[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Brian

Νεοφερμένος

Η Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
18.760 στο 1ο πεδιο που με ενδιαφερει κιολας :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

Εύη:D

Νεοφερμένος

Η Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μαθ.Κατ 16.9
Φυσ.Κατ 14.5
Χημ.Κατ 18.9
Βιολ.Κατ 18.3
Εκθεση 17.1
Βιολ.ΓΠ 18.3

2ο/4ο πεδιο : 17492
3ο πεδιο : 17948

λετε να πιασω την Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης?
ευχηθειτε να μην ανεβει πανω απο 18χιλιαδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
17846!!!! ΣΤΟ 1ο πεδιο γιατι τα αλλα δεν με ενδιαφερουν..ουτε που πιστευα οτι θα εβγαζα τοσααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1)νομικη αθηνας
2)νομικη θεσσαλονικης
3)νομικη κομοτηνης
4)φιλολογια αθηνας
5)φιλολογια πατρας
6)φιλολογια ιωαννινων

Πόσα έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Εντάξει, είμαι ευχαριστημένος :)

Μαθημ. κατ. 16.0
Φυσική κατ. 14.7
Έκθεση 14.1
Α.Ε.Π.Π. (προγραμματισμός) 19.8
Α.Ο.Δ.Ε 19.7
Μαθηματικά Γ.Π. 20

2ο/4ο πεδίο 17405!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πόσα έβγαλες;

18.615 και εχω αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα, γι' αυτο ας ελπιζω να παω αθηνα.. Αλλα και θεσσαλονικη/κομοτηνη να παω τι να κανω :Ρ εγω εγραψα, αλλο αν οι βαθμολογητες διχαζονταν για το γραπτο μου :Ρ χοχοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
18.615 και εχω αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα, γι' αυτο ας ελπιζω να παω αθηνα.. Αλλα και θεσσαλονικη/κομοτηνη να παω τι να κανω :Ρ εγω εγραψα, αλλο αν οι βαθμολογητες διχαζονταν για το γραπτο μου :Ρ χοχοχο.

Ααα και 'γω είμαι στην ίδια ειδική κατηγορία αλλά εντάξει, δεν έχω πρόβλημα τώρα...
Αμάν και αυτοί :P Πήγες σε μαθήματα και σε 3ο βαθμολογητή ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ααα και 'γω είμαι στην ίδια ειδική κατηγορία αλλά εντάξει, δεν έχω πρόβλημα τώρα...
Αμάν και αυτοί :P Πήγες σε μαθήματα και σε 3ο βαθμολογητή ε;
χαχαχα κ εγω ειμαι σε ειδικη κατηγορια(3τεκνοι) αλλα δε βλεπω να μου χρειαζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ααα και 'γω είμαι στην ίδια ειδική κατηγορία αλλά εντάξει, δεν έχω πρόβλημα τώρα...
Αμάν και αυτοί :P Πήγες σε μαθήματα και σε 3ο βαθμολογητή ε;

Ναι στην εκθεση, ο ενας 66, ο αλλος 81 και ο τριτος 91.. και στην λογοτεχνια ο ενας 86 ο αλλος 97.. και στα αλλα ειχα μικροτερη αποκλιση , 4-5 μορια.. μονο λατινικά δεν είχα, και οι δυο 100 :P και εσυ νομικη αθηνας θελεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ναι στην εκθεση, ο ενας 66, ο αλλος 81 και ο τριτος 91.. και στην λογοτεχνια ο ενας 86 ο αλλος 97.. και στα αλλα ειχα μικροτερη αποκλιση , 4-5 μορια.. μονο λατινικά δεν είχα, και οι δυο 100 :P και εσυ νομικη αθηνας θελεις;

Ναι, και κατά 90% περνάω :P Εγώ ευτυχώς δεν πήγα σε κανένα μάθημα σε 3ο βαθμολογητή και όλο τον χρόνο το φοβόμουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ναι, και κατά 90% περνάω :P Εγώ ευτυχώς δεν πήγα σε κανένα μάθημα σε 3ο βαθμολογητή και όλο τον χρόνο το φοβόμουν :P

τυχερη!!! Συγχαρητήρια και καλο καλοκαίρι! ;):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

Kostakos

Νεοφερμένος

Ο Kostakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
18598 3o :D Αντε να δουμε αν μπουμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P

παιζει να εισαι και το μοναδικο ατομο σε ολη την Ελλαδα...μπραβο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top