



^_^ προειδοποιησα. Παλουκακια είναι αλλα εξετάζουν ακραίες περιπτώσεις.
Εγω εκτυπωσει τα 27-39 προς το παρών. Μετα θα δώ τα 16-26 και στο τέλος μπορεί μιγαδικους.

Πάντως μη πέφτει η ψυχολογία σας ακόμη και τίποτα να μη βγαζετε.
Εγω όταν λυνω ένα ολόκληρο κάνω πάρτι
Επίσης να έχετε συνηθίσει να κοιμάστε πριν τη μία θα βοηθήσει..

Μόνο θα τα κοιτάξω τελικά, δεν έχω τόσο χρόνο να διαθέσω. Αυτά είναι για το καλοκαίρι στην παραλία, που θα έχεις άπλετο χρόνο επίλυσης.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
προσπάθησα αρκετά, λίγα τα έλυσα ως το τέλος μόνη! αλλά είναι τραβηγμένα, οπότε μου αρκεί ότι κάτι κατάφερα να κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, ποια σας ορισαν τελευταια μερα που πρεπει να πατε σχολειο???
Γιατι εγω νομιζα την Πεμπτη και ρωτησα τυχαια χτες στο γραφειο και μου ειπε οτι πρεπει ολη η γ να παει την παρασκευη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και στην μανα μου η γραμματεας, οταν ειχε παει να δικαιολογησει τις απουσιες, της ειπε οτι κλεινουμε στις18, ενω καπου ειχα διαβασει οτι κλεινουμε 17. Επομενως....

edit: εδω το διαβασα https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1497&Itemid=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τι έχω πάθει; Αντί για Πανελλήνιες 2012 έβλεπα Πανσέληνος 2012 και λέω ωπ..τι θέμα είναι αυτό; :confused: Τραγικό..
Καλή δύναμη σε όλους μας παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τι έχω πάθει; Αντί για Πανελλήνιες 2012 έβλεπα Πανσέληνος 2012 και λέω ωπ..τι θέμα είναι αυτό; :confused: Τραγικό..
Καλή δύναμη σε όλους μας παιδιά!
χαχα... θα προτιμουσα να λεει πανσεληνος 2012 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Μια χαρα σε βρισκω!
Τι λεει το προγραμμα σας παιδια???
Εμενα βιολογια 7ο και επαναληψη συναρτησεις-ορια-συνεχεια και το απογευματακι ταλαντωσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βιο 4ο, χημεια 1ο και την εισαγωγικη πργφ. από το 5ο, και το βράδυ Μέντελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
φυσικη κυματα(μπλιαξ:/:)
μαθηματικα επαναληπτικες απο μπαρλα...
βιολογια 3ο κεφαλαιο-εξελιξη
& αοδευ :wall:
μαθηματικα κατευθυνσης εχετε λυσει τις ασκησεις απο το σχολικο;;;εγω μονο απο μιγαδικους και λιγες απο συναρτησεις.βλακεια μου το ξερω.και επειδη δεν προλαβαινω να τις λυσω ολες μηπως μπορει καποιος να μου πει ποιες πρεπει οπωσδηποτε να λυσω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
φυσική ασκήσεις
μαθηματικά θεωρία βιβλίου
μαθηματικά ασκήσεις
μαθηματικά γενικής θεωρία και πέρασμα του βιβλίου μη δεν ξέρω πως λύνεται καμιά άσκηση
έκθεση, θεωρία
Αεππ ένα ΟΕΦΕ και μια επανάληψη στις γλώσσες προγραμματισμου.

Χριστίνα, Τουλάχιστον κάνε τις 2 τελευταίες της Β Ομάδας από κάθε ενότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αφού έκανα επανάληψη από μπάρλα εγώ πάω να λύσω τα θέματα του 2006 και 2007 (κανονικά+επαναληπτικά)
μετά βιολογία επανάληψη τα 2 πρώτα κεφάλαια
χημεία έχω να λύσω τα θέματα του 2005

αυτά για σήμερα (έχω και μία έκθεση να γράψω για την κυριακή αλλά δεν θα προλάβω σήμερα μάλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top